Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник отруйна змія до чого сниться?

Сонник отруйна змія до чого сниться?

Отруйна змія тлумачення сонника

До чого сниться отруйна змія? Сонник пояснює: це знамення істотної загрози, підступів ворогів, злословий. Подібний символ у нічних мареннях застерігає про видатних і прихованих ворогів. Однак якщо ви зловили, вбили або взагалі вживали її – сприятливий знак.

Шкода від приятелів, небезпека в дорозі

До чого сниться вночі отруйна змія, укусившая вас за руку? Вам принесуть шкоду приятелі або старі приятелі, з якими у вас склалася міцна дружба.

У нічних мареннях змія хапнула за ногу? Сонник застерігає про небезпеку, що виникла в поїздці. Отже, варто подумати, чи потрібно кудись їхати чи ні.

Наснилося, ніби рептилія вас вжалила, але вам пощастило висмоктати отруйна речовина? Це означає: в реальності проблеми доставлять вороги, але ви зумієте їх запобігти, доклавши максимум старань.

Прийдете до запланованої мети

Намагатися зловити отруйну гадюку уві сні – за сонником, зустрінете впливового людини. Він при складних життєвих ситуаціях завжди допоможе.

Як пояснює сонник, отруйна змія, яку ви зловили, уособлює ваші амбітні надії. Бажання піднятися по кар’єрних сходах, вдало вийти заміж або одружуватися. Спіймали – вийде поміняти свій фінансовий стан в кращу сторону.

Восторжествуете над ворогами

Розчавили гадюку уві сні – отримаєте перемогу над ворогом, бажаючим вам нашкодити, зруйнувати заплановані цілі.

Розправилися з нею – за версією сонника, вийде позбавити себе від загрозливого людини: за деякими підставах він залишить вас.

Приснилося, що ви розправилися з рептилією? Будете користуватися всіма шансами, щоб прийти до запланованої мети. При цьому вас будуть поважати оточуючі люди, а вороги, нарешті, здадуть свої позиції.

Зловмисники принесуть великий шкоду

До чого сниться повзаюча під водою отруйна змія? За версією сонника: хто-небудь з ваших товаришів або рідних бажає заподіяти вам якийсь шкоди. Він усіма можливими методами побажає погіршити ваше грошове добробут, а також взаємовідносини з членами сім’ї або другою половинкою.

Побачити в сні кобру, яка згорнута калачиком – відбудеться непередбачений » інцидент. Коли змія розгортається і піднімається під мелодію сопілки – у сновидця є злісні вороги. Якщо сплячий сам грає на музичному інструменті – наяву він відчуває свою перевагу перед іншими людьми.

Тлумачення сновидіння про отруйної змії означає: це втілення злостивці, який завдасть вам шкоди відкрито, не ховаючись за таємницею маскою.

Не розслабляйтеся — ненависть відновиться знову

Приснилася змія, проползающая поруч з вами? Недоброзичливці на якийсь час залишать вас, давши таким чином трохи відпочинку. Але сонник рекомендує в цей період затишшя не розслаблятися: потрібно бути готовим до активної битві.

Розглянути, ніби уві сні на вас намагаються напасти велика кількість отруйних гадюк – вам знадобиться захист від грізних ворогів.

Їсти в сновидінні отруйну змію означає: сновидець зуміє заробити і одержати винагороду за рахунок своїх суперників, ворогів.

Деталі сонного бачення

Згадайте, що конкретно вам снилося:

Пояснення по соннику Міллера

До чого сниться укус отруйної змії? В реальності спляча людина стане жертвою своїх ворогів. Його робочого професіоналізму серйозно завадять зловмисники.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: