Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щур кусає до чого сниться?

Сонник щур кусає до чого сниться?

Щур кусає тлумачення сонника

Одним з найбільш неприємних представників фауни вважають щура. Цей дрібний звірок викликає величезний жах, стійке почуття бридливості в більшості людей. А до чого сниться, що мерзенне, длиннохвостое істота вчепилася у вас гострими зубами? Майже всі сонники одностайно пророкують неприємності, жахливі звістки, і підступи ворогів. Але є й більш цікаві і обнадійливі тлумачення. Все залежить від деталей, наприклад, від того, яка частина тіла постраждала від щурячих різців.

Криза в особистому житті

Закоханій людині мерзенна щур, впившаяся в нього зубами, і царапающаяся уві сні пророкує те, що належить пережити розрив відносин з предметом зітхань. Проблема в тому, що коханий (кохана) не відчував настільки бурхливих взаємних почуттів до сновидця. Та до того ж прихильності цієї персони зумів домогтися більш активний суперник.

Повторюване сновидіння про агресивно налаштованої щура, згідно сонником, є відображення занепокоєння в душі людини. Він переживає із-за того, що зробив недостойний вчинок, і зараз з його вини страждає хтось інший. Це може бути родич або знайомий, який змушений «розсьорбувати» кашу з неприємностей, ініційованих сновидцем. Щоб цей сюжет в нічних мареннях не турбував, потрібно зізнатися в досконалої помилку.

До взаємних докорів, сварок, і навіть скандалів, ось до чого сниться кусающаяся щур людям сімейним. А якщо гризунів ціле полчище, то сонник рекомендує подружжю, між ними пробігла чорна кішка, звернеться за допомогою до сторонніх, інакше не дозволити накопичилися взаємні претензії і розбіжності.

Про фінансах

Приснилося, що краса вхопив за руку? Тоді врахуйте, що зараз не час позичати гроші, брати позики, кредити. Спробуйте вирішити матеріальні питання власними силами, ось що радить сонник. Тим більше, якщо в якості кредитора буде виступати добрий знайомий або друг, то ви ризикуєте, з-за грошей, назавжди зіпсувати відносини з ним.

Якщо гризун укусив за кисть, передпліччя, не захищене одягом, то остерігайтеся ворогів, конкурентів, які своїми шкідливими діями можуть завдати вам істотної матеріальної шкоди.

Місце укусу

Щоб дізнатися точніше: до чого сниться, що щур кусає, необхідно згадати яка частина тіла постраждала. Так якщо мерзенна тварюка вчепився в ногу, то за спиною сновидця киплять пристрасті — заздрісники і пліткарі активно перемивають його кісточки. Укус в руку — рада налагодити співпрацю та міцні зв’язки з ким-то, а в шию — попереджає про те, що серед самих надійних товаришів є зрадник.

Коли в сновидінні гризун наніс рану по пальцю, — наяву імовірна низка дрібних неприємностей. А ось якщо постраждала обличчя, то незабаром він дізнається про підступи ворогів, які до недавнього часу таємно діяли за його спиною.

Чудово, коли пасюк зумів лише зіпсувати своїми зубками вашу одяг, це за версією сонника пророкує удачу у всіх ділових починаннях. А ось якщо він полоснув по нозі, то в реальності гряде сімейна розбирання, причиною якої стане необачний вчинок сновидця. Коли щур примудрилася прокусити палець в нічних фантазіях, можливі легкі нездужання, але не пускайте їх на самоплив, не займайтеся самолікуванням. Краще відразу звернутися до лікаря, щоб попередити розвиток ускладнень.

Давайте жити дружно!

Якщо примарилось, що вас вкусила щур, то дуже важливо згадати: кровоточила чи ранка? Якщо крові не було, то сонник обіцяє: всі негаразди ви подолаєте своїми силами. А от якщо на місці укусу з’явилася кров, то за всіма прикметами, з родичам наближається скандал. Особливо страшна буря пристрастей в сімейному клані ймовірно тоді, коли привидівся чорний щурів. Якщо в сновидінні цапнув великий гризун, — сонник попереджає: участь у конфліктах загрожує жалюгідними підсумками! А що якщо на сплячого одночасно напали краса і миша? У такому випадку чекайте по пробудженню поганих звісток.

У будь-якому випадку помітивши у сні буйну щура, пам’ятайте про те, що в реальному житті треба бути трохи уважнішими і обережнішими, контактуючи з малознайомими особами.

Білосніжний звірятко

Пощастить тому, кого уві сні щур кусала за п’яти. Сонник віщує йому чудові перспективи у справах, зміцнення матеріального становища.

Ще краще, коли пригрезившееся тварина була білого кольору. Такий образ передрікає сновидінню підтримку, протекцію з боку особи, від якої менше всього цього можна було б очікувати. І ще пам’ятайте, що судити про людину тільки за зовнішнім виглядом нерозумно!

Пророцтво Міллера

Міллер так пояснює те, до чого снилося, що буйного, кусающегося пацюка вдалося зловити: це відмінна ознака, що знаменує тріумф, перемогу над обставинами і суперниками.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: