Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник окуляри до чого сняться?

Сонник окуляри до чого сняться?

Окуляри тлумачення сонника

Звичний аксесуар як окуляри, з точки зору снотолкователей, досить цікавий символ. Щоб зрозуміти, до чого вони наснилися, потрібно пригадати найменші деталі нічного бачення.

Найчастіше окуляри віщують тому, хто спить зміни в долі, які будуть викликані діями якогось персонажа. Втім, це далеко не єдине передбачення.

Думка Міллера

Густав Міллер вважає, що пригрезившиеся окуляри передують суттєві зміни в долі людини. І станеться це завдяки раніше незнайомим йому персонажам. А ще цей аксесуар уві сні служить застереженням: поблизу знаходяться люди, які безсоромно використовують сновидця в своїх корисливих цілях, користуються його довірою, добросердечностью.

За кольоровими скельцями

Майбутні успіхи в справах — ось чому сняться сонцезахисні окуляри. Але ось в Універсальному соннику є абсолютно інше тлумачення про те, що окуляри з сонцезахисними склом — це ознака того, що поруч зі сплячим причаїлася підступна особистість, а її погані думки і плани цілком можуть бути реалізовані на шкоду тому, хто спить.

Якщо цей аксесуар бачить в сновидінні панночка, то наяву її явно хтось хоче обдурити, ввести в оману, передбачає сонник.

А ось полуночна марення про те, що дівчина свариться з коханим, який носить темні окуляри, передбачає довгу розлуку або розставання.

Зламані і розколоті

Розлучитися з коханою людиною незабаром належить і тому, хто побачив у сні розбиті окуляри. Причому під час самотності потрібно буде ще й протистояти виникаючим спокусам.

А за версією Сучасного сонника даний сюжет обіцяє розчарування в улюбленому, причому станеться це завдяки активності «доброзичливців». Саме тому не варто робити поспішних висновків, заснованих на наветах цих людей. Краще розібратися у всьому і прийняти рішення самостійно. Не виключено, що дані персонажі навмисне, із заздрощів або з інших причин намагаються посварити вас.

Зламані окуляри в нічний грезе нерідко передують ситуації, після якої ви зміните свою думку про людей, які знаходяться поруч.

Дії в сновидінні

Людям обережним і недовірливим часто сниться, що вони носять окуляри. З одного боку це непогано, але з іншого — така позиція може відштовхнути оточуючих.

У соннику під авторством Шереминской є більш докладні тлумачення, що пояснюють, що якщо видіння, в якому ви одягли окуляри, викликало напад обурення, то в реальності потрібно проявити пильність та обережність. А ось якщо емоції у сні були радісними, то, прокинувшись, розслабтеся, нічого поганого з вами точно не відбудеться. Женіть погані думки та передчуття геть.

До чого снилося, що приміряєте окуляри? Тоді в реальності ви точно не задоволені поточним станом справ. За сонником Гришиній примірка аксесуарів для корекції зору — це рекомендація, що насправді варто уважніше придивитися до персон у вашому оточенні або внести корективи у свій спосіб життя.

Візит в «Оптику»

Якщо в сновидінні зайшли в магазин «Оптика», де вирішили придбати окуляри, то, ймовірно, і насправді варто звернутися за консультацією до окуліста і перевірити зір.

Але є до цього сюжету ще одна цікава трактування, згідно якій ви можете повністю покластися на свою інтуїцію. Саме вона допоможе знайти вихід із скрутного становища. Причому не раз.

Інші передбачення

Ваші почуття до симпатичного представнику чоловічої статі не залишаться нерозділеними — ось до чого жінці сниться чоловік в окулярах.

А ось якщо пощастило в нічний фантазії знайти окуляри, то по пробудженню ви отримаєте допомогу від незнайомця, який зуміє дати вам цінну пораду, підказати вихід зі складної ситуації.

Сонник Езопа теж передрікає одномоментне «прозріння», завдяки якому сплячий зможе усвідомити для себе щось важливе або кардинально змінити свою думку про щось (або когось).

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: