Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник облили водою до чого сниться?

Сонник облили водою до чого сниться?

Облили водою тлумачення сонника

До чого сниться, ніби вас облили водою? На думку сонника, подібний сюжет говорить про те, що сплячий піклується про своє самопочуття. Цілком імовірно і отримання приємних новин, а ще такий сон обіцяє вирішення проблем вдалим шляхом. Але є і більш негативні тлумачення – переживання, грошові труднощі, різні неприємності.

Різні тлумачення

Не забувайте про самопочуття

Бачите сон, в якому вирішили зайнятися загартовуванням? На думку сонника, і в реальному житті ви вирішили обливатися крижаною водою. Але плани поки що залишаються лише планами.

Уві сні довелося обливатися самому? Ви дбаєте про своє здоров’я, і не забуваєте про профілактику для відмінного самопочуття.

Якщо сниться, як померлого окропили святою водою, і він після цього воскрес, наяву піде на поправку важко хвора людина. Є у цього сну і ще одне тлумачення – тому, хто спить належить побачити речі справді дивовижні.

Робота і бізнес

Сновидіння, в якому облити себе крижаною водою, говорить про те, що в реальності знайдете додаткові джерела грошових надходжень. Велика вірогідність появи нових фінансових партнерів. Не виключена і можливість кар’єрного росту.

Сниться, що вас облили водою зі шланга, не запитавши вашого на те дозволу? На думку сонника, наяву залізете в борги. Постарайтеся пригадати, якою була вода. Чистий? Борг повернете досить швидко. А ось брудна водиця попереджає, що будете ходити в боржниках ще дуже довго.

Потрапили під проливний теплий злива? Такий сон обіцяє тільки хороше – удачу і благополуччя у всьому. Може бути, ви будете вражені приємним подарунком або отриманням прибутку.

Слідкуйте за собою

До чого може приснитися, якщо ви самі облили когось зі шланга? В реальності впораєтеся з будь-якими негараздами, виною яким виявиться облитий. Подібний сон характеризує вас як людини рішучої і наполегливого.

Іноді, пояснюючи подібне бачення, сонники попереджають – ваші негативні емоції цілком можуть спровокувати неприємну ситуацію. Намагайтеся їх уникати.

Є у сну, в якому ви когось облили водою, і ще одне тлумачення – ви будете дуже агресивні по відношенню до цієї людини.

Тлумачення Густава Міллера

До чого сниться, ніби вас облили крижаною водою? Хтось близький сильно здивує, а ось приємним виявиться здивування, чи ні, покаже час.

Вода була брудною? Сплячого підстерігає небезпека, із-за наслідків якої він цілком може впасти в депресію. Не слід чекати, поки погане станеться, попереджає сонник, спробуйте протистояти злим глузуванням долі.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: