Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник отрута до чого сниться?

Сонник отрута до чого сниться?

Отрута тлумачення сонника

Буває так, що людям сняться кошмарні сни. З ранку, прокинувшись від сну, у сплячого дуже рідко буває позитивний настрій: відчувається якась небезпека. Але чи все так погано, як багатьом здається? Приміром, якщо приснилося, ніби поруч з вами один з персонажів сну вичавлює отруйна речовина змії – не хвилюйтеся.

Пояснюючи, до чого сниться отрута, тлумач вказує: ви зможете отримати якусь користь із ситуації, яка буде спрямована проти вас. Що ще віщує аналогічний символ, привидевшийся в сні?

Що обіцяє сонник Міллера

Розглянути в нічному видінні, ніби ви отруїлися отрутою гадюки – в реальності остерігайтеся рад від інших людей, вони справляють на вас поганий вплив, а також будьте уважні, не виключені нещасні випадки і важкі захворювання.

Юній вільної панночці приснилося, як вона дала своїй суперниці келих вина з намешенным в нього отрутою – в реальності суперниця захворіє серйозним недугою.

Несприятливо, коли уві сні ви, або ваш родич постраждав від отруйної речовини щури. Сновидіння означає, навколо вас буде панувати атмосфера, що містить в собі лише негатив. Якщо жертвою був ваш ворог – ви зумієте подолати життєві труднощі на своєму шляху.

Дарує життя

Сприятливе знамення несе в собі сонне видіння, де ви прийняли отруту в незначній дозі по рекомендації лікаря – отримаєте перемогу в ризикованій справі.

Бачиться, ніби ви лікар і вам довелося видавити зміїний отрута для приготування лікарського засобу – наяву вашому товаришеві знадобиться допомога від вас. Підтримайте його, радить сонник пастора Лоффа, і тоді він не залишить вас у біді.

Наснилося, ніби ви намагаєтеся висмоктати отруйна речовина з ранки укушеного людини, щоб провести профілактику – пояснення сонного бачення просте і радісне: ваш здоровий організм вас не підведе.

Смертельна доза як символ пліток

Побачити смерть приятеля або просто знайомого в страшному сні, що настала після вживання великої дози отрути – вас очікує конфлікт з даною обличчям.

Видавити зміїна отрута і випити його, бажаючи покінчити життя самогубством – що б про вас не говорили, ваше життя це не погіршить, обрадував Місячний сонник.

Як пояснює сонник, отрута чорної мамби, від якого вас паралізувало, значить – остерігайтеся пліток, вони можуть погіршити вашу славу. Повернути колишній авторитет буде не так просто, як здавалося б.

Врятувати потерпілого – ознака боротьби і перемоги

Побачити сон, де ви намагалися висмоктати отруту гадюки, рятуючи товариша – незважаючи на важку битву, ви займете лідируючу позицію.

Мариться, як ви спостерігали за тим, що змія бризнула отруйною речовиною в очі іншій людині уві сні – суперники постараються ввести вас в оману. Чудово, якщо ви надали допомогу потерпілому, давши йому випити ліки і ретельно промивши очі – вороги не зуміють вас обхитрити.

Намагалися відсмоктати отруту з руки, потрапив від укусу отруйної гадюки – заздрісні вороги намагатимуться принести вам велику шкоду. Чи зможете ви зробити потужний удар протистояння, буде залежати тільки від вас, обіцяє Східний сонник.

Бути отруйником – вас очікує смуток і смуток

Примарилось, ніби ви дали випити отрути краще товаришеві – до проблем. Однак давати отруту ворогові – ви зможете виявити лицемірство в людях, що оточують вас.

Під час частування чаєм, отруїли старого друга – насправді у вас нічого не вийде, настрій на нулі. Однак подібне нехороший стан затримається ненадовго, обіцяє Весняний сонник.

Дивитися за процедурою присипання уражених звірів, або брати в ній безпосередню участь – ви станете причиною скандальної ситуації, від якої завдати шкоди самому собі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: