Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник одягати сукню до чого сниться?

Сонник одягати сукню до чого сниться?

Одягати сукню тлумачення сонника

Сукня — той самий предмет гардеробу, який дозволяє жінці відчути себе справжньою принцесою, продемонструвавши грацію, красу, витонченість. Словом всі переваги, якими вправно користуються представниці прекрасної статі.

До чого сниться одягати сукню? Відповідаючи на це питання, сонник порадує сплячого тим, що перед ним відкриваються досить привабливі перспективи, і крім того, він вже має певну фору. Але це не єдині передбачення, які можуть здивувати, порадувати або спантеличити.

Радісні події

Неважко здогадатися: до чого панночці приснилося, що вона одягає весільна сукня. Така картина підказує, що наміри коханого того, хто бачить сон серйозні, і скоро він зробить їй пропозицію руки і серця. Якщо у сплячої дівчини поки немає шанувальника, то вона побачивши такий сон дуже скоро познайомиться з гідним юнаків, до якого буде відчувати взаємну симпатію.

Замужній дамі сновидіння, в якому вона допомагає приміряти весільний туалет нареченій, пророкує запрошення на урочистий банкет, весілля або інше святковий захід.

Подробиці особистого життя

Зовсім іншу інтерпретацію з приводу того: до чого сниться одягати вінчальний наряд, пропонує заміжній жінці сонник Стерви. Виявляється, є і такий дивний збірник нічних видінь! За версією цього джерела подібний сон, випадає жінці, напередодні не надто приємних відкриттів, що стосуються вірності її чоловіка, його поведінки і відносин з представницями прекрасної статі.

У нічний грезе сукня нареченої виявилося брудним і порваною? Це поганий ознака, предрекающий сновидінню скандал з другою половинкою або повний розрив відносин, розлучення.

Чудовий крій, модний фасон

Якщо бачите в сні гарну, модну сукню, то наяву чекають захоплюючі, визначні події. Пошана, слава. Благополуччя, ось до чого сниться надіти такий наряд, по соннику Хассе.

Туалет світлого тону, схожий на весільний, обіцяє юної сновидице зустріч з кандидатом у подружжя. А якщо це розкішне, елегантне плаття приміряла уві сні жінка, що займається підприємництвом, то в реальності вона укладе угоду на вкрай вигідних умовах, отримає величезний прибуток, або отримає нове призначення на високий пост.

Думка Міллера

Густав Міллер по-своєму пояснює: до чого сниться одягати сукню жінці. Якщо пригрезившийся наряд був красивим, витонченим, то по пробудженню сновидица вразить оточуючих своїми бездоганними манерами, тактом, витримкою.

А ось рвана, брудна платтячко це передвістя засудження сплячої з боку громадськості, за неправедні вчинки, негідну поведінку.

У нічний грезе приміряєте чуже вбрання? Таке бачення у Міллера, може передвіщати поява суперниці. Але якщо спляча запам’ятала, що навіть річ з чужого плеча припала їй в пору, то турбується про вірності, відданості коханого не варто. Розлучниці, конкурентці не вдасться заманити його в свої мережі.

Чужі проблеми

До чого сниться одягати сукню, що належить іншій жінці? Навіть якщо річ була симпатичною і дорогою, такий вчинок в сновидінні в реальності обернеться низкою клопотів і турбот. Спляча по доброті душевній знову візьметься за вирішення чужих проблем. Все це добре, але не можна забувати і про власні інтереси. Нестримний альтруїзм ні до чого доброго не призведе. Тим більше якщо уві сні довелося перебрати цей наряд. Такі дії по соннику Мандрівника, точно підказують, що хитрі люди навмисне докучають сновидінню.

Пристрасті і бажання

У Фрейда плаття — асоціюється з жіночою постаттю, тілом. Якщо в нічний фантасмагорії спляча надівши туалет, милується на себе в дзеркалі, то вона має схильність до самозадоволення. А от коли уві сні жінка гордо демонструє новий наряд оточуючим, тоді, за Фрейдом, вона впевнена у своїй сексуальній привабливості і наяву.

Якщо уві сні ви приміряли червоний наряд, то в реальності згораєте від пристрасті, якщо чорний, то мрієте про щось заборонене. А ось білий свідчить про те, що ви готові піти на поводу у сексуального партнера, щоб догодити йому.

Дещо про забарвленням і фасоні

У соннику 21 століття особливе значення надається кольором і довжині швейного виробу. Так, наприклад, червоний туалет, з цього джерела, віщує важливе рандеву, біле, натякає про швидке одруження або доленосної зустрічі, зелене це символ виконання надій, втілення ідей.

Муки, муки, ось до чого сниться синя сукня, тоді, як чорне, вже вказує на серцевий біль, траур.

Якщо привидевшийся наряд був у стилі максі (довгим), то про пробудження будьте готові до несподіванок. А якщо в стилі міні, то, сон нік радить, спочатку думати, а потім діяти. Пам’ятайте про те, що поспіх шкідлива і небезпечна!

Несподіване тлумачення

Напевно, корисно буде знати і про досить несподіваному тлумаченні одного з сонників, в якому примірка сукні червоного обіцяє сльози, горе, біди. А якщо довелося помилитися, надіти туалет навиворіт, то в справах почнеться сум’яття, порушаться всі плани, впадуть домовленості.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: