Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник опік до чого сниться?

Сонник опік до чого сниться?

Опік тлумачення сонника

Приснилося, що ви або інший персонаж отримали опік? Настільки болюча травма, по соннику, передрікає неприємності та негаразди. І якщо уникнути їх не вдасться, то можна, принаймні, розшифрувавши нічне бачення, підготуватися до випробувань, або убезпечити себе, знаючи звідки чекати біди. До того ж, деякі тлумачення, щодо того: до чого сниться опік, можуть навіть порадувати сплячого.

Передбачення з різних джерел

Вважається, що пригрезившийся опік на шкірі, це явна ознака небезпеки, загрозливою наяву. Але ось Англійський сонник, вказує на те, що навпроти, сплячому нададуть допомогу, поставляться з участю, увагою або запропонують підтримувати дружні стосунки.

В Універсальному толкователе снів бачення про обпаленої шкіри трактується рівно, як і прислів’я, в якій хтось, обпікся на молоці, тепер дме навіть на воду. Інакше кажучи, один раз пережита невдача, змусить людину бути вкрай обережними, передбачливим.

До чого снилося, що відчуваєте гострий біль від опіку? У ряді збірників сновидінь це передвістя пристрасної любові, яка, однак, принесе лише муки, засмучення. В інших джерелах цей знак нових знайомств, хороших новин.

Якщо бачите в сні опіки на тілі, то кріпіться, по пробудженню всілякі неприємності посиплються на вас, немов із рогу достатку. Нічого не поробиш, це доведеться перетерпіти.

Побачили обпечене тіло іншого персонажа сновидіння? Отже, в реальності потрібно підтримати якусь персону, але допомога займе у вас багато часу, забере масу енергії.

Цікаво, що чоловікові, який помітив в нічний грезе опіки у себе на тілі, належить в реальності швидка весілля або, якщо він вже одружений, народження сина.

У Сучасному соннику цей сюжет обіцяє відкриття екстрасенсорних задатків, здібностей або, як варіант, догана, осудження від людини, яка набагато старше, ніж сплячий.

По днях народження

Для розгадки таємниці бачення іноді має значення дата народження сновидця. До чого, наприклад, сниться опік, хто з’явився на світ у період з вересня по грудень? Виявляється — до розчарування. А ті, хто народжений в травні серпні, можуть серйозно закохатися. Народжені з січня по квітень переживуть зраду, зраду.

Старі рани

Неймовірну удачу, передрікає Східний сонник, того, хто спав і бачив на тілі шрами від старих опіків. Можливо, що сновидець знайде скарб. Але щастя від знахідки не буде, якщо щасливчик не розпорядиться скарбами справедливо. Жаднюгам і сквалыгам варто подумати про те, що на Тому Світі є суд честі і справедливості.

Повне вилікування, ось до чого сняться загоєні рубці від опіків хворим людям, на думку Міллера. Але якщо помітили, що на місцях колишніх ран тепер з’явилися виразки та пухирі, не уникнути наяву скандалів, які надовго виб’ють вас з колії, залишать гіркий слід у душі.

Що думати якщо в сні на місці опіку майже відразу не залишилося ні сліду, ні рани? Це передвістя важливої зустрічі, після якої довго будете переживати, хвилюватися.

Постраждалі частини тіла

Тлумачення сновидіння буде більш точним, якщо врахувати: яка частина тіла постраждала від опіку. Якщо майже вся шкіра виявилася обпаленої, то Малий Велесов сонник попереджає: репутація сплячого під загрозою. Якщо пригрезились опіки на ногах, з’явиться шанс прославитися, а якщо на руках, то сплячий може розбагатіти.

Коли спляча дама зауважує на руці слід від опіку, тоді вона непевно і стримано поводиться з представниками сильної статі. Обпечене обличчя для того, хто бачить сон це констатація сумного факту — треба задовольнятися тим, що є.

У нічний фантасмагорії постраждали від відкритого вогню? Будьте обережні, рекомендує сонник. Люди, яких ви вважаєте товаришами, ведуть подвійну гру, і при нагоді підставлять вас.

Правда, в соннику Стерви є інше пророцтво: опіки від полум’я на руках — підказка, у важку годину друзі обов’язково прийдуть на допомогу.

Нічна фантазія про те, що ходили босими ногами по гарячим вугіллям, і обпекли ступні, це доказ того, що в реальності зумієте досягти поставленої мети, а крім того, ви здоровий, енергійний чоловік.

Спали і побачили, що рани від вугілля є не тільки на ногах? Тоді провидіння дає вам достатньо сил для добрих, праведних справ. Дійте!

Знаєте, до чого приснилося обшпарити окропом? До гарячої і взаємної любові.

А ось пухирі на долонях від того, що схопилися за розпечену сковороду, по соннику Ванги пророкують муки від ревнощів. Рани від гарячої праски в сновидінні, ознака того, що майбутнє сновидця залежить від рішення сторонніх людей.

Іноді у снах з дивовижною точністю відбуваються події, які будуть мати місце наяву. До таких видінь відносяться ті, в яких чоловік обпік обличчя, очі під час вибуху. Значення видіння просто — найближчим часом бійтеся нещасних випадків. А ось опіки від газової конфорки в нічний грезе обіцяють розчарування.

Привиділися сонячні опіки на спині? Тоді якась надмірно активна персона наяву неабияк нашкодить, завадить вам. А от якщо на сонце згоріла груди, то це провіщає народження хлопчика.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: