Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник підстригати нігті до чого сниться?

Сонник підстригати нігті до чого сниться?

Підстригати нігті тлумачення сонника

Довелося підстригати нігті у сні? Даний епізод є не таким уже рідкісним явищем. Щоб зрозуміти, до чого він може снитися, слід звернутися за допомогою до сонникам. При цьому варто зазначити, що тлумачення цього сну досить неоднозначно. Кожен тлумач дотримується своєї думки.

Пророкування Міллера

Розумієте, що давно пора оновити манікюр? Сонник вважає, що наяву вам доведеться як слід попрацювати. При цьому винагородою ви залишитеся незадоволені. А якщо сниться, що ви обробляєте уві сні нігті, знаходяться і так в пристойному стані, значить, у дійсності будь-яка робота принесе вам задоволення і принесе непоганий прибуток. Довелося обстригти надломившийся ніготь? Можливі проблеми зі здоров’ям і скандали в сім’ї.

Коротке тлумачення

Привиділося уві сні, як ви «точили нігті»? Перегляньте короткі трактування, наведені нижче, та дізнаєтеся, що вам принесе нічне бачення.

Отже, до чого може снитися

До складнощів і проблем

Якщо дівчині приснилося, як вона постригает собі нігті на руках, то їй слід згадати, наскільки довгими вони опинилися. Якщо нігті були дуже довгими, то сон виступає в якості застереження. Їй слід уникати сварок і конфліктів якийсь час, так як вони можуть призвести до остаточного розриву стосунків,— вважає Сучасний сонник. Крім того, коротко обстрижені нігті здатні принести в реальність зневіру і спровокувати депресію у сплячого.

Якщо нігті уві сні стриг чоловік, то йому, безумовно, слід знати наступне. Місячний сонник вважає, що якщо були обрізані нігті дуже коротко, то в реальності людина, на яку ви розраховуєте, кине вас.

До змін

Тлумачення сну, до чого сниться «облагороджувати» нігті, буде корисним дізнатися і чоловікові, і жінці. Стригти нігті на правій нозі — до вимушеного переїзду. На лівій — до швидкого кар’єрного зростання. Однак тлумачення актуально тільки в разі, якщо сновидець робив собі педикюр. В іншому випадку, йому слід побоюватися пониження в посаді, і, як наслідок, зниження доходу.

До поразки або перемоги

У випадку, якщо вам приснилося, що ви подстригаете нігті, так як вони були обкусаны, то на думку сонника наяву спробуєте виправити неприємну ситуацію. Жіночий тлумач впевнений, що якщо на пальці обрізаєте зламаний нігтик, то насправді ваш душевний стан дуже нестабільно. Міс Хассе вважає, що фарбувати брудні і недоглянуті нігті уві сні лаком яскравого кольору, значить, домогтися заслуженого успіху наяву.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: