Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник руки до чого сняться?

Сонник руки до чого сняться?

Трактування сну руки

Наяву руками можна бити або пестити, на долонях знаходиться величезна кількість рецепторів, що сприймають інформацію і віддають енергію. З рухами долонь пов’язано зцілення хворого. Така різноманітність виконуваних дій розподіляється не тільки в реальному житті, але і в сновидіннях. Щоб розгадати сон «руки», необхідно згадати всі найдрібніші подробиці та обставини бачень сновидця.

Бачення уві сні цій частині тіла рідко мають повтори, але згадати характеристики ручок необхідно: брудними вони були чистими, цілими або пошкодженими, розглядали Ви їх або хапали кого-то і т. д. Символіка допоможе з більшою часткою ймовірності прогнозувати швидке майбутнє.

Що прогнозує сонник при вигляді долонь?

Тлумачення сну руки, не бачачи образу господаря цієї частини тіла в Італії не означає добрих змін у житті. Навпаки, творча і особистісна складова людини перестала розвиватися і переживає застій. Якісь зрушення в позитивну сторону у людини не очікуються.

Якщо приснилися руки чоловіка з міцним рукостисканням, це дія трактується як добрий знак, що віщує знайомство з людиною, який згодом стане Вашим вірним товаришем і багато в чому визначить Вашу долю.

Побачити руки уві сні з пальцями тлумачиться неоднозначно. Втратити палець означає втрату майна, яке може стати здобиччю злодіїв. Неприємності сулятся, якщо пальці мають подряпини, чи інші пошкодження.

Сонник ліві руки символізує з жіночим початком. Ліва ручка тлумачиться як застереження про можливу невірності другої половини. Коли Ви побачите роздроблену кисть з множинними ранами, то подбати про здоров’я своєї коханої прийшов час, так як її здоров’я знаходиться в небезпеці.

Доглянутість рук до чого сниться. Сонник Міллера тлумачить це бачення у відповідності з образом. Якщо ніжні, красиві і доглянуті ручки з бархатистою шкірою привиділися вночі, слава, що стосується Вашої зовнішності не за горами. Горбисті і понівечені руки служать сигналом до низки подій, не обіцяють майбутнього задоволення господареві сновидіння.

Коли сниться рука права, вона є символами початку чоловіки. Побачити праву руку означає придбати кращого друга. Він може вирішить Ваші багато матеріальних проблем, не шукаючи при цьому користі.

Сонник руки тлумачить неоднозначно для людей, що народилися в різні пори року. Люди, які святкують день народження навесні, не повинні розглядати руки уві сні як добрий знак. На Ваше матеріальне благополуччя є посягатели, завидующие Вам і в змозі відібрати те, що ви довго наживали. Подібне бачення попереджає власника сну обережно й обачно діяти з ретельним аналізом стану юридичних і фінансових питань.

Добрим знаком сновидіння свідчать величезні руки, збільшені в декілька разів. Велика удача в справах не повинна упускаться, це довгоочікувана мета, мрія, незабаром здійсненна. Важливо зустріти гідно наближення розв’язки очікуваної мрії.

До чого сняться руки, у яких найбільш чітко видно кисті. Сонник Медеи не передвіщає майбутнього, а лише зазначає справжнє, сигналізуючи про сильної зайнятості, стомленні, регулярному розумовому та фізичному напруженні. Тлумачення такого сновидіння – знак попередження про безрезультатність ідей і клопотами, не несуть відчутні результати.

Якщо на руках у сні привиділися з браслетами, то необхідно згадати, який був браслет. Дешевенький і непоказний браслет обіцяє неприємності, пов’язані зі скандалами. Шикарний браслет – знак гідного вчинку знайомих сновидця, який викликає повагу і захоплення.

Сонник про зайнятих руках

Тлумачення сну руки з птахом передвіщає гарні події в житті сновидца, хоча вони здадуться не такими значущими. Швидше за все, тлумачення сонника, сновидця чекає невелика прибуток, яка виявиться набагато приємніше за моральними поняттями.

Якщо невеликий кошеня грається в сновидінні, то сонник руки тлумачить як наближається легку вдачу. Від’ємне значення сон приймає у разі царапающегося і выворачивающегося кошеня. Подібний сон – звістка про удачу, яка пройде повз очевидця сну.

Заколисувати хлопчика, притиснувши до грудей – добрий знак. Хлопчик на руках у сні обіцяє здоров’я господарю сновидіння. Якщо він перебуває в здоровому стані, очікується підйом тонусу в організмі. Коли такий сон сниться хворій людині, одужання йому гарантовано.

Протилежне тлумачення сновидіння очікується, коли укачивается дівчинка. Укачивающаяся дівчинка сниться до тимчасовим подіям, що не приносять власнику сновидіння морального задоволення. Чекають події, розв’язати які не завжди доведеться гладко. Можливі нездоланні бар’єри, які з часом впадуть.

Деякі сонники трактують веселящуюся, грайливу, заливающуюся від сміху дівчинку як вісник приємних, але дуже морочливих заходів, які в кінці принесуть моральне задоволення від отриманого результату.

Якщо приснилися руки знайомого людини, що тримають змію, вам пощастило. Ці два знаки характеризують людину як врівноваженого і мудрого наставника, порадами та настановами якого не слід нехтувати. У важких ситуаціях шукайте відповідь на низку питань у цієї людини.

До чого сняться руки з обручкою? Спробуйте зберегти сім’ю, хоча в більшості випадків кільце на пальці – знак можливого розлучення для заміжньої сновидцы. Коли кільце одягнене на пальчик людиною протилежної статі, якого Ви не знаєте, проблеми з часом вирішаться без Вашої участі.

Снящееся кільце на пальці незнайомої людини – хороший символ, що передвіщає Ваша участь у долі близьких людей. Можливо, Вашою роллю на весіллі буде роль свідка чи іншого почесного гостя. Головне прийдешня подія, як тлумачить сонник руки з кільцем, відбудеться в житті друзів або родичів сновидця.

Якщо приснилася рука з годинником, сонник тлумачить бачення як майбутнє гарне закінчення справ, якого слід терпляче дочекатися. Нетерплячість може зіграти злий жарт, заподіявши раптову перешкоду, якому під силу змінити результат всього події. Терпіння з лишком окупить всі сумніви і очікування щедрим даром долі.

Фарбувати нігті руки уві сні – добрий знак у будь-яких обставинах. Головна новина полягає в знахідку. Якщо нігті були довгими, а в реальному житті вони коротше – чекайте прибуток. Лак з блискітками свідчить про несподіване приємне подію, що стосується придбання або знахідки дорогого виробу.

Тлумачення сонником пошкоджених рук

Криваві руки уві сні – ознака засудження Вас родичами, не мають під собою підстави так чинити. Всі ваші дії без злого умислу будуть інтерпретуватися ріднею як зворотні дії, що викликаються шквал емоцій у Вашу адресу.

Приснилися руки мають рани – знак конфліктів, проломи у відносинах з людьми. Рана при рукостисканні символізує з’ясування стосунків із друзями, які можуть неприємно відбитися на подальшому взаємодії.

Якщо руки у сні відрізали, то це служить поганим знаком, який говорить про вздорном характер сновидця і низці неприємностей із-за невміння підтримувати хороші відносини з родичами та друзями.

Тлумачення сну руки, укушені тваринами, завжди несе прийдешні неприємності. При укусі кішкою очікується зрада жінки.

Укус собакою говорить про сварку з родичами. Коли долоня кусається коханою жінкою, можна спокійно додивлятися сон: жінка віддана і вірна.

До чого сняться руки з пухлиною? Чекайте великого прибутку. Навпаки, поламана рука в сновидінні говорить більше про близьких родичів, ніж про сновидце. Цей сон віщує поганий: родичі потраплять у вкрай важку ситуацію.

Кусати дружину за руки уві сні – ще одна ознака її вірності і відданості. Якщо сновидець кусає за руку незнайомця – мужайтеся, Вам належить важка хвороба.

Тягнуться до сновидінню руки уві сні означають допомогу від друзів, якщо в реальному житті людина потрапив у скрутне становище.

Бачити сон «руки небіжчика стискають Вашу долоню» означає сильну нудьгу сновидця по померлій людині. Спеціаліста по снам радять відпустити ситуацію, поки вона не зайшла занадто далеко.

Коли приснилася рука золотий, сонник тлумачить бачення двояко. З одного боку, слід чекати низку ділових невдач. Інші сонники пояснюють це явище як нові успіхи на професійній ниві, не виключаючи просування по кар’єрних сходах.

До чого сняться руки з ножем у бандита? Очікується перелом на любовному фронті, при поганих справах – поліпшення. Якщо панували безтурботність і позахмарність відносин, то вони можуть змінитися розставанням.

Тлумачення снів різноманітних дій з руками

Коли Вас носять на руках, будь-яке дрібне дільце здатне перерости наяву в крупну справу, незабаром друзі покажуть Вам гідний межа відданості. Погано, якщо Ваші руки уві сні зайняті кимось, доведеться важко попотіти і можливо надірватися.

Якщо приснилася рука, целованная незнайомцем, очікуйте льстеца наяву. Взяти за пензель кого-то, значить, відчувати до людини сексуальну пристрасть. Спіймати птаха руками – отримати цікавий проект чи виграш в казино. Мити руки уві сні у холодній воді – до веселощів, гарячої – до тяжкого праці.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: