Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник океан до чого сниться?

Сонник океан до чого сниться?

Океан тлумачення сонника

Якщо побачили в сні океан, то в житті чекають зміни. Хочете знати які? Тоді не полінуйтеся відкрити сонник і прочитати всі можливі тлумачення, які залежать від різних пригрезившихся деталей, але головне від стану води!

Океан, символ кардинальних змін у долі, тому до пророкувань сонників потрібно поставитися серйозно. Прокинувшись зробити висновки, і проаналізувати, як вести себе з максимальною користю і безпекою.

Нудьгувати не доведеться!

Ви і дорогі вам люди вступаєте в період розквіту, спокою, ось до чого, згідно Жіночого сонником, приснився океан. А якщо ще і пливете в його спокійних величних водах, то у всіх справах буде супроводжувати удача.

Робите в сні круїз на океанічному лайнері і чуєте, що хвилі сердито гупають об борти? Тоді сонник передрікає розбирання будинку, чвари, або сварки на службі.

До чого приснився океан, який спочатку обмілів, а потім швидко наповнився бурящими водами? Все той же тлумач, призначений для жінок, обіцяє сновидице життя, сповнене самих різних подій, як поганих, затьмарених сльозами, так і чудових, повних посмішок, сміху.

Фрейд припускає, що плавати в океані уві сні, означає те, що тому, хто спить відкриються незвідані перш сексуальні радості. Так сновидець чоловічої статі буде прекрасним, невтомним коханцем. А сплячої дамі належить інтимне побачення з бажаним, коханим.

Багатство і злидні

Бідність, безгрошів’я будуть переслідувати вас, ось до чого приснилося, на думку Ванги, як пливете в океані, порівнявшись з косяком риб. Причому вибратися з нужди буде нелегко і вдасться це не скоро.

Втім, сонник 21 Століття інтерпретує це ж бачення інакше, обіцяючи, що купання в чистому океані, обіцяє сновидінню білу смугу в житті, яку не затьмарить ні одна прикра подія.

Того, хто не вміє насправді або в сновидінні плавати, опинитися в безкрайній океанської безодні страшно. Цей нічний кошмар — відображення безладу, що панує в душі людини, його невпевненості, сумнівів, внутрішнього дискомфорту.

Передчуття перемоги

Любов, везіння, ось до чого сниться безбережна океанічна даль. Мореплавцям такий сюжет пророкує вдалий рейс. Діловій людині — непогані доходи, вигідні угоди. А якщо таке бачення випало на долю юнака, то наяву йому обов’язково відповість взаємністю вподобана дівчина.

Спостерігали у нічних мареннях, як океанічні хвилі біжать до берега, випереджаючи один одного, немов намагаючись прийти до фінішу першими? Відмінний сон, пророчащий повний розгром ворогів і суперників! Сонник уточнює, що ніяких особливих зусиль для того, щоб розгромити ворогів і конкурентів, загалом то навіть докладати не доведеться. Все відбудеться немов за помахом чарівної палички.

Слово Міллеру

До чого сниться шторм на океані, за версією Міллера? Американський психолог пояснює, що цей сюжет пророкує людям сімейним чвари, причому серйозні, які можуть завершитися повним крахом шлюбу.

Зате закоханим етап ж картина віщує новий ураган колишньої пристрасті. Почуття спалахнуть з неймовірною силою, доставивши обом величезне задоволення. Словом все буде чудово, резюмує сонник Міллера.

Великі надії

Перспективи, хай поки і неусвідомлені, раптово з’являться перед сновидцем в реальності, ось до чого сниться острів, загубився в океані. Але якщо він опинився на безлюдному місці суші, то і пробудження, вимушено проведе досить багато часу в гордій самоті.

Купання в океані сниться людям, яких вдень і вночі не залишають докори сумління за якийсь нечестивий вчинок з минулого, пояснює сонник.

Варто звернути увагу і на якість води, якщо вона прозора, то в дійсності всі фінансові справи явно йдуть в гору, і дає непоганий прибуток. А ось мутна водиця це тривожний сигнал, що передує величезним і порожнім матеріальних витрат, витрат.

Для хворого сон про океанічному узбережжі найкраще знак, що обіцяє зцілення.

Коли сплячий блукає на самоті по узбережжю, то прокинувшись, буде сумувати за рідним людей і місць.

Проводжали у сні судно, що зникає за краєм горизонту? Тривог і сумнівів не уникнути, натякає сонник.

І нарешті, що за знак — блакитний, безмежний океан? Ця картина сниться людям щасливим. Причому їх благоденства найближчим часом ніщо не порушить.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: