Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник попіл до чого сниться?

Сонник попіл до чого сниться?

Попіл тлумачення сонника

Попіл уві сні

У багатьох віруваннях попіл має різний зміст і асоціації у корінних народів. Згадується і вогненний фенікс, що відроджується знову і знову спалюючи самого себе, у індусів, до речі, зола — знак переродження. А от народи Африки вважають згарищі символом втрати життєвої енергії і згасаючого здоров’я. Щоб зрозуміти, до чого сниться попіл, варто пригадати деталі сновидіння і заглянути в сонник. Попіл часто сниться у зв’язку з проблемами в особистому житті і символізує спалюють відносини або вже згаслі почуття.

Згасаюче вогнище

Деякі джерела стверджують, що побачити в сні догораюче вогонь з великою кількістю попелу — до відносин, врятувати які не вдасться.

Для батьків підростаючих дітей попіл у сні застерігає від ветренных вчинків їх чад, ймовірно, настав час для серйозної розмови і батьківської підтримки молодика.

Діставати з погаслого вогнища золу — до проблем зі здоров’ям. Інше тлумачення обіцяє, що між закоханими пробіжить холодок.

До чого сниться попіл на тліючих полінах? До внутрішньої незадоволеності і тугу за минулим.

Попіл, згідно Циганського сонником, означає ношу, яку ви самі на себе звалили і тепер не можете з нею впоратися.

Тих, хто багато часу проводить на дачі і в городі, Весняний сонник попереджає: попіл у сні — до поганої врожайності. А ось розвіяти його над садом у сновидінні — до підвищеної родючості і прекрасним сходам.

До чого сниться попіл, який падає під ноги наче сніг? Цей сон говорить про нездійсненність надій. Настав час розлучитися з рожевими окулярами.

Сигарети

Людям, які хочуть відмовитися від сигарет, може снитися, як вони курять. Вся справа в стресі. Якщо ви тільки кинули палити, сни про сигарети — цілком нормальне явище.

Іншим варто розглянути тлумачення нижче.

Бачити, як попіл падає і розлітається за вітром, може говорити про часті думках, що не дають рухатися вперед. Мова, як правило, про важке минуле і переживаннях, пов’язаних з ним.

Для людей, що працюють у сфері торгівлі, струшувати попіл у сні — до обману або вкрай невигідній операції, яка понесе за собою великі збитки. А ось впасти в сигаретний попіл — до набуття нових перспективних партнерів, постачальників.

Попіл від сигари впав на голову сновидця — пора подумати про близьку, здоров’я якого сильно підводить. Можливо, є сильно хворіє друг або родич, який потребує уваги.

До чого сниться попіл від сигарет, який довелося з’їсти у сні — до збільшення зарплати, досягненням у кар’єрі.

Якщо попіл падає на голову знайомого в реальному житті людини — на деякий час доведеться з ним розлучитися.

Вулкан

За сонником попіл з жерла вулкана — застереження від проблем в суспільстві. Це може бути як дрібна сварка з сусідом, так і великий скандал на великому заході.

Пил після виверження падає на голову — скоро на голову впаде спадщину, виграш у лотерею або будь-яка інша велика сума грошей.

Бачити, як місто згорів вщент, залишивши після себе лише згарище — знак схильності перебільшувати власні проблеми, які насправді не такі страшні, як здаються. Східний сонник рекомендує переглянути погляди на життя і відпустити свої страхи, щоб життя стало легше і насиченішим.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: