Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник одягати пальто до чого сниться?

Сонник одягати пальто до чого сниться?

Одягати пальто тлумачення сонника

Сонники верхній одяг символізує ступінь захищеності, незалежності сплячої людини, його здатність, бажання до компромісних рішень. А якщо уві сні довелося одягати пальто. До чого сниться такий сюжет? Виявляється, чимале значення для вірного тлумачення має колір, фасон, стан шати.

Версії Міллера

Того, хто в нічному видінні приміряє нове красиве пальто модного крою, точно вдасться втілити все задумане, здійснити мрію і побути в ролі тріумфатора, обіцяє Густав Міллер.

А ось якщо пальто вже одягнута сновидце, йому належить важке життєве випробування. Втім, у підсумку все завершиться добре, тому, що товариші неодмінно прийдуть на допомогу сновидінню.

До чого сниться пальто, старе, старе, більш підходяще на шмаття? На жаль, але, на думку Міллера, це ознака горя, нещастя. Коли уві сні трапляється втратити пальтечко, знайте, доля підготувала в реальності сюрпризи і несподівані повороти. Словом, життя зміниться радикально.

В цілях маскування

Уві сні одягати пальто, означає в реальності закритися, захиститися від оточуючих, вважає чаклунка Медея. На її думку такі дії асоціюються з бажанням людини зберегти свої помисли, думки в таємниці. Особливо це стосується бачень, у яких сновидець не знімає верхній одяг, перебуваючи в опалювальному приміщенні.

У нічний грезе одягали чуже пальтецо? Такий сюжет, як вважає Медея, демонструє бажання пустити пил в очі. Ви, навіть відчуваючи серйозні фінансові труднощі, жодним чином не демонструєте стороннім своїх проблем, а навпаки, всім своїм виглядом намагаєтеся показати їм, що у вас чудово йдуть справи.

Вид, якість, фасон

Сучасний сонник акцент робить на зовнішньому вигляді одіяння, яке довелося одягати в нічний фантасмагорії.

Приміром, якщо пальто в сновидінні було порваною, з дірками, то в дійсності не уникнути фінансових труднощів, втрат, непередбачених витрат. Неабияк поношене, старе, попереджає сплячого про насуваються неприємності.

А ось новенький, з голочки обіцяє успіх у бізнесі, непоганий прибуток, додаткові заробітки, доходи.

Пальто, яке хтось втратив, служить докором сновидінню. Він ось-ось піде по світу, втративши всі свої заощадження, інвестиції, а все з-за недбалості, неуважності.

Відмінно, якщо в дрімоті ви приміряєте розкішне світле пальто. Такий сон пророкує виконання заповітного бажання!

Дещо з дуже сміливих фантазій

Можна тільки дивуватися з деякими трактувань, запропонованим знаменитими тлумачами сновидінь, серед яких чимало видатних вчених, таких, наприклад, як доктор Фрейд.

Засновник психоаналізу припускав, що пальто ототожнюється в снах з фалосом. Коли молодій жінці або дівчині сниться цей предмет, значить, вона підсвідомо мріє, подумує про зміну сексуального партнера.

Ті самі «непристойні» хвороби, отримані не від нервів, а від плотських задоволень ось що передрікає за Фрейдом сновидіння, в якому надягають стара, брудна пальтецо. А якщо поки спить людина знаходить цей предмет гардеробу, то незабаром після пробудження, він зважиться відновити стосунки з колишнім коханим або статевим партнером.

Спробуйте здогадатися: до чого сниться одягати пальто, з відірваними ґудзиками, кишенями або хлястиком? Все той же Фрейд бачить у цьому бажання сновидця під час статевого акту відчути біль, приниження. Словом, це деяка схильність до садизму, мазохізму.

Приснилося, що відкрили шафу і вибираєте яку з пальтових моделей надіти? Дуже може бути, що в реальності вам хотілося б мати кілька сексуальних партнерів одночасно.

Чужа річ

Примарилось, що взяли напрокат чужий одяг? В Езотеричному соннику, такі дії коментують, як ймовірність сторонніх людей певним чином впливати на матеріальне стану сновидця.

А якщо сталося уві сні втратити позичену річ, сонник рекомендує не довіряти людям, які проявляють підвищений інтерес до ваших справах, особливо до фінансових. І не слухайте порад, що стосуються грошей!

Якщо бачите, що на вас одягнуте чуже плато, Сімейний сонник обіцяє підтримку допомога рідних, товаришів у важку годину.

Виріб на замовлення

Замовили собі у сні розкішне модне пальто в ательє? Тоді Сучасний сонник передбачає кардинальну зміну іміджу сплячого наяву.

Наділи шикарне підлозі пальто? Тоді прийшов час задуматися про спадкоємця, послідовника.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: