Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

До чого сняться оси: трактування з різних джерел

До чого сняться оси: трактування з різних джерел

Оси у більшості людей асоціюються з різного роду неприємностями — від нав’язливого дзижчання до алергічних наслідків укусу цієї комахи. А якщо оса вам приснилася? До чого сняться оси, що цей сон віщує?

Короткий зміст:

Тлумачення

Існують різні варіанти трактування сну за участю цих смугастих комах. Об’єднує всі тлумачення, В основному, те, що нічого хорошого даний сон не віщує. Однак потрібно уважно проаналізувати особливості сну, відновивши всі деталі сновидіння.

Жіночий сонник

Оси уві сні уособлюють нещадних недоброзичливців, готових піти на будь-які хитрощі, щоб ускладнити життя сновидіння. Вас чекає наклеп, обман, зрада. Якщо комаха вас все ж ужалило, вам заздрять люди з вашого оточення. Не довіряйте нікому. Зараз для вас набагато важливіше не ділитися своїми переживаннями ні з ким, щоб в майбутньому вороги не змогли використати інформацію проти вас.

Сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні, як Вас покусала оса, будьте готові до пліток про вашому найближчому оточенні, що виходить від давніх недоброзичливців. Ваші недруги спробують звести наклеп на вас.

Любовним стосункам даний сон також не обіцяє нічого хорошого — швидше за все вони дали тріщину, і ваш союз на межі розвалу. Причиною цього може бути зрада партнера або звістка про суперницю. Однак необхідно перевіряти всю отриману інформацію. Постарайтеся поговорити з партнером «по душах».

Для дівчини побачити уві сні осу означає, що вона боїться заводити нові стосунки, так як у неї є проблеми інтимного характеру або ж ще не зажили рани від колишніх відносин. У будь-якому випадку, поспішати не треба, все само собою налагодиться. Даний сон може передвіщати і довгу розлуку з коханою людиною.

Сонник Міллера

Укус оси уві сні Застерігає про можливі заздрісників і злостивців, які відносяться до вас з ненавистю. У любовних справах осиний укус уві сні говорить про наявність суперниці (суперника), готової (готового) на все заради того, щоб розбудувати ваші відносини і отримати вашого партнера. Не поспішайте з висновками.

Якщо ви побачили осу, яка хоче вас вжалити — Ваші вороги докладуть максимум зусиль, щоб вивести вас з рівноваги, змусити нервувати і зробити помилку. Вам необхідно взяти себе в руки і не реагувати на підступи ворогів. В іншому випадку, вони доб’ються своєї мети.

Якщо вам приснилося уві сні жало оси, вас чекає розлука з героєм ваших любовних мрій. Якщо оси літали поруч, не кусаючи вас, це добрий знак, що попереджає про необхідність найближчим часом ухвалити доленосне рішення, яке кардинальним чином змінить ваше подальше життя.

Якщо уві сні на вас летіла величезна оса, чекайте в найближчому майбутньому нових знайомств. Сидяча на домашню тваринку оса обіцяє вам позбавлення від неприємностей. Якщо даний сон приснився дівчині, її чекає сварка з особливою старшого віку.

Рой ос означає, що Ви перебуваєте на хорошому рахунку у начальства.

Сонник Фрейда

Згідно з тлумаченням Фрейда, оса символізує чоловічий статевий орган. Якщо сон про укус оси побачив чоловік, це свідчить про його таємних гомосексуальні нахили. Для жінок такий сон віщує боязнь випадкових зв’язків. У будь-якому випадку, оси як і бджоли уві сні — ознака порушення потенції у чоловіків і фригідності у жінок.

Сонник Хассе

Вас чекають хороші новини, якщо оса просто літала поруч. Якщо ж уві сні ви випробували укус цієї комахи, готуйтеся до раптової розлуки на нетривалий період часу.

Осине гніздо віщує вам сімейне благополуччя, а, можливо, і поповнення сімейства. Якщо ви зруйнували осине гніздо у вашому сні, вас чекає розлучення або припинення відносин.

Сонник Лонго

Побачити уві сні дуже багато смугастих комах для осіб жіночої статі означає марні надії. Цей сон застерігає від обману особи, якого ви вважаєте близьким другом. Для чоловіка оса уві сні означає відданість вашої другої половинки. Не варто звинувачувати свою жінку в невірності, ображаючи її почуття до вас. Осине гніздо гарантує сімейне благополуччя і отримання добрих звісток від представників молодшого покоління.

Циганський сонник

Наснилося оса віщує неприємності від заздрісників. Укус цього смугастого комахи застерігає від марних грошових витрат.

Езотеричний сонник

Побачена уві сні оса може свідчити про несподівані ускладнення, до яких вам потрібно готуватися в найближчому майбутньому. Осиний укус свідчить про що з’явилися в результаті підступів недругів труднощі. Якщо уві сні оса вкусить не вас, ваші недоброзичливці зазнають поразки.

На Русі вважалося, що оса уві сні символізує злий особу жіночої статі наяву. Зазвичай подібний сон віщував розрив любовних відносин, припинення дружніх зв’язків, чвари та сварки. Якщо ви відмахнулися від оси, не давши себе вкусити, ви своєчасно розгадаєте плани ворогів. Якщо уві сні ви помітили сидить на квітці осу, що не плануюче напад, це добрий знак, він свідчить про удачу в грошових питаннях або кар’єрному зростанні.

Укус комахи: що це значить?

Укус цієї комахи завжди означає неприємності, пов’язані з підступами ваших ворогів. При цьому ви понесете істотної шкоди.

Можливий навіть повний розрив відносин з дорогим для вас людиною. Якщо після осиного укусу уві сні утворилася припухлість, це говорить про порожні грошових витратах в майбутньому.

Оси, які кусають вас за палець, свідчать про зраду ділового партнера або кращого друга.

До чого сниться вулик?

Приснився вулик віщує зіткнення з важковирішуваними проблемами. Засунути в вулик руку означає розчарування в вашому найближчому оточенні. Будьте гранично обережні — той, кого ви до недавнього часу вважали найвідданішим другом, наяву виявиться заздрісним і злим людиною, бажаючим вашої поразки. Порожній вулик означає значущі для вас втрати, ви будете жалкувати за втраченим.

Мертві оси

Мертві оси застерігають від зради людини з вашого найближчого оточення. В іншому тлумаченні мертві оси свідчать про виявлення недоброзичливців, яким довгий час вдавалося залишатися непоміченими.

Вбивати уві сні ос — сприятливий знак. Вам вдасться здолати ворогів і впоратися з неприємностями.

Вони в волоссі або в будинку

Оси в волоссі попереджають вас про наявність дрібних проблем, які вам під силу вирішити. Також цей сон говорить про підступні плани недругів, спрямованих проти вас. Вас хочуть обдурити або заплутати ваші думки.

Побачити ос в вашому домі означає, що ви допустили дуже близько до себе людину, яка цього не гідний, який користується цим в своїх корисливих цілях.

Джміль в нічних мареннях

Джміль уві сні символізує здоров’я та удачу. Якщо ви уві сні побачили великого джмеля, це віщує несподівану радість і успіх у всіх починаннях. Особливо, пов’язаних з роботою. Можливо навіть підвищення по службовій драбині.

Якщо сон приснився молодій і не обтяженої узами шлюбу дівчині, такий сон передвіщає появу нової любові, зустріч з успішним багатим чоловіком, старшим за неї за віком, який надовго підкорить її серце.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: