Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник овочі і фрукти до чого сняться?

Сонник овочі і фрукти до чого сняться?

Овочі і фрукти тлумачення сонника

Популярні продукти, беззастережно схвалені дієтологами і лікарями — овочі і фрукти, в сновидіннях, «відповідають» не фізичне, а духовне, емоційний стан людини.

З урахуванням багатого асортименту плодів, їх якості та стиглості відрізняються і тлумачення снів. Будь виглядає апетитно овоч або фрукт може вказувати на такі якості особистості, як наполегливість, активність, готовність до подолання перешкод на шляху розвитку бізнесу, вдосконалення в професії. Однак цей же продукт, помічений в нічному видінні, в перезревшем стані це прикмета втрачених можливостей, пасивності, стагнації.

Іноді уві сні приходить думка про те, що зіпсовані овочі, фрукти не допоможуть вгамувати голод, наситити організм поживними речовинами.

Різні тлумачення

Якщо звернутися до спадщини Фрейда, то з’ясовується, що ці образи у снах, пов’язані з сексуальністю сплячого. І сорт, вид товарів з лавки зеленщика вказують або на підвищене лібідо, або на повну відсутність інтересу до статевого життя.

А ось Юнг, даючи коментарі до «овочевим і фруктовим» снів, навпаки, писав про те, що це ознака того, що сновидець потребує додаткової духовності.

Втім, явище в грезе будь-якого плоду залежить ще й від того, як до нього в реальності відноситься сплячий: любить чи, навпаки, ніколи не включає в свій раціон. На інтерпретацію сновидіння впливає і зовнішній вигляд дарів природи, і їх кількість, і навіть відчуття, випробувані людиною, що знаходиться у владі Морфея.

Ось тому ми максимально детально опишемо всі ймовірні бачення.

З городньої грядки

Здебільшого овочі – їжа більш грунтовна, доступна. Все, що вирощується на городніх грядках, рідко відносять до числа делікатесів, за винятком «заморських» продуктів, не культивованих в наших широтах. Зате в нічних ілюзіях вони часто символізують досвід сплячого, випробувані їм емоції. А оскільки гамма відчуттів може різниця від радості до відчаю, овочі уві сні не завжди сприятливий знак.

Навіть в реальності, ми часто даємо невтішні характеристики деяким вічно незадоволеним персонам, використовуючи такі стійкі словосполучення, як « кислий, як лимон», ледачий, як «діжка». Коли хочемо висловити своє невдоволення інертністю, дурістю якоїсь особистості, говоримо: «веде рослинний спосіб життя», або «існує немов овоч».

Химерні асоціації

Часом пригрезившийся вид продуктів з городу, може асоціюватися у сновидця з неприємностями, карою, розплатою, приниженням. І тут все досить складно, тому, що інтерпретувати це бачення можна лише враховуючи гастрономічні пристрасті конкретної людини, різноманітите його раціону, і навіть матеріальне становище. Не секрет, що в зимовий сезон, свіжі овочі далеко не всім по кишені. Тому наснилося, може служити підказкою – організм сплячого відчуває дефіцит в клітковині, вітамінах, злакових, бобових, вважаються джерел білків.

По пробудженню потрібно все неспішно проаналізувати, щоб отримати ясну, точну трактування сну. Важливою деталлю є і дитячі спогади, установки. Приміром, якщо в підлітковому віці батьки запхали вас брокколі, а ви її ненавиділи, то побачивши уві сні цей «джерело вітамінів», точно подумаєте про щось сумне, чи не про покарання за небажання їсти цей продукт.

Не важко здогадатися, які ідеї народжуються в голові у того, хто спить і бачить овочі довгастої форми. Це доказ того, що сновидець постійно розмірковує про те, що відбувається в його інтимного життя: мріє, шкодує, переживає, являє.

У реальності, вимовляючи вираз «як огірочок», ми часто маємо на увазі, що людина повна сил, енергії. А ось про персонажа, обожающем міцне слівце, швидше скажімо «гарячий, немов перчик». Про те, хто пасує перед першими труднощами, алегорично судимий так: «спікся, як картопля».

Підсумовуючи все викладене вище, робимо висновок — овочі уві сні можуть відкривати найпотаємніші куточки нашої підсвідомості. Приміром, в реальності ми й не думаємо навіть про якусь проблему або особистості, а ось в сновидінні нам доводиться займатися оцінкою подій, дій тієї чи іншої особи.

Стан уві сні і наяву

Якщо приснилося, що їсте овочі, то значить збагачуєте свої духовні ресурси, які дарує природа, земля. Процес варіння або смаження плодів на вогні, символізує секрети алхімії. А якщо привиділося перевірене овочеве блюдо, то можливо, ви надзвичайно зосереджені на якійсь проблемі. Або інше тлумачення цього сюжету: вас обтяжують давні стосунки, і ви морально готові до розриву. Вкрай рідко, але це ж бачення свідчить про клаустрофобії, притаманною сновидінню.

В міру відварені овочі в нічний фантазії символ чудових, оригінальних ідей, які вдасться втілити в дійсності. Зіпсовані, гнилі, навпаки, попереджають про те, що деякі процеси близькі до завершення. А оскільки в природі існує кругообіг речовин, то і плоди з гнилизною, підказка — скоро в житті сновидца настане новий період росту, розвитку, оновлення.

Помітили в нічному видінні рівні овочеві гряди? З точки зору психології, ви педантичні і готові відмовитися від багато чого, дотримуючись суворі правила моралі, поведінки, порядку, навіяні вам, як кажуть, з молоком матері.

А от якщо в сплячому стані ви ходите в заростях овочевих дикоросів, то слід задуматися над тим, як хаотично і безладно ви часом ведете справи. Заморожені овочі, свідчення того, що режим не здатний відчувати сильні емоції, перебуваючи в певному душевному ступорі.

Що думати, якщо приснилися овочеві консерви? Нічого особливо, у збірниках сонних тлумачень, це ознака того, що сновидець досить меркантильний, і завжди віддасть перевагу матеріальне духовному, зверне увагу не на зміст, а на форму, зовнішню оболонку.

Для тлумачення бачення має значення овочева палітра. Якщо переважають плоди зеленого кольору, то сплячий чоловік незабаром отримає можливість відпочити на природі, насолоджуючись її різноманітністю. У будь-якому випадку кольору будь-якого продукту уві сні відіграють чи не першорядну роль при його розшифрування.

Дари чудового саду

Фрукти в опівнічних видіннях символізують бажання, як матеріальні (пов’язані з грошима владою), сексуальні, а також духовні (готовність розвиватися, щось вчити, дізнаватися). Стиглість і якість плодів можуть багато розповісти досвідченому толкователю фантасмагорій.

Так стиглі, наливні — це знак сексапільності, величезного досвіду, отриманого шляхом проб і помилок, зусиль. Якщо в пригрезившихся спілих фруктах багато насіння, то майбутнє сплячого складеться успішно, адже насіння передвістя достатку, досягнень, успіху.

Інші перспективи у того, хто спав і «милувався» зеленими, незрілими яблуками, грушами та іншими садовими дарами. Таке бачення вказує на необдуманість рішень, поспішні, помилкові висновки, прагнення досягти мети, без докорів совісті і без оглядки на моральні підвалини, пристойності. Ще таке сниться торопыгам — вічно поспішають, які перебувають в ажіотажі, хвилюванні.

Нестиглі плоди — ознака довгої кропіткої роботи, на яку доведеться витратити набагато більше часу, уваги, ніж планувалося спочатку.

Перебуваючи за влади Морфея, помітили плоди з гнільцой! Дуже може бути, що ваша неуважність призводить до того, що в реальності ви втрачаєте унікальні шанси, уготовані долею. Чи ви так звикли діяти за схемою, за правилами, що побоюєтеся, хоча б одного разу відхилиться від розмірених, завчених схем поведінки, роботи, спілкування. На жаль, але цим ви позбавляєте себе багатьох задоволень.

Якщо в сновидінні дивіться на квітучі фруктові рослини, то наяву ви переживете період розвитку, оновлення. А часом така картина насправді може обернутися любопытнейшим розслідуванням, підсумками або плодами якого потім можна з вигодою скористатися. Наприклад, це дасть сновидінню шанс перемогти конкурента, вдавшись до нестандартних беззбитковим методів.

Плоть і секс

Саме слово плід, майже співзвучно слову плоть. А тому часто цей образ у сні пов’язаний з сексуальністю. У давні часи солодкі, соковиті фрукти служили символом жінки, готової народити міцного, здорового малюка. Звідси і повір’я, в яких чоловіче сім’я, пов’язане з насінням рослини, здатність вижити, розвиватися.

Фрейд вважав, що банан, це символ фалоса, чоловіки на піку сексуальності. А ось м’які і спокусливі персики, яблука, на думку австрійського психоаналітика, в нічних видіннях припускають жіночі «принади» — красиві груди, м’яке тіло, з рівною шовковистою шкірою.

Кавун, в його збірці снів, ототожнюється з маткою, де росте розвивається плід. Якщо чоловікові сниться, що він їсть кавун, то сновидець згорає від бажання володіти якоюсь дамою в реальності.

Надкусили очищене яблуко уві сні? Дуже може бути, що вас мучать жаль про втрачені в юності можливості.

Якщо жінці сниться гранат, повний насіння, то вона мріє зачати і виносити дитя. І якість пригрезившихся насіння може підказати: виповниться бажання того, хто бачить сон. А ще зміна всередині стиглих плодів, за повір’ями стародавніх це безсмертна душа, початок життя в новій якості.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: