Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сниться обручка?

До чого сниться обручка?

Обручка — незамінний атрибут весільного торжества, символ взаємної любові, подружньої вірності та сімейного щастя. Як наяву, так і уві сні. Щоб дізнатися до чого сниться обручка, постарайтеся пригадати, які почуття переважали уві сні.

Якщо відчували приємне хвилювання, радість, тепло, дивлячись на весільну кільце, тоді мрія має відношення до душевних і любовних переживань. У разі коли сприймали як будь-яка інша прикраса, не відчуваючи особливих емоцій, то сновидіння характеризує вас як амбітного, успішного лідера. Кар’єра піде в гору.

Короткий зміст:

Кільце на моєму пальці: що означає?

Залежно від нюансів мрії Сонники можуть трактувати цей сновідческій образ по-різному:

Англійська сонник

Жінці сон про її зламаному обручці Передрікає погіршення здоров’я або смерть чоловіка.

Тлумачення Ванги

Бачити кільце у себе на пальці — символ круговороту подій, прийдешніх завдань, надійної опори в житті, вірності, щирої прихильності.

Східний сонник

Побачити прикраса або приміряти його — До швидкої весіллі друзів або родичів.

Жіночий сонник

Якщо воно було надіто уві сні на палець коханій людині, то Наяву ви не порушите шлюбні обітниці, збережіть любов у своєму серці.

Якщо уві сні ви побачили кільце на лівій руці, то найчастіше це обіцяє розірвання шлюбу, або втрату зв’язку з кимось із близьких людей.

Сонник Лонго

Сон прийшов в ніч з понеділка на вівторок — У вас чудові стосунки з дітьми. Якщо вони живуть в іншому місті, то скоро приїдуть до вас погостювати.

Сонник Нострадамуса

Якщо не могли намилуватися уві сні на своє колечко, то Наяву чекає поспішних весілля або народження дитини.

Сімейний сонник

Бачити кільце на своїй руці — вас чекають дивовижні знайомства, Зміни в житті, удача в справах.

Французький сонник

Сон обіцяє щасливе Сімейне життя, багато дітей.

Ідіоматичний сонник

Обручка уві сні незаміжньої дівчини, Сонник трактує як передвістя роману з неповторною особистістю. Заміжню жінку очікує другий медовий місяць — іскра пристрасті між подружжям знову перетвориться в яскраве полум’я.

Сонник Міллера

Говорить про те, що весільне прикраса в сновидінні заміжньої жінки можна тлумачити по-різному. Одягати красиве, ціле, тільки що куплене ювелірну прикрасу — знак позитивний. Обранець зберігає вам вірність. Ваш союз під захистом ангела-хранителя.

Згідно з цим сонником, якщо вам приснилося кільце, яке одягнене на пальці чоловіки — це не найкращий знак. Вам доведеться втратити свій авторитет в очах знайомих і рідних людей, тому будьте обережні.

Кілька аксесуарів на руках сняться до успішного втілення мрії в життя.

Український сонник

Звертає увагу на метал, з якого зроблено кільце. З золота — незаміжньою представниці прекрасної статі сон пророкує швидке весілля. Зі срібла — попереду фінансові труднощі, погіршення відносин з коханою людиною і інші проблеми.

Сонник XXI століття

Попереду хороші часи, наповнені цікавими подіями і приємними сюрпризами. Молодій дівчині обручку уві сні обіцяє вдалий шлюб. Зрілої жінки — теплі, довірчі відносини з домочадцями.

Тлумачення Фрейда

Бачить в обручку прикрасі Відображення гармонійному зв’язку двох закоханих. Багато кілець на пальцях — часта зміна партнерів. Величезний перстень говорить про багатий досвід в інтимній сфері.

Втрата або псування прикраси

Втрата або псування обручки наяву вкрай засмучує і часто сприймається як погана прикмета. Символ вічного кохання, загублений або зламаний в сновидінні, теж трактується як негативного ознаки.

Незаміжню дівчину сон про втрачений прикрасі попереджає про те, що пліткарі і заздрісники очорнити її добре ім’я. Відновити репутацію буде складно. Єдиний спосіб уникнути проблем — це жити по честі і справедливості, які не змушуючи страждати інших людей. Постарайтеся ні з ким не сваритися і не спілкуватися з сумнівними особистостями.

Чи не вселяє оптимізму і колечко, що зісковзнув уві сні з пальця на підлогу. Наяву ви виявите, що ваш негарний вчинок засудять всі близькі люди. Думайте про почуття інших людей, щоб уникнути сімейних скандалів.

Якщо незаміжньої жінки сниться, як вона шукає втрачене кільце, то Наяву партнеру немає діла до її думки і бажань. Для нього на першому місці він сам. Чи варто намагатися зберегти подібний союз, вирішувати вам.

Кільце злетіло з пальця — доля побажає перевірити вас на міцність, влаштувавши випробування.

Примарилося пошук прикраси може відображати плутанину в почуттях сновидіння. Він не впевнений, що готовий до серйозних стосунків, тим більше до шлюбу. Думка про весілля викликає душевний дискомфорт. Позбутися його можна, тільки визначившись з тим, чого хочете насправді.

Самостійно знімати кільце з пальця пророкує сварку і сварки в родині.

Якщо заміжньої жінки вночі привиділася крадіжка весільного аксесуара, Значить в реальному житті чоловік подумує про зв’язок на стороні. Або вже змінив з суперницею, яка прагне відвести у вас чоловіка.

Основна трактування зіпсованого обручки — зрада. Уже доконана або поки тільки планована.

Надломанное, зігнуті, тріснуте кільце говорить про тривалу періоді проблем в особистому житті. Відносини з партнером не йдуть. Відтягування остаточного розриву лише вимотає обох душевно, знищивши залишки теплих почуттів, які долають один до одного. Змусити розлучитися можуть не тільки особисті проблеми, а й батьки, вороги.

Зламане остаточно, поділене на дві частини весільну прикраса Передрікає неприємності, стрес і апатію. А ще розлучення або відхід від партнера назавжди після грандіозного скандалу. Ви припините всіляке спілкування.

На трактування снів впливає і те, на якому саме пальці вам привиділося колечко: На безіменному — попереду інтимні стосунки з незнайомцем; зламати кільце на вказівному — очікує розлучення; на великому або середньому — сімейна сварка; на мізинці — можливо, партнер вам невірний.

Якщо помолвочноє кільце зламалося, коли його одягали — виникне конфлікт інтересів. Кар’єра піде на спад. Можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям. Якщо така неприємність трапилася з золотою прикрасою, значить не поділіть щось з чоловіком. З срібним — виникне спірна ситуація на роботі.

Розламали спеціально чуже кільце — Розлучитеся з близькою людиною через власного неприпустимого поведінки. Не вимагайте занадто багато від коханої людини, не шукайте огріхи в будь-якому його справі, і в будинок повернеться гармонія і невимушена атмосфера.

Тріснуло на пальці — до порушення вірності: Застукали свого партнера в ліжку з іншою або іншим.

Уві сні заміжньої жінки тріснуте прикраса передрікає благовірному важкий недуг.

Лопнути кільце в сновидінні на правій руці когось із рідних, то наяву ця людина здатна внести в вашу родину розлад. Щоб уникнути конфлікту, постарайтеся деякий час не запрошувати цього родича в гості.

Почорніле або іржаве

Нічого доброго не віщують сни, де весільне кільце було чорним або покритим шаром іржі.

Сон про іржавому, пом’ятому кільці готує сновидіння до непростого життєвого періоду. Вас будуть переслідувати невдачі, раптові захворювання, що закономірно викликає депресію. Ймовірна велика сварка з кимось із родичів або близьких друзів — аж до розриву відносин. Також вкрите іржею прикраса є символом вдівства. А згідно сонником Езопа, обіцяє довгий самотність.

Мрія радить приділяти більше уваги своїй другій половинці. Нічого не приховуйте від коханої людини, щоб секрети або нещирість не зіпсували відносин.

Якщо приснилося, як марно намагалися позбутися від іржі на кільці, То незабаром опинитеся в ситуації, яка змусить вас сильно понервувати. Коли прикраса легко очищається, то неприємності скоро залишаться позаду, життя почне поступово налагоджуватися.

Чорне кільце уві сні — знак недобрий. Всі наявні в реальності проблеми загостряться. Наприклад, тертя на роботі досягнуть свого піку, вас навіть можуть змусити звільнитися. Якщо хворієте, то стан здоров’я погіршиться ще більше. Швидкого одужання чекати не доводиться.

Дівчині такий сон вказує на злого, заздрісного людини в її оточенні, який докладає максимум зусиль, щоб зіпсувати їй життя. Потемніло кільце може попереджати про скасування весілля нареченим через розлучниці: ймовірно, кращої подруги нареченої.

Потемніло прикраса часто сниться до сімейного скандалу або сварки між коханими. До фінансових проблем або захворювання. Або знайдете спільну мову з недоброзичливцем. Якщо ви знайшли таку прикрасу і приміряли, то ви самі джерело атакували вас неприємностей. Отримати в якості подарунка — прийде допомога ззовні.

Відмивали почорнілий аксесуар — У вашій родині буде панувати мир, ви проживете з другою половинкою довге і щасливе спільне життя.

Придбання, подарунок, знахідка

Вибирати і купувати вінчальний прикраса в сновидінні трактує відносини сновидіння з протилежною статтю. Якщо придбали кільце, інструктувати дорогоцінними каменями, прикрашене красивим орнаментом, то наяву вас чекають галантні кавалери, вишукані компліменти, прекрасні букети.

Купувати в ювелірному салоні дві обручки — чоловікові така мрія Передрікає найближчим часом одруження на дівчині його мрії.

Знайшли — познайомитеся з новими людьми, зустрінете нову любов. Навіть якщо відносини не увінчаються шлюбом, поруч з вами завжди буде відданий друг. Можуть з’явитися необгрунтовані надії. Сонник Езопа радить більше покладатися не так на прихильність долі, а на власні сили.

Якщо уві сні прикраса подарував вам кохана людина, то Наяву він щиро в вас закоханий і хоче стати вашим чоловіком. Чим кільце було красивіше і більше блищало, тим швидше підете в загс. Заміжньої леді такий сон обіцяє чудовий сюрприз, приготований чоловіком.

Якщо ж поруч з жінкою немає шанувальника, готового попросити її руки, то сон запевняє: незабаром такий чоловік обов’язково з’явиться.

Ви самі піднесли комусь кільце — В реальності ви відчуваєте до цієї людини ніжні почуття.

Обручка рідко сниться просто так. Як правило, це знак прийдешніх змін, часом доленосних. Втім, якщо весільну прикраса стало в сновидіння безпосередньо перед походом в ювелірний магазин або за кілька днів до одруження, не варто шукати уві сні прихований сенс. Швидше за все, і в царстві Морфея вас не покидають думки про майбутню подію.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: