Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник однокласниця до чого сниться?

Сонник однокласниця до чого сниться?

Однокласниця тлумачення сонника

Побачили в сновидінні дівчинку, з якою навчаєтеся чи навчалися в одному класі? Це досить цікавий сюжет, який сониками трактується в залежності від того чи є ви поки учнем або вже закінчили школу. Так до чого сниться однокласниця?

Вчора, сьогодні, завтра

Вам потрібно згадати, усвідомити щось з минулого, ось до чого приснилася колишня однокурсниця. Цією загадкою, над якою варто поламати голову, може бути і людина, і якась подія.

Іноді що наснилась дівчина, з якою в школі сиділи в одному класі віщує отримання новин. Причому звістка буде приємним і потішить, якщо ви цілувалися, обіймалися з подружкою по школі, а от якщо хмурилися, то отримані відомості розбудують.

Іноді уві сні колишня однокласниця обіцяє марні клопоти.

Минуле не відпускає

Побачили в нічний грезе весь свій колишній шкільний клас? Натяк на те, що скоро в реальності займете видний, відповідальний пост. Але за умови, що не повторіть минулих помилок.

До чого сниться колишня шкільна товаришка? Це туга за юності, дитинства, стверджує сонник.

Перша любов

Уві сні побачили свою першу шкільну любов? До чого приснився такий романтичний сюжет? До того, що незабаром чекають дуже цікаві, захоплюючі події, пов’язані з школярским отроцтвом.

А ще перша любов у нічному видінні може пророкувати доленосні зміни, які викличуть хвилювання, трепет. Втім, сонник підкреслює, що це унікальний шанс, який не варто упускати!

Обережно — поцілунки!

Неприємного інциденту, на жаль, не уникнути, ось до чого приснився поцілунок зі шкільної симпатією.

А ще це бачення може випасти того, хто скутий, боязкий в спілкуванні з протилежною статтю. Однак, якщо поцілунок був легким, дружнім, то наяву будете щасливі і знайдете вірного товариша.

Інтим

Що думати, якщо привидівся секс з дівчинкою з класу? Не переживайте, за сонником, це знак того, що знайдете вірного, розумного партнера, який зробить вас щасливим.

Якщо інтимний зв’язок з однокласницею уві сні доставила задоволення, то все, що станеться найближчим часом, буде радувати. А от розчарування першого любовного досвіду в сновидінні, передрікає смугу невдач і втрат.

Все складається вдало!

Вас запросять на вечірку старих друзів, ось до чого привиділася весілля учениця вашого класу. Сюжет обіцяє повагу і шану серед товаришів по службі. Коли на опівнічну торжестві ви були присутні в якості нареченого, то гряде тріумф.

Якщо наречена вам не симпатична, на жаль, попереднє передбачення сонник трактує навпаки. А якщо наречена вам подобалася ще в школі, то запропонують гарну роботу, з пристойним заробітком.

Важливі подробиці

По пробудженню, вдалося пригадати, тільки деталі сновидіння? Не біда! Навіть з цих «осколків» можна скласти прогноз.

З портфелем і на сносях?

Що скаже сонник з приводу того: до чого сниться вагітна шкільна подружка? Секрет тлумачення в тому, що незвичайні зміни, події відбудуться з самої приснився дівчиною.

А тому, хто спить це бачення пророкує неждані гроші, прибуток. Словом вагітна школярка навіть уві сні віщує якесь диво.

В останній шлях

Уві сні однокласниця померла? Якщо пам’ятаєте обличчя, то знайте, насправді дівчини нічого не загрожує, навпаки, у неї все складається чудово. І жити вона буде довго.

Але між тим, для сновидця це бачення стане випробуванням. Піде з життя хтось із знайомих, з яким він давно не контактував. А ще хтось внесе суттєві корективи в долю сплячого.

Пророцтво Міллера

Якщо в сновидінні побачили насправді померлу шкільну знайому, то Міллер попереджає про серйозному випробуванні, втрати.

Несподівані сюжети

У сновидінні фігурувала мертва однокурсниця? Потрібно бути готовим до нового етапу в долі. В одному випадку, подібний сюжет звертає увагу на хвилюючу в даний момент проблему, або закликає не ігнорувати ті, що накопичилися раніше. З іншого боку, цей сюжет може бути передвістям виконання давньої, заповітної мрії.

Задумайтеся над цілями, змістом свого життя, якщо примарилася покійної, нині здорова однокласниця, дає пораду сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: