Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник піца до чого сниться?

Сонник піца до чого сниться?

Піца тлумачення сонника

Чудове блюдо італійської кухні припало до вподоби величезній кількості людей. Якщо вам приснилася піца, то у вас з’явиться можливість чудово провести час і дізнатися те, про що раніше і не підозрювали. Але це ще не все, до чого сниться піца.

По соннику Міллера

Психолог Міллер трактує приснилося піцу як розбіжність смаків з оточуючими. Ви не визнаєте того, що обожнюють в суспільстві. Вживати фастфуд уві сні також може передвіщати пізнання чогось нового чи зміну своєї думки на якесь явище.

Пора діяти

У Сучасному соннику, якщо в грезе готували піцу, значить, вам потрібно розкрити свої таланти та потенціал, чим швидше, тим краще. За цим настане переворот у вашому житті в кращу сторону, ви підніметеся в очах оточуючих, будете почувати свою перевагу.

Сонник Медеи по-іншому розгадує сон, який говорить про вашу можливості зробити щось з нічого. Приміром, терміново потрібні гроші, і ви з найменшої можливості выжимаете абсолютно все, що та виробляє справжній фурор. Найменша зачіпка — і ви на висоті.

Ваші близькі друзі вас можуть обдурити, якщо піца під час готування пригоріла. Але якщо її все-таки стали їсти, то ви спокійно і гідно вийти з неприємної ситуації.

Похід в піцерію

Якщо молодій дівчині приснилося, що її запросив в піцерію незнайомий хлопець, то незабаром їй надійде не явна, але дуже вульгарне пропозицію. А заміжнім жінкам остерігатися нічого, можна тільки порадіти, адже вам належить приємний вечір з коханим чоловіком.

Приснилося, що закидаєте за обидві щоки італійське ласощі зі своїми колегами по роботі — є шанс стати центром уваги в поганому сенсі: дізнаєтесь про чутках і домислах в свою адресу. Вживали піцу з партнерами по бізнесу — обережно ведіть справи, можливий обман.

Передвістя нових знань

По Сучасному суміщеного соннику поїдання піци уві сні предзнаменует нелегке становище справ із-за вашого легковажності або повну протилежність – заняття новим для вас справою, подорож.

Падіння шматка піци, – пророкує Сучасний сонник,— до звістки здалеку. Для дівчини — знайомство з молодою людиною, яка за щасливим збігом обставин закінчиться весіллям.

Піца з сиром

Розрізати піцу і розкладати кожну порцію по тарілках — до розмови з дорогим вам людиною по душах про наболілі проблеми. Сонник від А до Я повідомляє: якщо сниться піца з сиром, то вам забезпечена взаємна симпатія, яка переросте в справжню любов.

Розрізання величезною піци з великою кількістю інгредієнтів повідомляє нам про бажання придбання багатого, мало чим обмеженого досвіду.

В цілому, приснився піца несе в собі хороший сенс. Але варто пам’ятати, що якщо значення сну вам не сподобалося, то завжди можна звернутися до Місячним гороскопом і уточнити, наскільки висока ймовірність сновидіння збутися, адже іноді сни сняться порожні і рівним рахунком нічого не значущі. Не варто цілком і повністю довіряти сонникам, забуваючи про те, що ви самі будуєте своє життя і долю.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: