Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник розбите скло до чого сниться?

Сонник розбите скло до чого сниться?

Розбите скло тлумачення сонника

Майже всі руйнування уві сні мають двояке значення. По-перше, сюжет говорить про усунення перешкод наяву. По-друге, пророкує втрату чогось.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера, якщо ви розбили скло, значить, зумієте відбити напад недоброзичливців, розпізнаєте обман і запобіжите нещастя, неприємності.

Міллер пророкує: розбити скляну перешкоду (це може бути стіна, або двері), щоб вибратися уві сні назовні, значить, приступити до виконання самої заповітної мрії. І що саме головне, домогтися успіху.

Інші тлумачення

Скло, крізь яке ви дивитеся, як прикрості і зупинку у справах. Якщо після перегляду у вас виникає бажання, і ви розбиваєте його, то справа, якій ви присвятили досить багато часу, буде мати приємне завершення.

У сновидінні відчути, як ви порізалися цим склом, для реальності означає, що у вас все-таки вдасться завоювати симпатії багатьох, завдяки прояву своїх здібностей.

Милуватися під час сну чистим прозорим склом — до отримання престижного робочого місця, яке одночасно принесе успіх і конфлікти з вашим оточенням.

Побачити скла вікон будинку або квартири брудними — до невдач.

Розбите скло, вікна, скляні двері символізують прагнення розірвати замкнене коло неприємностей. Сонник вважає: головне, наскільки легко вдасться це зробити.

Розбите скло під ногами — в реальності дійте з найбільшою акуратністю. Ступати по осколках босими ногами, — сонник попереджає, — ви збираєтеся брати участь у відвертій авантюрі. Щоб все вийшло, необхідно ретельно обдумувати кожну дію.

Ступаєте по склу, разрушающемуся під вашими кроками? Сонник вказує: ви зробили хибні висновки, але виправляти ситуацію вже пізно.

Великий будинок з безліччю розбитих вікон віщує: вам доведеться займатися нудною роботою, усуваючи помилки інших.

До чого сниться розбите скло всередині квартири? До втрати душевної гармонії, цілісності, відчуття затишку, надійності. Подружжю дана греза віщує наближення розлучення. Хочете виправити становище? Сонник попереджає: відносини доведеться відновлювати заново.

Ви самі випадково розбили скло? Плани і мрії, які ви вклали сили, душу, емоції погрожують впасти немов картковий будиночок, якщо проявите недбалість або недбалість.

Порізатися розбитим склом в грезе, сонник приободряет: проявлені зусилля помітять і оцінять оточуючі вас по достоїнству.

Інші трактування

Розбите скло багато провидці розшифровують як страх.

Медея пророкує, що розбите скло у сні символізує створення нестійкого положення. Щоб не допустити провалу, доведеться докласти всі сили.

До чого сниться розбите скло? На думку міс Хассе спроби зібрати розбите скло, безнадійно намагаючись повернути втрачене, — ви ризикуєте своїм благополуччям. Правильніше витратити сили і час на творення нового. Сонник рекомендує відпустити минуле. Шукайте приводи для радості в теперішньому, тоді дивитися в майбутнє з ентузіазмом буде легше.

Розбите скло у вікні пророкує: задумане приречене на невдачу. Намагаєтеся розгледіти щось крізь павутину тріщин — будете боротися до останнього.

Езотеричний сонник, якщо розбилися скляні предмети, передбачає появу труднощів на шляху до мети. Але не варто «з розгону пробивати стіну лобом». Придивіться, і ви знайдете більш простий обхідний шлях.

До чого сниться розбите скло у трактуванні Медеї? Яскраві та різнобарвні уламки скла, нагадують мозаїку, віщують зустріч, яка кардинально змінить життя, якщо ви погодитеся.

Якщо в розлетілися уламках побачили закономірність і візерунок, сонник обіцяє: при будь-якому положенні речей удача буде супроводжувати вам.

Як визначити віщий сон

Після тлумачення сну ми замислюємося коли збуваються сни. Збудеться сон чи ні залежить від того в які місячну добу він приснився і в який день тижня. Заглянемо в місячний календар — яка фаза місяця сьогодні і який місячний день.

Зіставивши дані за місячним доби і дня тижня можна припускати збудеться пророцтво сну.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: