Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник померла подруга до чого сниться?

Сонник померла подруга до чого сниться?

Померла подруга тлумачення сонника

Поява в сні померлих пов’язані з спогадами, тугою за минулим, ностальгією. Дані бачення трактуються як попередження: відбудеться щось, що вплине на подальше життя докорінно. До чого сниться мертва подруга? Глобальні зміни можуть торкнутися будь-якої зі сфер життя.

Але щоб конкретизувати тлумачення і зрозуміти, до чого готуватися, необхідно врахувати її поведінку і зовнішній вигляд.

Якщо образ покійної часто є уві сні — це говорить про невиконані зобов’язання перед приятелькою. Згадайте, що ви обіцяли їй за життя і постарайтеся виправити упущення.

Побачивши померлу уві сні, необхідно згадати її, піти провідати могилу, захопивши її улюблену їжу. Але краще всього поставити свічку за упокій або замовити сорокауст в храмі.

Зовнішність

До чого сниться повністю оголена покійна? Даний сюжет передвіщає втрати і горе. Якщо подруга прийшла до вас додому, то в родині очікуються скандали, розбрат, втрата взаєморозуміння.

Зустріти жінку уві сні живий у весільній сукні, трактується як поповнення в сімействі, можлива вагітність когось з родичок. В останньому випадку пологи відбудуться в строк і без ускладнень, а дитина буде здоровою.

Чорні шати подруги сонник тлумачить як тривалу подорож.

Померла жінка в цікавому положенні? Вам загрожує небезпека. А якщо сновидица теж чекає дитину, їй необхідно підвищити обережність.

Що робила покійна

Сонник Лоффа пророкує, якщо мертва знайома плаче, ви отримаєте високооплачувану, престижну посаду або іншим способом поліпшити фінансове становище. Ще одне трактування цього сюжету: отримання добрих звісток від далекої рідні.

До чого сниться приятелька радісна і смеющаяся? Настає непростий період. Щоб пережити його з мінімальними втратами, запасіться терпінням і витримкою.

Якщо подруга уві сні пустилася в танок — начальство випише позачергову премію або надбавку до зарплати.

Приятелька кличе з собою? Близькі вас обманюють. Вони роблять це з кращих спонукань, намагаючись захистити вас від проблем і нервових потрясінь. Але скоро правда вийде назовні, і ви будете неприємно здивовані реальним станом справ.

Взаємодія

Розмовляти з покійною у сні — заклик бути уважніше. Ви можете втратити важливу дрібницю і потерпіти невдачу. Приймаючи рішення, багаторазово всі перевірте.

Якщо бачення повторюється кілька разів, сонник рекомендує прислухатися до слів померлої приятельки. Розшифровуючи послання, більше покладайтеся на свою інтуїцію. Адже образи в розмові ґрунтуються на ваших спільних секрети і пережиті події, а не стандартному тлумаченні.

Цілувати усопшую — поганий знак. Сонник віщує переживання, тривоги, хвилювання. Можливо різке погіршення здоров’я. Жінці такий сюжет пророкує сварки з чоловіком і дітьми.

Брати що-небудь у знайомої — сонник трактує це як натягнутість відносин в робочому колективі.

Якщо товаришка подарувала прикраса – це передвіщає втрату грошей чи інших цінностей.

Якщо подаровано перстень — сонник пророкує зустріч з давнім шанувальником. І хоча спочатку ви намагаєтеся уникнути спілкування, проведений разом час принесе у ваше життя світлі моменти.

Але якщо померла уві сні тримає квіти, значить, при наступній зустрічі з коханим ви розлучитеся назавжди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: