Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник одяг до чого сниться?

Сонник одяг до чого сниться?

Одяг тлумачення сонника

У недавньому сновидінні найбільше запам’ятався той чи інший предмет гардеробу? В такому випадку не полінуйтеся заглянути в сонник, адже там знайдуться досить цікаві і корисні тлумачення до цього сюжету, які допоможуть дізнатися: що чекає в найближчому майбутньому, а також підкажуть, наскільки об’єктивно ви оцінюєте себе.

Для того, що отримати вірне передбачення з приводу того: до чого сниться одяг, необхідно згадати ряд деталей бачення. Наприклад, який був колір пригрезившейся речі, її стан, фасон.

Забарвлення

В першу чергу зверніть увагу на забарвлення, приснившегося туалету.

Вид, стан

Плани здійсненні, бажання збудуться, ось до чого сниться новий одяг. А ось стара, по соннику, це сигнал, про те, що сновидінню треба подолати серйозні перешкоди на шляху до бажаної мети.

Помітили в сновидінні, що одяг брудна? Будьте пильні, можливо, хто-то в реальності намагається вас обдурити, підставити. Рвані туалети пророкують ситуацію, в якій постраждає ваша репутація.

Запаморочливі успіхи, в тому числі і в кар’єрі обіцяє сон про магазині одягу. А якщо довелося купувати обновки гардеробу уві сні, то наяву відбудуться цікаві, пам’ятні події. Угоди, контракти виявляться вигідними, до того ж ви чітко і грамотно плануєте фінансові справи, ось до чого приснилося, що вибираєте одяг.

Приснився дитячий одяг асоціюється з якимось «дітищем», яке повністю поглине сновидця найближчим часом. Можливо, що в сім’ї з’явиться малюк, або людина захопиться якимось проектом, ідеєю.

Правда, у ряді сонників цей сюжет передрікає конфлікти між домочадцями, або сварки з «другою половинкою». Причиною непорозуміння, охолодження може бути дефіцит уваги з боку сплячого чоловіка (дружини).

Привиділася закривавлений одяг? Цей сюжет — підказка — конкуренти задумали щось лихе проти вас, намагаючись очорнити його добре ім’я.

Бажання і почуття

Виникло бажання відсторонитися від колишніх знайомих, не згадувати події минулого, розірвати старі зв’язки, ось що означає сновидіння, в якому відбувається прання одягу.

Якщо вдалося її ідеально відіпрати, той сновидець впорається з усіма обрушилися на нього негараздами, проблемами досить швидко, обіцяє сонник. Але якщо на речі залишилися плями, то нелегкий, тернистий шлях, випробування. А все тому, що багато спробують поміщати, нашкодити спить, оббрехати його, підлаштувати пастки, затіяти інтриги.

Ви прагнете подібно до страуса сховатися, абстрагуватися від складнощів, ось до чого приснилося, що одягнули на себе багато речей відразу.

Помітили в сновидінні, що на вас одягнуте занадто багато яскравих, красивих предметів гардероба? Сонник рекомендує більш обачно вибирати соратників по бізнесу. А ще це бачення має змусити сплячого більш акуратно відноситься до витрат, витратам і ретельніше контролювати роботу бухгалтера, фінансиста.

Сновидець шукає, продумує способи захисту, передчуваючи насувається небезпека, ось до чого примарилось, як він шукає одяг.

У сні ви роздягалися, знімаючи речі? Тоді ви вже підсвідомо підготувалися до нового етапу в житті. Коли одяг, що ви зняли в нічний дрімоті, були брудними, поношеними, тоді сонник обіцяє помітне підвищення, покращення матеріального становища. А якщо зняті речі були нові, то ви просто не в силах більше приховувати свої романтичні почуття, і ось-ось розповісте про них предмета своєї пристрасті.

Будь-які плями на одязі, сонником інтерпретуються, як підступи недругів, які намагаються нашкодити сновидінню, оббрехати його. Тому, побачивши подібні речі в нічний дрімоті, будьте напоготові, адже злісні заздрісники не погребують розставити пастки, призначені для вас.

Наведіть думки в порядок

До чого сниться чоловік, одягнений в одяг? Сонник пояснює, що цей образ показує наскільки втомився, виснажений сплячий. Причина — перевтома, викликана напруженою, нервовою роботою, або неприємності на службі. Єдина порада в даній ситуації — взяти відпустку, трохи прийти в себе, зібратися з думками, силами. А потім все піде, як по маслу.

Божевільні плотські бажання долають вас, ось до чого привиділося, що рвете одяг. Ви просто бредите якоїсь персоною, але боїтеся зізнатися їй у почуттях.

Однак сонник вважає, що доцільніше вести себе як можна природніше і якщо випаде можливість охоче відповісти на виявлені по відношенню до вам знаки уваги. Якщо зав’яжуться більш тісні відносини, це добре, тому, що це буде не просто відмінний секс, але ніжна прихильність, дружба.

Куртки, пальто

Сонник дасть точну відповідь того, кого цікавить: до чого сниться верхній одяг. Так, пальто це передвістя пошани, якою оточать сплячого, за те, що він хоробрий, рішучий і відданий справі.

А якщо примарилася куртка, то сонник, передбачає кардинальну зміну іміджу режиму. Новий стиль, манера одягатися допоможуть йому з працевлаштуванням та встановленням зв’язків з колегами.

Дії режиму

В сім’ї встановиться добра, тепла, довірча атмосфера, такий прогноз дає сонник того, хто в нічний грезе гладив речі. А якщо точно пам’ятаєте, що орудували праскою, приводячи в порядок класичний костюм, то пощастить і в працевлаштуванні — знайдеться цікава, добре оплачувана робота.

Що думати якщо виявили необережність і на одежинці з’явилася підпалинами від праски? Сонник натякає: приглядите за другою половинкою, не виключено, що у вас з’явилася суперниця (суперник).

А ось шафа, в якому зберігається гардероб, уві сні може асоціюватися зі станом дум і думок дрімаючого людини. Якщо, приміром, шифоньєр забитий речами, зім’ятими недбало, то сплячий славиться своєю неуважністю, незібраністю. До того ж, як підозрює сонник, такий персонаж не завжди знає, розуміє: що йому потрібно. І не може розібратися у власних почуттях.

Інша справа, коли в сновидінні речі розкладені по поличках шафи. Такий побачений порядок обіцяє, що у сновидця все вийде, тому, що він звик діяти поетапно, планомірно, не поспішаючи.

У соннику є дуже тривожний коментар до бачення про те, що горить одяг. Цей сюжет пророкує великі фінансові або матеріальні втрати. Причому з вини персонажів, які близькі до сплячого. Їм він безмежно довіряє. А даремно, докоряє сонник, тому, що ці люди заздрісні і сповнені ненависті.

Коментар Міллера

У соннику Густава Міллера одяг несучасна, немодна, але добротна, це прикмета удачі, успіху в справах, які будуть сперечатися і завдяки цінним порадам старших, більш досвідчених людей.

А якщо навіть в опівнічну баченні ви не бажаєте виглядати старомодно, і не мають наміру обряжаться в речі минулих сезонів, значить ви в пошуку нового сексуального партнера, шанувальника, залицяльника.

Помітили в нічний грезе, що туалет сидить на вас безглуздо, погано? Значить, скоро доведеться розставання з занудними, набридлими вам людьми. Але іноді цей же сюжет передрікає прикрі промахи, помилки на роботі, через неуважність.

Інші цікаві тлумачення

До чого сниться одяг великого розміру? Значить, сплячий інтуїтивно прагне зав’язати вигідні знайомства, а все із-за невпевненості в тому, що його нинішні товариші віддані і вірні. Але сонник нагадує про те, що старий друг краще нових двох. Інакше кажучи, подумайте: на кого з старих знайомих можна покластися.

У нічний фантазії вчинили злочин? Вкрали одяг? Тоді, схоже, вас не влаштовує нинішнє соціальне становище. Сонник припускає, що зовсім непогано хотіти більшого. Але за умови, що ви готові багато, старанно трудиться, змінити місце роботи, а можливо навіть відмовитися від хобі, та інших інтересів, звичок.

Той, хто дарує вбрання уві сні іншим персонажам, може пишатися собою. Цей чоловік досяг багато чого і має право давати іншим людям поради, бути наставником.

До чого жінці приснилося, що вона погано одягнена? Це погана прикмета, підказує, що у того, хто бачить сон об’явилася більш молода і приваблива суперниця. Але в соннику є вказівка на те, що фатальну розлучницю можна нейтралізувати, якщо поводитися подібно до справжньої леді, а саме: холоднокровно, благородно.

Радієте тому, що уві сні у вас повний шифоньєр ексклюзивних нарядів? Марно, тому, що в соннику, це знак, що вказує на крайню легковажність і наївність сплячої персони.

А якщо в нічний грезе вам зовсім нема чого одягти, то бережіться, пліткарі й інтригани ополчилися проти вас.

Сонник під авторством Лоффа робить акцент на те, що манера одягатися в нічному видінні багато чого може розповісти про сплячому.

Поки спали втратили речі?

Тоді проведіть час в самоту. Це допоможе сконцентруватися, посилити емоційну захищеність. Але є і ще одне вкрай пікантне тлумачення до цього сюжету. Виявляється, сплячий досяг статевої зрілості і жадає сексуальних відносин.

І нарешті, що означає фантасмагорія, у якій купуєте вечірні туалети чи речі для виходу в світ? Така картина випадає у сні тому, хто потребує заступництві, захисту, протекції.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: