Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник одягати весільна сукня до чого сниться?

Сонник одягати весільна сукня до чого сниться?

Одягати весільна сукня тлумачення сонника

Церемонія одруження навіть уві сні — незабутнє дійство, наповнене яскравими, позитивними емоціями. І нескладно здогадатися: до чого дівчині сниться, як вона одягає весільна сукня. А що означає це бачення для заміжніх дам, і для тих, хто вже неодноразово пов’язував себе узами Гіменея, але знову перебуває в пошуку супутника життя?

Передбачення Міллера

Оригінальні пояснення з приводу того: до чого може приснитися примірка вінчального туалету, є в соннику під авторством Густава Міллера.

Так провидець вважає, що брудний або поношений наряд підказує сновидінню, про те, що у відносинах з коханою людиною наближається криза. Поки не пізно прийміть заходи, для того, щоб зберегти взаєморозуміння. Як? Довіртеся інтуїції.

З точки зору психіатра

А ось знаменитий доктор психіатрії Зигмунд Фрейд, вважав, що весільна сукня в сновидінні це символ оголеного жіночого тіла. І якщо уві сні сновидица охоче демонструє вінчальний наряд іншим персонажам, то в реальності вона обожнює свою фігуру і пишається нею.

А якщо в нічний грезе ви крутилися перед дзеркалом, розглядаючи, як сидить на вас білосніжне плаття нареченої, то Фрейд підозрює схильність до самозадоволення.

Помітили, поки спали, що плаття, призначене для весільного торжества, зім’ято і недбало укладене у валізу або в гардероб? На жаль, але такий сюжет випадає напередодні розставання з нинішнім партнером, і видає глибоке розчарування в недавньому коханого.

Поважної матері сімейства

До чого дорослого, заміжній жінці сниться, що вона одягає весільна сукня? Відповідно до Сімейного соннику даму в реальності очікує якесь торжество, на яке зберуться численні родичі, друзі. Захід пройде весело, цікаво.

З цим передбаченням солідарний та сонник Стерви, обіцяє дамі, після примірки вбрання нареченої уві сні, приємне проведення часу з друзями чи знайомими в реальності.

Кипучі пристрасті

А ось за Загальним сонником, якщо заміжня жінка одягає в нічний грезе весільний туалет, то по пробудженню вона зацікавиться небаченою пристрастю до власного чоловіка. Так це чи ні, але попереднього джерела вторить і сонник Закоханих, обіцяє дамі, якій пригрезился такий сюжет, другий медовий місяць із законним чоловіком.

Езотерики інтерпретують таке сновидіння інакше, попереджаючи, що після нього сновидица може пуститися у всі тяжкі, втративши голову від пристрасті. Мова йде про те, що спляча відчує жагучий потяг не до своєї другої половинки, а до чоловіка на стороні.

Але якщо уві сні було помічено, що сукня нареченої порвано, забруднено зім’яте, стережіться, це ознака того, що приховати таємну любовну пристрасть не вдасться і можна зіпсувати репутацію.

З Сучасного тлумача снів

В Сучасний сонник більше уваги приділяє тому, як виглядало наснилося сукню.

Так, червоне, символізує заборонені сексуальні бажання, мрії сплячого. Чорне — ознака байдужості, зневіри в обранцеві. Брудне і пом’ята віщує тертя у взаєминах з партнером або чоловіком.

А ось елегантний весільний наряд, який припав якраз сплячої, передбачає позитивні зміни в її долі. Проблеми в інтимній сфері, ось до чого сниться занадто радикальне міні сукня. А ось максі, та ще зі шлейфом ознака неприродності, жеманности того, хто бачить сон.

До чого юній діві приснилося, як приміряє весільний туалет? Сонник від А до Я обіцяє незабутнє побачення з коханим. І дуже може бути, що він зважиться зробити пропозицію руки серце свого візаві.

Що ще може передвіщати таке бачення? Часто це підказка — чоловік, з яким вас пов’язують тісні стосунки, щирий і має серйозні наміри.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: