Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник оса вкусила до чого сниться?

Сонник оса вкусила до чого сниться?

Оса укусила тлумачення сонника

Не смертельний, але вкрай болючий укус оси, у сновидінні попереджає про підступи недругів, про плітки, що розпускають за спиною сплячого. До чого сниться подібний сюжет? Знайдемо сонники корисні і цікаві тлумачення.

Подбайте про себе

Ви особистість делікатна, вкрай болісно реагує на критику, але не вміє дати відсічі, ось до чого снилося, що оса вкусила. На жаль, цими особливостями вашого характеру безсоромно користуються оточуючі.

Але іноді укус комахи уві сні підказує, що по пробудженню вас викличуть на килим до начальства і влаштують «прочуханку». Це виб’є з колії, стане причиною для нервового розладу. Втім, іноді це бачення випадає людині, який втомився, роздратований, а тому може зірватися і посваритися з ким-то.

Міллер попереджає

Ви стали мішенню для недоброзичливців і заздрісників, ось до чого приснилося, що вжалила оса, на думку Міллера. Стережіться підступів негідників, які спробують хоча б по дрібницях, але зіпсувати вам життя.

Хто постраждає?

Все піде не так, виникнуть проблеми, складнощі, ось до чого сниться осину укус. А причиною того, будуть мерзенні випади і незаслужена критика навколишніх.

Уві сні напав і покусав цілий осину рій? Вас підведуть рідні, близькі.

Помітили в нічний грезе, що від комахи постраждав інший персонаж? Що ж, вже краще, тому, що тлумачення бачення обіцяє сумну долю ворогам.

Дії в сновидінні

Деталі нічний фантасмагорії завжди вкрай важливі для вірної її інтерпретації. Пригадайте, що робили у сні? Якщо відмахувалися від ужалившей оси, то наяву плетуть інтриги проти вас. Намагалися врятуватися втечею? Приготуйтеся до докорів. Можливо, не заслуженою. Ховалися, необхідно буде проявити витримку і терпіння.

Випробували сильний переляк під час осикою атаки? Тоді будьте вкрай обережні в реальності. А ось убити комаха, за сонником, непогано, це ознака того, що всі труднощі переборні.

Цікаво, що сновидіння, про те, що вас переслідує цілий рій, але ви не відчули ні болю, ні страху, підказує те, як до вас ставиться шеф і колеги. На щастя, вони вас цінують і поважають.

Не транжирьте!

Оса укусила випадково, несподівано? Це передвістя сварки з коханою людиною, яка може завершитися розставанням.

Інтуїція і досвід допоможуть заздалегідь визначити джерело небезпеки, попередити біду, ось до чого приснилося, що комаха присіла на руку, але не встиг вжалити.

А ось якщо пригрезившееся крилата істота вонзило жало в руку, прислухайтеся до поради сонника про те, що треба бути помірним і акуратним у витратах.

Цей же сюжет пророкує панночці каяття в поганому вчинку.

Постраждалі пальці

До чого сниться, що осину укус прийшовся в палець? До сварки з родичами, з-за несправедливих наклепів і неперевірених фактів. Можливі серйозні наслідки, попереджає сонник.

Побачений перст, куди вжалило комаха, надзвичайно сильно розпух? Відмінно, тому, що сонник передбачає величезний успіх, тріумф сновидця.

Спите і бачите, що пальчик, в який потрапило жало, став схожим на сардельку? Терпіть, бо, що належить спілкуватися з дуже недалекій, дурнуватої персоною в реальності.

У зоні небезпеки — нижні кінцівки

Коли уві сні оса вжалила в ногу, наяву може статися радісна подія, пов’язане з цінним і вигідним придбанням, або з несподіваною надбавкою до особистого бюджету.

Але, сонник вказує на важливу деталь: якщо нога сильно розпухла, то над головою сплячого явно згущуються хмари, навряд чи вдасться уникнути біди. Може статися так, що неприємність буде пов’язана з участю в якомусь сумнівному підприємстві, натякає сонник.

Фортуна непостійна

На жаль, в житті все вкрай непередбачувано. Приміром, в одному випадку осину укус у вухо, сниться перед тим, як сплячого осяє геніальна думка, яка допоможе йому здійснити фантастичний, амбітний план. В іншому, це ж бачення передрікає приниження і шкоди його репутації.

Витяг жала

Ви надзвичайно вразливі, закомплексовані, ось до чого приснилося, що витягували з ранки осине жало. А ось якщо помітили «зброя» комахи, вонзенное в тіло іншого персонажа сновидіння, наяву не відмовте підтримки і допомоги нужденному людині. Вам це зарахується сторицею!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: