Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник орхідея до чого сниться?

Сонник орхідея до чого сниться?

Орхідея тлумачення сонника

Вишукана орхідея — жіночий квітка, що символізує в соннику удачу в справах і любові. Але тлумачення бачення багато в чому залежить від того, як виглядає квітка і від дій сновидця. До чого сниться орхідея? Однозначно відповісти на це питання складно, краще проаналізувати передбачення сонника, співвіднісши їх подіями в реальності.

Вид і стан рослини

Зів’яла, суха орхідея уві сні це прикмета проблем і неприємностей на діловому терені. А ось квітуча. Згідно соннику Міллера, навпаки, пророкує везіння, особливо в особистому житті. Обіцяє, що стріли Амура точно потраплять в намічену сплячим мета.

Загальний сонник обіцяє успіх, здавалося б, абсолютно безперспективного, авантюрного проекту, задуманого сплячим, якщо примарилось рясно квітуча рослина. Незабутні чуттєві задоволення, радості в інтимній сфері, ось до чого ще може приснитися подібний сюжет.

На жаль, зламаний квітка червоного кольору в нічний грезе підказує, що любовні відносини складаються не успішно, і ймовірна сварка. Жінці такий сон пророкує самотність. Але не треба засмучуватися, швидше за все, що спить потрібно час для того, щоб зібратися з думками, знайти спокій, присутність духу.

Значення забарвлення

Австрійський психоаналітик Зігмунд Фрейд, як зазвичай, трактує то: до чого сниться орхідея, з еротичним контекстом. Незалежно від забарвлення це рослина, на його думку, передбачає інтимну близькість повну насолоди і з пікантними моментами. А ось пригрезившийся чорний квітка це знак того, що сплячий дізнається про дуже рідкісні премудростях сексу і плотських задоволень.

Привиділася орхідея червоного кольору? Юній панянці буде корисно знати: до чого снилося подібне, то застереження: сновидця познайомиться з чоловіком набагато старше і досвідченіше, ніж вона. Це розбещений тип, який спробує залучити невинну дівчину до участі в досить нетривіальних сексуальні експерименти.

Взаємні щирі почуття обіцяє, у трактуванні Міллера, білий квітка орхідеї. Ясновидиця Ванга вважала, що таке рослина відображає високу духовність сплячого. А ось жовта орхідея, це ознака того, що сплячий ще не осягнув якихось моральних істин, і нерідко вередує, пліткує, вірить наклепам.

Квітка, отриманий у подарунок

Примарилось, що вам піднесли в дар жовту орхідею знайомі, друзі? Бережіться, це знак того, що в реальності ви і ваше особисте життя стали предметом активного обговорення дозвільними кумушками.

До чого приснився квітка іншого кольору, подарований представником протилежної статі? Тут важливо згадайте ви по пробудженню, хто саме це був, тому, що цей персонаж в реальності відчуває до вас щирі палкі почуття.

У сучасному соннику, таке бачення пророкує те, що сновидець не дочекається свого коханого з тривалого відрядження або, приміром, з армії.

Даруйте якоїсь персони орхідею у сні? Тоді ви точно симпатизуєте цьому персонажу, або між вами встановляться тісні, дружні стосунки.

Любов чи випробування?

Міллер стверджує, що зірвавши в нічний фантасмагорії білий квітка орхідеї, жінка або дівчина скоро вийде заміж. А чоловікові цей сюжет передбачає знайомство з непорочною дівою, яка підкорить серце сплячого.

До чого уві сні садити або пересаджувати орхідею? У соннику Е. Авдяевой це бачення передрікає розставання з коханою людиною. А ось поставити квітку у вазу уві сні непогано, тому, що це передвістя нового роману.

Займаєтеся в сновидінні розведення вишуканих орхідей? Тоді ви дуже врівноважена, спокійна, розважлива персона. Але, на жаль, незабаром на вашу долю випадуть нелегкі випробування. Не турбуйтеся, адже снотолкователь дає благополучний прогноз — ви з честю минете всі складнощі, переживете негаразди та досягти вагомих успіхів у кар’єрі або в особистому житті.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: