Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник одягати чоботи до чого сниться?

Сонник одягати чоботи до чого сниться?

Одягати чоботи тлумачення сонника

Сонники, взуття, це — символ дороги, подорожей. Але не все так просто. Тому, що для вірного тлумачення нічного бачення, потрібно врахувати вид шевського виробу, його фасон, колір, стан.

Якщо хочете дізнатися, до чого сниться одягати чоботи, неодмінно згадайте всі ці деталі сновидіння.

Що підкаже Міллер?

На думку відомого американського психолога Густава Міллера, людини, надевавшего уві сні чоботи, по пробудженню, очікують грандіозні зміни в долі. Наприклад, чоловікові таке бачення пророкує підвищення по службі, збільшення окладу, або відкриття небачених перспектив у бізнесі.

До чого жінці привиділося, що вона одягає новенькі, модні чобітки? Міллер запевняє, що такий сюжет пророкує втілення бажань того, хто бачить сон. У неї з’явиться відданий шанувальник, готовий потурати всім примхам сплячої красуні.

Шик, блиск, краса!

Сонник Езопа досить оригінально пояснює: до чого снилося, як одягаєте чоботи. Виявляється, цей сюжет пророкує сновидінню достаток, можливість стежити, слідкувати за модними тенденціями, і дозволяти собі розкішні брендові речі.

Молодим людям: дівчатам та юнакам, пригрезившиеся червоні чобітки обіцяють виконання заповітних бажань. Але якщо таке ж сновидіння випало на долю людини дорослої, що складається в шлюбі, то його чекають клопоти, пов’язані з домочадцями.

Чужа пара

Уві сні одягали чужі чоботи? За версією Сучасного сонника чуже взуття це символ проблем і турбот сторонніх людей. Тому, якщо довелося уві сні приміряти чужу пару, значить, в реальності пориньте в турботи колег, знайомих, родичів.

Езотеричний сонник по-іншому інтерпретує подібний сюжет, підказуючи, що обувая чуже взуття, сновидець ризикує в реальності стати жертвою брехунів, шахраїв, авантюристів. Тому найближчим часом не варто брати участь в азартних іграх, сумнівних заходах, бути відвертими з випадковими попутниками або малознайомими персонами.

Білосніжні черевички

Гроші, успіх у справах, ось до чого приснилося, що одягаєте білі жіночі чоботи! Втім, такий прогноз сонники дають сновидцам чоловічої статі. А якщо таке бачення випало на долю жінки, то їй потрібно терміново «чистити пір’ячко», тому, що незабаром після пробудження її запросять на побачення, романтичне рандеву.

Правда, Загальний сонник це ж бачення тлумачить прагматично: сновидица несподівано познайомиться з дуже імпозантним, солідним, заможним чоловіком. На жаль, але у що виллється далі спілкування з цим персонажем, снотолкователь не уточнює.

Фасон, каблук і колір

В Універсальному соннику акцент робиться на вигляд надеваемой взуттєвої пари. Так, якщо чоловік одягає в грезе чорні чоботи, то йому дістанеться кілька буркотлива, сварлива дамочка в дружини. А ось той, хто спить, але приміряє пару з застібками блискавками, в реальності буде вельми слушною, енергійним, оперативним, комунікабельною людиною.

Вбралися в опівнічної дрімоті в карколомні ботфорти з величезними каблуками? Тоді тричі подумайте перед тим, як в реальності відкрити гаманець, адже сонники пророкують порожні витрати, дурні витрати.

Що думати тому, хто під час сну надів явно старомодні чоботи? Пора серйозно подумати про необхідність розширити кругозір, навчитися слідувати сучасним віянням, зайнятися навчанням.

Здогадаєтеся, яку характеристику дає авестийский психоаналітик Фрейд, того, хто в нічних мареннях взувся у високі брутальні чоботища з чорної шкіри? Неважко уявити, що такий сон, є продовження сексуальних фантазій персонажа, схильного до експериментів під час інтимної близькості.

Якщо уві сні ви взуті в грубі кирзачи, то під час неспання помітите, як на вас з цікавістю поглядають представники протилежної статі. Але врахуйте, до знаків уваги з боку колишніх коханих варто поставитися насторожено, наставляє сонник.

Суджений, ряджений?

Тепер про найцікавіше: до чого жінці приснилося, що вона одягає чоботи чужої людини. Це бачення передує появі у долі дами коханця.

Якщо взуттєва пара була брудною, не підходить за розміром або з дірками, то сновидця зустріне гарненького, але досить аморфного юнака, який більше схожий на альфонса, і буде вічно клянчити гроші або осаджувати проханнями, ниттям, капризами. А якщо чоботи були гарними, доглянутими, новими, то спляча познайомиться з дуже мужнім і благородним персонажем, але, на жаль, відносини триватимуть не довго.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: