Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник операція на животі до чого сниться?

Сонник операція на животі до чого сниться?

Операція на животі тлумачення сонника

Сон, у якому ви бачите, що хірурги роблять операцію на животі, досить тривожна ознака. Адже живіт-це символ життя, стабільності, матеріальне благополуччя. І якщо ця частина тіла підлягає оперативному втручанню нехай навіть в нічному видінні, наяву вірогідні негативні зміни в долі і положенні сновидця. До чого ж може снитися такий сюжет?

«Діагноз» Міллера

Ви ризикуєте вплутатися у вкрай ризиковане підприємство, аферу, ось до чого, по соннику Густава Міллера, сниться операція на животі. Це відіб’ється і на матеріальному становищі сплячого і на його духовному стані. А ще такий сюжет — знак того, що сновидінню вкрай необхідна допомога друзів, рідних, колег.

Надзвичайні відкриття

До чого приснилося, що операція на животі проводиться негайно, вночі? Якщо в ролі хірурга виступав сам сплячий, то сонник натякає: він безцеремонно втручається в чуже життя.

Привиділося, що це ви лежите на операційному столі, і вам проводять операцію? Ця фантасмагорія відображає незримі зміни в розстановці тонких матерій. Є навіть ймовірність того, що після подібного бачення ви відкриєте в собі винятковий дар, паранормальний талант.

Прислухайтеся до думки сторонніх!

Багато проблем вирішаться самі собою, перешкоди, що виникали на шляху зникнуть, ось до чого приснилося ніби вам видалили велику пухлину. Але все вийде саме так за умови, що ви прислухаєтеся до думки й слухатися порад оточуючих.

Відчув у сні, що перебуваєте на операційному столі під дією наркозу? Знайте, багато ваші промахи, помилки відбуваються із-за того, що ви не адекватно оцінюєте ситуацію.

Очі бояться, руки роблять

Примарилось, що вам роблять порожнинну операцію в області живота? Згідно сонником, це передвістя того, що на вас покладають великі надії і скоро доручать важливий проект або іншу відповідальну роботу. Але може бути ви і з власної волі взвалите на себе такий важкий вантаж турбот. І не бійтеся того, що не впораєтеся, не виправдаєте довіру. Сонник обіцяє, що знайдуться ділові помічники.

До чого сниться подібний сюжет хворому? Тут є два варіанти подальшого розвитку захворювання, або воно почне прогресувати, або сплячий незабаром відчує помітне поліпшення самопочуття. Залежить від успіху проведеної операції уві сні.

В найважчий момент раптово прийде допомога, підтримка, ось що означає сон, в якому сплячі робили пересадку внутрішніх органів під час операції на животі.

Важливі деталі

Вірне тлумачення будь-якого сновидіння, неможливо без урахування приснився подробиць. Не виняток і сни про операції на черевній порожнині.

Тривожні симптоми

Якщо під час приснившегося операційного втручання сталася кровотеча, то сонник передрікає хвороби родичів, неприємності пов’язані з домочадцями.

Жахнулися, помітивши в нічний фантасмагорії свої внутрішні органи? Тоді бережіться, можливо погіршення самопочуття. А якщо вони випадали, то гряде страшний сімейний скандал, який може закінчитися розлученням.

Зовсім дивне бачення, в якому сплячий сам собі надрізає живіт скальпелем і діє, як лікар, свідчить про серйозні проблеми з психікою. А ось якщо таку операцію проводить не лікар, а просто якась персона, що з’явилася уві сні, проявіть пильність: вороги наступають, будують підступи!

Коли наснилися чужі кишки, хвороби та інші негаразди можуть звалитися на плечі родичів, сусідів, знайомих сновидця.

Щасливі знаки

Відчули під час пригрезившейся операції біль? Сонник запевняє: вам щастить і в любові і в бізнесі. А ще дуже скоро наболіла проблема буде з легкістю вирішена.

Бачите в сплячому стані, що вам накладають шви, поклавши щось в черевну порожнину? Немає приводу для хвилювань, навпаки, з’явиться можливість отримати великі гроші або цінний презент.

«Карб» на пам’ять

Тлумачення бачення, про те, що на прооперированном животі залишився шрам, — така: ви ніколи не зможете забути про допущену помилку або нагороди, отриманої за успіх.

У будь-якому випадку шрам уві сні, це чітке спогад про те, яке залишиться зі сплячим на все життя, резюмує сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: