Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник перехрестя до чого сниться?

Сонник перехрестя до чого сниться?

Перехрестя тлумачення сонника

Перехрестя уві сні

З точки зору різних легенд і забобонів багатьох народів світу перехрестя — містичне місце, на якому укладаються угоди з темними силами, робляться магічні обряди, привороти і псування. Ще перехрестя є символом вибору шляху і неминучих змін. Такий сюжет може снитися тим, хто не може визначитися з вибором, але стоїть на порозі великого відкриття, яке змінить життя. Щоб зрозуміти, до чого сниться перехрестя, варто пригадати деталі сновидіння і спроектувати їх на ситуацію в реальному житті,— вважає сонник. Перехрестя в більшості тлумачів означає вибір.

Проблема вибору шляху

Якщо сниться, що вибір, яким шляхом піти, дається з величезними труднощами, а самі не можете вибрати дорогу, стоячи на перехресті, значить, і в житті вам важко прийняти правильне рішення, а інтуїція ніяк у цьому не допомагає. Чим швидше і легше в сні ви вирішите, якою дорогою піти, тим простіше буде подальше життя.

До чого сниться перехрестя молодим людям? Тлумачення залежить від статі сновидця. Чоловікам такий сон передвіщає трагедію в особистих стосунках і необхідність почекати з вибором супутника на все життя. Дівчатам же такий сон обіцяє важкий вибір між двома вкрай привабливими молодими людьми.

Стоячи на перехресті, потрібно вибрати одну стежину,— вважає сонник. Перехрестя, на якому довелося стояти нескінченно довго, так і не вибравши ні одну дорогу, говорить про прийдешні проблеми в життя із-за неможливості зробити єдиний вибір. Також цей сон передвіщає багато дрібних проблем, непотрібних рухів і непотрібних дій, які нікуди не приведуть.

Якщо були покажчики

Побачити вказівник на перехрестя, показує вліво — до великих, цікавих перспектив. Такий сон говорить про готовність сновидця ризикувати і отримувати нові враження. Зараз є можливість завести роман на стороні, отримати грошову винагороду з несподіваного боку. А ось йти по накатаній доріжці або зберегти голос моралі і розуму вирішувати вам.

Якщо на перехресті виявився світлофор, це говорить про безпеку і перспективи,— вважає сонник. Перехрестя, який регулюється світлофором чи регулювальником руху — знак добробуту, відкриваються нові дорогах, можливості реалізувати свій багатий внутрішній потенціал. Зовсім неважливо, в яку сторону ви підете і який шлях ви оберете. Всі дороги відкриті, і всі вони приведуть до бажаної мети.

Зупинитися на перехресті

Опинитися на стику декількох стежок, доріг або великих трас, отже, бути поміченим Вищими силами, які обіцяють допомогти. Найближчим часом дивним чином все почне складатися так як повинно, проблеми потихеньку вирішаться самі собою. Головне, при можливості і усвідомленні себе всередині сну не зволікати з вибором напрямку, інакше можна втратити підтримку згори.

Сонник Міллера вважає, що якщо вам довелося затриматися на перехресті, значить, є якісь проблеми у справах. Можливо, ви заплуталися і збиті з пантелику. Важливо закінчити розпочате.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: