Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник отримувати гроші до чого сниться?

Сонник отримувати гроші до чого сниться?

Отримувати гроші тлумачення сонника

Безумовно, отримувати гроші подобається всім і у сні, і наяву. А ось до чого сниться і що може принести з собою даний сюжет? Для того щоб відповісти на це питання, необхідно звернутися за допомогою до сонником. При виборі тлумачення зверніть увагу на деталі. А саме: якими були гроші, паперовими або монетами, хто вам дав, наскільки великою виявилася сума, і які емоції вона у вас викликала.

Думка Міллера

Сонник Міллера пояснює, до чого сниться, ніби вам довелося отримувати гроші, таким чином. Отже, якщо уві сні

Хто дав гроші

Побачили уві сні, ніби гроші вам дав чоловік? Постарайтеся пригадати риси його обличчя, можливо, ви з ним знайомі.

Так, якщо довелося отримати гроші від знайомого чоловіка, то в реальному житті вас вважають доброю, порядною і щедрою людиною.

Але якщо гроші дав незнайомець, то слід вважати побачений сюжет попередженням. Вам потрібно вести себе обережніше і не розкривати свою душу стороннім людям,- вважає сонник Ванги.

Якщо ж отримати гроші довелося від чоловіка, то, швидше за все, ви незадоволені своїм фінансовим становищем у житті.

Взяли їх від родички? Постарайтеся уникати конфліктів і сварок з нею в реальності.

А ось до чого може снитися отримувати гроші від президента? Напевно ви незадоволені своєю долею, але не знаєте, як її можна змінити.

До фінансового благополуччя

Довелося отримати гроші уві сні від покійного? Не варто засмучуватися. Краще згадайте всі деталі вашого спілкування уві сні і тоді зможете зрозуміти, до чого сниться цей епізод.

Слов’янський сонник пояснює, що якщо небіжчик давав гроші правою рукою, то вам крупно повезе в грі. Якщо ж гроші отримали з лівої руки, то, можливо, отримаєте велике спадщину в реальності.

Побачили, ніби отримали хабар від небіжчика? Такий сон обіцяє можливість відновити всі свої втрачені контакти в житті.

У разі, якщо ви отримали від небіжчика гроші, які він вам був винен, то незабаром повернуть «забутий» боржок або ж знайдете заховану і забуту заначку.

Скільки грошей

Згадайте, скільки конкретно грошей ви отримали уві сні. Якщо довелося отримувати багато грошей, то й наяву можете розраховувати на пристойний прибуток.

Але якщо за вашу роботу заплатили вкрай мало, то насправді вам може загрожувати злидні.

Якщо гроші видавалися дрібними банкнотами, то на думку сонника наяву вам доведеться багато працювати, щоб отримати прибуток.

З передрікання пастора Лоффа отримана велика купюра принесе насправді легкий і великий заробіток.

Які гроші

Роздумуєте, до чого сняться паперові гроші? На думку Східного сонника великі паперові купюри вашого держави є свідченням того, що все в житті йде своїм чередом і турбуватися не про що.

А ось якщо приснилися великі паперові купюри чужої країни, то незабаром вас чекає нестримні веселощі.

Сонник Білого мага пояснює, що принесуть у ваше життя металеві монети. За його передрікання чим більше монет ви побачили уві сні, тим більше проллєте сліз наяву.

Фальшиві банкноти у сні є передвісником марних очікувань.

В подарунок

Отримали гроші в подарунок? Згадайте від кого. Якщо від ворога, то незабаром ви з ним примиріться. Якщо від знайомого, то посваритеся.

Золоті монети обіцяють привабливі перспективи в житті. А от свиня-скарбничка — це знак, що пора починати економити.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: