Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник океан і хвилі до чого сниться?

Сонник океан і хвилі до чого сниться?

Океан хвилі тлумачення сонника

Океан, за версією сонників досить багатозначний символ. Тихий і спокійні ототожнює міць, силу волі. Стихія безкрайнього водного простору уві сні може передвіщати події, що здатні кардинально змінити життя людини. Тому буде дуже корисно, відкривши сонник, відкрити завісу таємниці і дізнатися, що приготувала доля.

Передбачення Міллера

Згідно соннику під авторством американського психолога Густава Міллера, океан, хвилі, чайки це образ, який часто бачать моряки. Часом це просто відображення їх професійної діяльності. Але якщо така картина предвиделась напередодні виходу у плавання, можна вважати це добрим знаком, що обіцяє вдалий рейс.

Втім, це ж сновидіння може виявитися сприятливим для людини, що не має відносини до мореплавання. Воно віщує вдалий початок будь-якої справи: від старту власного бізнесу до пояснення в любові.

Якщо у нічних мареннях на океані був штиль, хвиль майже не було помітно, значить, на шляху до мети сплячого не підстерігають ніякі перешкоди. Все у нього вийде швидко з завидною легкістю.

Буря пристрасті

До чого сниться шторм, коли на поверхні океану здіймають величезні хвилі? Навіть якщо ви не бачите цього уві сні, але чуєте лякаючий шум біснується прибою, Жіночий сонник обіцяє незабаром бурхливий роман. До речі, це сновидіння має насторожити людей, які перебувають у шлюбі, тому, що, не встоявши перед спокусою, занурившись у вир романтичних пристрастей, вони можуть зруйнувати свою сім’ю, про що потім гірко шкодувати.

Фрейд, як завжди, оригінально, нетривіально тлумачить такий сюжет. На його думку, несамовита водна стихія, яка не лякає, а швидше, зачаровує сновидця, обіцяє фантастичні відкриття в інтимному житті. Не виключено, що сплячий зважиться на сміливі сексуальні експерименти.

Пригрезился океан, хвилі якого величезні, але при цьому чисті, прозорі? Чудова прикмета, передвіщає, грандіозний успіх, тріумф наяву.

Будьте обережні!

Безцінним радою, попередженням, ось чим можуть виявитися зі сну океанічні хвилі. Важливо те, що такі видіння не бувають випадковими, і якщо вони послані сновидінню, то він незабаром змушений буде пройти певні випробування. Головне не ігнорувати ці знаки долі, а вчасно проаналізувати побачене уві сні і зробити вірні висновки.

Так до чого сняться океанічні хвилі в залежності від запам’яталися деталей?

Якщо поки спали, спостерігали дикий шторм з величезними гребенями хвиль, значить, вас мучить совість. Вірне рішення, здатне налагодити бізнес, ось до чого приснилися великі, але кришталево чисті гребені хвиль.

Хвилі, з водоростями, тіною і сміттям пророкують в реальності фінансові проблеми. Сонник рекомендує проявити передбачливість, ні ризикувати, ні укладати сумнівних, підозріло «вигідних» контрактів і не брати грошей у борг.

Помітили, що вода океану, вспенившись, стала каламутною, а хвилі стрімко несуться, підкоряючись поривів ураганного вітру? Не вірте на слово, тому що спритні персони намагаються ввести вас в оману, обдурити.

Сміливцям, які уві сні не побоялися відправитися вплав, незважаючи на те, що океан штормить, в реальності належить подолати якісь перешкоди. Але ці перепони зроблять сновидця тільки сильнішими, мудрішими.

Сприятливі тлумачення

На океані штиль, водна гладь лазурна, а хвилі котять дрібними баранчиками, не представляють небезпеки, а ніби змагаються в силі і швидкості між собою? До чого сниться така картина? Розслабтеся, заспокоює сонник, настав період ваших перемог, коли суперники і конкуренти вже не в силах.

Якщо уві сні ви поринули в чисті, спокійні хвилі океану і впевнено пливете, Сучасний сонник, передбачає таку ідилію у сімейних відносинах в дійсності.

Коли хвора людина бачить в опівнічної грезе спокійний океан з мирно шумливими хвилями, то це ознака того, що підвищує його шанси на одужання.

А от якщо в нічний фантазії прогулюється по океанічного узбережжя в самоті, це означає, що ви дуже сумуєте за близьким рідним людям, місцями дитинства, юності, або по дому, від якого за збігом обставин зараз знаходитесь далеко.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: