Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник орел до чого сниться?

Сонник орел до чого сниться?

Орел тлумачення сонника

Горда, сильна, смілива птах. Звичайно, мова йде про орлі. Цей пернатий хижак не випадково названий царем серед птахів. У нього потужні крила, унікальне, гострий зір, чітка координація рухів, дозволяє схопити здобич, різко спикировав з висоти.

А ще він практично не піддається дресируванню, зберігаючи свою дику чарівну сутність. Але при цьому орли славляться своїм яскраво розвиненим батьківським інстинктом: вони будують на каменях, в горах гнізда, де трепетно піклуються про пташенят, терпляче вчать їх літати.

Як же розшифрувати сновидіння про те, що ви піднялися в небо і летите наче птах, порівнявшись з орлом? За відповіддю звернемося до сонникам, які повідають чимало цікавого і корисного.

Думка Міллера

Чекає знайомство з важливою і впливовою персоною, ось до чого по соннику Міллера, сниться ширяє високо в хмарах орел.

Пташка орлятко, присевший на руку сновидінню, це знак швидкого втілення мрії, заповітного бажання. А ось приснився приручена велика, доросла пташка уві сні в реальності дає надію на те, що ви зумієте втілити грандіозний план, який довго виношували. І тут вашими «помічниками» — досвід, виваженість рішень, кмітливість, підказує сонник Міллера.

Трапилося, що уві сні білоголовий хижак атакує? На жаль, але ви ризикуєте стати жертвою сильних конкурентів або доведеться подбає про здоров’я, можлива загроза гострого респіраторного захворювання.

Що чекає попереду?

Спите і помічаєте, що величезний білосніжний кондор приземлився на верхівку дерева? Знайте, що комусь із товаришів або колег терміново потрібна саме ваша допомога, протекція.

За Східним сонником, стрімке беркут уві сні, це ознака того, що всі ваші починання завершаться успішно. Але будьте терплячі, тому, що все станеться не так швидко, як ви спочатку розраховували.

Як прокинетеся, кріпіться, бо, що, схоже, вас викличе на килим для розборок шеф, ось чому привиділося в нічний дрімоті, що уві сні хижий птах примостилася у вас на руці або на голові. Найрозумніше, протягом робочого тижня, триматися подалі від начальника, намагаючись не потрапляти йому зайвий раз на очі.

Пернате потомство

Помітивши в нічному видінні гніздо кондора з яйцями. Сміливо розраховуйте на те, що в локальності помітно зміцниться ваше матеріальне благополуччя або ви отримаєте цінний дар. Однак зі сну пташенята в гнізді — передвістя турбот, проблем з дітьми.

Врахуйте, що сон, в якому один орел самець атакує іншого, пророкує конфлікт з вельми неприємним персонажем, здатним завдати шкоди і шкоди вашим домочадцям.

Мрієте про кар’єрний злет? Це цілком можливо, коли в сновидінні ви бачите орла, гордо височіє під хмарами. На перших порах нова посада та обов’язки здадуться надзвичайно складними, але не здавайтеся тому, що ваш розум, винахідливість допоможуть знайти рішення.

Пташині нещастя

Сновидіння про те, що знайшли та виходили пораненого пташеня орла передує народженню в вашому роду дитини, з видатними талантами, здібностями. Він виросте і прославить ваше прізвище.

Великий мертвий кондор сниться того, хто здобуде перемогу над ворогами, незважаючи на всі їхні підступні підступи.

Тлумачення бачення про те, що вбили орла могильника пикировавшего на вас, застерігає про втрату. Мова йде не тільки про втрату матеріальної цінності, але і про повагу, довіру оточуючих.

Спите і бачите, що величезний білий кондор з закривавленим оперенням переслідує жертву і в підсумку вистачає її? Знайте, вас чекають складні випробування. Не втрачаючи присутності духу, впевненості ви впораєтеся з ними, і завоюєте високу оцінку і колег, начальства.

Таємниці символіки

Розглядати в сні двоголовий державний герб означає, що по пробудженню неминуча зустріч з представниками влади. Слід проявити обережність у вчинках, обачність у висловлюваннях.

Про завищену самооцінку і амбіції сплячого, розповідає привидевшаяся татуювання у вигляді кондора на плечі. А ось знайти або помітити монету, лежачу «орлом» вгору, в нічному видінні непогано. Це знамення добрих сюрпризів.

Інші примітні тлумачення

У сні ви наче гордий птах літаєте в небесах, виглядаючи здобич? А чи не занадто ви захопилися чужими проблемами і іграми, забувши про власні інтереси наяву? Перестаньте брати участь в чужих іграх (можливо в ролі пішака), не піддавайтеся впливу сторонніх.

Хороші вести чекають пробудження того, хто в нічний грезе чув і бачив, як у вікно стукає сокіл.

Нічна фантазія, в якій ви осідлали величезну птицю і летите на ній, обіцяє захоплюючу подорож в далекі країни.

А що якщо уві сні ви раптом знайшли «орлине» зір? Такий сюжет передує отримання важливої, унікальної інформації, розпорядившись якої з розумом, зумієте домогтися бажаного.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: