Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник полювання до чого сниться?

Сонник полювання до чого сниться?

Полювання тлумачення сонника

Часом у сновидіннях можна стати безпосереднім учасником подій та заходів, про які в реальному житті сплячий навіть не замислюється і вже точно їх не планує. Наприклад, не так вже й багато серед наших сучасників, тим більше жінок, завзятих мисливців. Так до чого сниться полювання в такому випадку?

Як зазвичай, деталі і подробиці нічного бачення допоможуть розшифрувати такий дивний сюжет.

Передбачення Міллера

Плани та ідеї, на жаль, не втілити — ось до чого, на думку Міллера, сниться невдале полювання на диких звірів. До того ж, якщо уві сні цей захід не увінчалося успіхом, — довелося повертатися без здобичі і в реальності можливі збитки, особливо, якщо сплячий займається бізнесом.

Зате того, хто в нічний грезе повернувся з багатими мисливськими трофеями, Міллер пророкує виконання бажань і легке подолання будь-яких перешкод. Зачувши в сновидінні мисливський ріжок, ви також можете бути впевнені в тому, що Фортуна на вашому боці.

А ще більш докладні прогнози з приводу того, до чого сниться полювання, можна знайти сонники, якщо пригадати, що за звірі попалися в ваші привидевшиеся капкани або були вбиті.

Образ клишоногого

До чого, наприклад, жінці приснилося, що вона полює на ведмедя? Таке бачення підказує, що сновидица докладе максимум зусиль для того, щоб завоювати прихильність симпатичного їй мужчини, навіть якщо він поки зовсім байдужий до неї.

Втім, клишоногий як наяву, так і уві сні ототожнюється з істотою неотесаним, диким, грубим, тому він часто є символом суперництва, таємного, але підступного ворога.

Звідси нескладно зробити висновок: якщо що наснилась полювання на ведмедя завершилася успішно, то в реальності ви опинитеся переможцем у будь-якій сутичці з недругами або суперниками і знайдете вихід із несприятливої ситуації.

Але врахуйте, що приснився гонитва за ведмедем завжди підказує: ось-ось насправді виникне якась проблема, перешкоду.

У гонитві за диким кабаном

Страшним і небезпечним завжди вважався кабан. До того ж цей звір відрізняється ще і лютістю вдачі. А значить, якщо у сні довелося вступити з ним в рукопашну сутичку, уникайте провокацій і неприємних ситуацій в реальності.

Але якщо привиділося, що полюєте на кабана в складі групи досвідчених загоничів, то цей сюжет передбачає перемоги наяву.

Ще краще, якщо поки спали, ви нагнали кабана і вбили його. За сонником це обіцяє великий прибуток, успіхи у фінансовій сфері.

Але є один важливий нюанс. Той, хто уві сні не просто пристрелив вепра, але і поїв здобуте м’ясо, може в реальності серйозно захворіти.

Сірий хижак — провісник сварок

Скандали і інші неприємності — ось до чого приснилося, що стали учасників загону волков. А якщо ви просто спостерігали за тим, як досвідчені єгері полювали на сірих хижаків в нічний грезе, то, прокинувшись, станете мимовільним свідком сварки ваших товаришів.

Сонник також стверджує, що той, хто зловив в сплячому стані вовка, не уникне участі у бійці наяву. А той, хто його вбив, «спрогнозував» собі великі неприємності.

Багатство від рогатого

Матеріальне благополуччя — ось що передбачає сонник того, хто полював на лося. Але це станеться не чудесним чином, а лише завдяки працьовитості, винахідливості сновидця.

Недобре, якщо сохатому уві сні вдалося сховатися від мисливців. У такому разі сплячий просто втратить шанс, який дала йому доля.

Побачити в нічний грезе лосині роги теж не до добра. Після цього бачення належить пережити не самий благополучний період в житті. Але той, хто вбив звіра на полюванні, незабаром зможе назвати себе щасливчиком. Фортуна посміхнеться йому несподівано і досить широко. Майже також інтерпретується сновидіння про те, що вдалося спіймати живого лося.

Інші тварини

Полювати на зайців в нічних фантазіях частіше доводиться людям, які одразу хапаються за кілька справ.

Бізнесменам і аграріям потрібно проявити обережність, коли в нічному видінні вони заганяють оленя. І сонники категорично не рекомендують їм братися за нові проекти в найближчий період, інакше неминучі збитки, провали.

Можливо, що здивуються ті, хто бачив себе в сні в ролі змієлова. За сонником це свідоцтво підвищеного інтересу до представників протилежної статі.

Птицеловы

Цікаво, але полювання на птахів, згідно сонникам, далеко не позитивно характеризує сплячого. Мова йде про немотивируемой агресії по відношенню до оточуючих, і, зокрема, до дітей. Особливо погано до малечі в реальності відносяться ті люди, які в снах полюють на качок.

Непростий відрізок у долі належить пережити найближчим часом тому, хто в сновидінні розставляв сильця на птахів, вбивав їх. Таке ж пророцтво пропонує сонник і того, хто був зайнятий полюванням на гусей.

А ось полювати на качок уві сні не так вже погано. Потрібно лише проявити спритність, кмітливість, щоб не пропустити щасливого шансу в дійсності, підказує сонник. Часом цей же сюжет вказує на те, що сплячий буде змушений внести корективи у власні плани.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: