Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник острів до чого сниться?

Сонник острів до чого сниться?

Острів тлумачення сонника

Шматочок суші, оточений з усіх боків водою: таке бачення підказує, що сплячий підсвідомо хоче побути наодинці з самим собою, поміркувати над чимось, прийняти важливе рішення. До чого ще може приснитися острів?

Короткі, але точні передбачення

У сні, борознячи простори моря або океану, проплываете повз острова, не заходячи в його бухту. До чого сниться такий сюжет? Це передвістя того, що у вас з’явиться можливість виконати свої зобов’язання. І цей вчинок буде гідно оцінений оточуючими, можливо, ви навіть отримаєте та матеріальну винагороду за це.

Щоб точніше дізнатися, до чого сниться острів, після пробудження неодмінно пригадайте, як він виглядав. Якщо він був зеленим, красивим, а води, що омивають його, здалися чистими і прозорими, то будь-які плани сплячого в реальності здійсняться з величезним успіхом і відмінною вигодою.

Приміром, сонник вважає, що вдалою буде відрядження, важливе виступ перед присутніми людьми, будь то презентація нової ідеї або здача сесії. А ще можна використовувати цей благодатний момент для вирішення особистих проблем, скажімо, визнання в любові: майже напевно предмет вашої пристрасті відповість взаємністю.

Часом пригрезившийся острів —це підказка, що саме в даний момент сновидінню необхідні спокій, усамітнення, час на роздуми. Або це символ того, що сплячий потребує підтримки, визнання оточуючих.

Острів в океані уві сні служить ознакою того, що в долі сплячого відбудуться великі зміни. Людина може переїхати в інше місто, змінити місце роботи або взагалі професію, вийти заміж або одружуватися. Згідно сонником, це будуть добрі, бажані зміни.

До чого сниться морський острів? За версією Жіночого сонника виявляється, що в реальному житті того, хто бачить сон з’явиться персонаж, який зіграє величезну роль в подальшій її долю.

Курорт або Terra incognita?

Здивувати близьких і колег злетом творчої фантазії або іншими професійними досягненнями вийде у того, хто спав і бачив, як пришвартувався до берегів острова, немов створеного для розташування курорту. Чому так станеться, підкаже сонник: у сплячого з’явиться мета, мотивація.

Погано, якщо привидівся пустельний і скелястий острівної пейзаж. Таке бачення передрікає душевне і фізичне виснаження сновидінню, що не зможе ні плачевно позначитися на його працездатності і доходи. А причиною всього послужить неправедний спосіб життя сновидця.

Відповідно до Сімейного сонником, безлюдний острів пророкує в реальності масу нових зустрічей, вражень, участь у масових заходах. Словом, це класичний сон-перевертиш.

Земля обітована

Жорстку конкуренцію і сильних суперників— ось що передрікає сонник того, хто в нічний грезе опинився на безлюдному острові. Що ж, робити нічого, доведеться відстоювати свої інтереси і боротися за місце під сонцем.

А якщо в нічний фантазії ви опинилися на самоті на дикому шматочку суші, де ще не ступала нога людини, то сонник характеризує вас як особу, спраглу свободи, безмежної самореалізації. Якщо цей побачений сюжет викликав страх, жах, то ви в дійсності ризикуєте відірватися від життя, отримавши ту саму самостійність, про яку мріяли. Але, на жаль, вас постійно будуть мучити сумніви і переживання, характерні для яскраво виражених індивідів.

Частка Робінзона

На думку чаклунки Медеї ізоляція сплячого на безлюдному острові — це відображення його добровільного відлюдництва, небажання брати участь у суспільному житті.

А якщо при цьому шматок суші більш схожий на суворий скеля, то це символ страху, спустошеності сновидця.

Відсутність розуміння оточуючих, їх моральної підтримки — ось до чого ще може приснитися скелястий острівець без людей.

Тлумачення Міллера

Міллер по-іншому інтерпретує те, до чого сниться острів. На думку американського психолога це бачення властиво майбутнім мандрівникам. Ось-ось сплячий збереться в дорогу, поїде відпочивати на курорт чи просто вибереться на заміський пікнік з друзями.

Якщо в опівнічної грезе ви побачили райський острівець з розкішною тропічною рослинністю, то подумайте про те, що треба трохи більше часу приділяти домочадцям, вчитися насолоджуватися тихими сімейними радощами.

А ще сонник Міллера звертається до деталей. Якщо побачений острів був скелястим, то неминучі розчарування і втрати. Зеленим? Тоді є надія на те, що настане період благополуччя і спокою.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: