Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник оленя до чого сниться?

Сонник оленя до чого сниться?

Оленятко тлумачення сонника

Побачили уві сні дитинча оленя? Не виключено, що в реальності ви демонструєте оточуючим свій характер, виявляючи невдоволення, упертість. Втім, є інше тлумачення — спляча людина схвильований, тому, що перебуває в стані закоханості.

Але і це далеко ще не всі можливі передбачення щодо того: до чого може приснитися оленя. Точніше розшифрувати бачення допоможуть зі сну деталі: зовнішній вигляд тварини, його поведінку.

Важливі дрібниці

А що робити, якщо по пробудженню в пам’яті залишилися лише розрізнені фрагменти нічного бачення? Не страшно, якщо не вдається пригадати, як розвивалися події в опівнічної дрімоті, іноді досить лише того, що особливо чітко виразно «врізалося в пам’ять.

Прогнози Міллера

Густав Міллер дає тлумачення в залежності від того, кому приснився сюжет про оленя. Якщо це було бачення холостяка, то він знайде вірного, безкорисливого товариша в реальності. А ось сновидінню, який вже має сім’ю, цей сюжет обіцяє мир, спокій, добробут.

Якщо пригрезившийся рогата малюк мирно гуляв по пасовиську, то сплячий може бути впевнений у своєму компаньйона, партнера по бізнесу, який не зрадить, не обмане.

Сім’я парнокопитних

Примарилася мама олень з дитинчам? Ймовірно нове романтичне захоплення. Причому якщо самка з потомством привиділася панночці або вільної жінки, то цілком ймовірно, що спаленіле почуття до нікому чоловікові може перерости в справжню любов і все завершиться щасливим шлюбом.

До чого вагітній жінці сниться олениха з крихітним оленя? Сімейний сонник дає чітку відповідь: сновидця народить хлопчика.

Скажи мені: хто твій друг?

Цікаво трактуються бачення, в яких сталося погладити оленяти. Якщо він був спокійний, коли ви в сні доторкнулися до нього, то знайте — у вас міцний тил в особі відданих, щирих друзів. А ось якщо тварина при дотику нервничало або втікала, то подумайте: не ображайте ви своїх товаришів? Зізнайтеся, що іноді ви ведете себе не дуже справедливо по відношенню до них. Дорожіть дружбою, будьте м’якше, об’єктивніше.

У нічному видінні тримайте оленяти на руках? Тоді у вас склалися теплі, довірчі відносини з товаришами. А ось якщо утримувати тварину було важко, тоді Циганський сонник попереджає: незабаром належить довести друзям, що вони можуть вірити і довіряти вам.

Таємниця рогів

Твердість характеру, силу волі треба буде проявити того, хто в сновидінні бачив підлітка оленя з рогами. А якщо привиділося з надзвичайно величезними, непорівнянними з розмірами голови тварина, то Східний сонник стверджує, що впертість, цілеспрямованість, твердість допоможуть вам самим безнадійній справі.

Іноді може примаритися оленя, у якого не дуже великі, але гіллясті роги. Таке бачення випадає, як правило, людям емоційним, гарячим, які не терплять зволікання у досягненні поставленої задачі. Але Місячний сонник застерігає від шкоди такій поспішності, що межує з безглуздям.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: