Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник озеро до чого сниться?

Сонник озеро до чого сниться?

Озеро тлумачення сонника

У нічний грезе перед вами постало озеро? Такий образ може ототожнювати емоційний стан, передчуття неприємностей, труднощів та перешкод. Але розшифрувати бачення можна тільки згадавши найдрібніші деталі, а також взявши до уваги почуття, випробувані у сні. Так, до чого сниться озеро?

Чаруюча тиша

У трактуванні Сучасного сонника, нічна фантазія про чистому, прозорому озері свідчить про те, що сплячий перебуває в щасливому, спокійною стані. У даний момент людина зібраний, діловитість і усвідомлено вступає у черговий етап свого життя.

Сон, у якому запам’яталася чиста, спокійна озерна вода говорить про впевненість у завтрашньому дні, про готовність взяти на себе відповідальність.

Плавати, купатися

До чого снилося, як купалися в озері? Це означає, що необхідно ретельно зважувати всі «за» і «проти», прораховувати наслідки будь-якого кроку. Навіть якщо ви майже впевнені в своїй правоті або в результаті якогось підприємства, Універсальний сонник, рекомендує не поспішати, а спокійно проаналізувати ситуацію.

Чекають важливі зміни, ось що означає плавання в озері. Якими будуть, вони підкаже стан води. Так, прозора обіцяє, що все складеться благополучно, а ось каламутна, навпаки, попереджає про те, що плани не здійсняться.

Добре, коли в нічному видінні удалося переплисти водойму. Це вірна прикмета того, що будь-яка ідея скоро втілитися з блиском.

Що обіцяють рибки?

У соннику Гришиній сказано: до чого може присниться озеро з рибками. Той, хто в сплячому стані просто спостерігав за спритними підводними мешканцями, може сподівається на те, що в реальності отримає заохочення від начальства, досягне високих результатів у професії.

Привиділося, що ловіть рибку? Це бачення частіше випадає чоловікам, воспылавшим неабиякою пристрастю до якоїсь особи. Сонник підказує: сновидець одружується на предметі своєї пристрасті, але згодом обраниця його сильно розчарує.

«Мутна» історія

Якщо жінці приснився неспокійний, брудний водойма, то по соннику Шереминской,вона готова покаятися в минулих гріхах.

Забруднене лиман зі скелястими берегами, прикмета того, що сновидець не звик приймати відповідальні рішення самостійно.

Просто запам’яталися зі сну каламутні води? Тоді кріпіться, наяву треба буде постаратися, щоб подолати сюрпризи підступної долі. Бурі водорості в озерних глибинах сняться до змін, нововведень.

З сонника Міллера

Густав Міллер також вважає, що озеро уві сні це ознака глобальних змін у житті людини. Погано побачити в сновидінні брудне озеро. Розгадати таємницю це бачення можна, згадавши, як виглядали берега водойми. Якщо покриті зеленню, буйною рослинністю, то по соннику Міллера, на частку сплячого випаде чимало страждань, принижень. Але в результаті випробування зроблять його успішним паном.

Бачення, в якому вода з озера заливається за борти човна, пророкує успіх починання — сновидець досягне бажаної мети. Але часом цей же сюжет сигналізує про помилки, в полоні яких знаходиться сплячий. На щастя, скоро вони розвіються, стверджує тлумач снів.

Інші цікаві передбачення

Сонник Мандрівника обіцяє тому, хто бачив берега озера, швидке вирішення всіх проблем. Якщо бачили, що у водойми було багато зелені, то по пробудженню відкриються нові можливості, а Жіночий сонник радує тим, що всі спірні питання вирішаться на користь сплячого.

Болотисті береги символ численних чвар, у яких людина, що знаходиться у владі Морфея може «загрузнути» в реальності. А скелясті — бачать в нічних видіннях люди, яким необхідний відпочинок, для того, щоб взяти ситуацію під контроль, тверезо ухвалювати рішення.

Персонам з розвиненою інтуїцією вдається побачити в сні лісове озеро. І ця здатність допоможе у спорах, з’ясуваннях стосунків.

Ви зустрінете відмінних людей, і вони стануть вірними товаришами ось що значить сон, у якому ви бачите своє відображення на поверхні озера.

Відпочити радить Східний сонник того, хто спав і бачив солоні озера. Наберіться сил, свіжих вражень, — потім швидко наверстаете згаяне на роботі, в навчанні.

Замерзла поверхню озера в нічний грезе сигнал — ваші відносини з коханою людиною, рівно також холодні. Якщо партнер вам доріг— зробіть крок на зустріч, поговоріть з ним по душах.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: