Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щука до чого сниться?

Сонник щука до чого сниться?

Щука тлумачення сонника

Сонники дають безліч пояснень, до чого може приснитися ця риба. Наприклад, якщо ви зловили щуку самі, значить, вороги і заздрісники скоро сядуть в калюжу і більше не будуть докучати своїми причіпками. Найголовніше – спробувати згадати, про що саме був сон. Після цього вдасться зрозуміти його тлумачення.

Думка Сучасного сонника

Коли чоловік бачить уві сні, як ловить щуку власними руками, в реальності він зможе домогтися успіху у взаєминах і бізнесі, залишивши далеко позаду суперників і особливо при цьому напружуючись. А ось якщо витягнути рибку зі ставка» не вдалося, значить, він зазнає нищівної поразки.

А ось жінка, яка уві сні спіймав щуку великого розміру, незабаром зможе завагітніти. А дивитися, як ця риба розсікає водну гладь – до успіху і удачі у всіх починаннях.

Сон, у якому в ваших руках б’ється жива щука, натякає на те, що доля надає шанс почати життя з нуля, залишивши позаду сумніви і труднощі. Але не помиляйтеся, що це дасться легко – на шляху до щастя вас чекає чимало труднощів, обіцяє сонник.

До чого сниться щука, повна ікри? Скоро у вашому житті з’являться додаткові джерела грошових коштів.

А до чого може приснитися щука сушена або в’ялена? Скоро ви відмінно проведете час на весіллі чи іншому торжестві, де буде досить веселощів і шуму.

Універсальний сонник

На його думку, якщо чоловік уві сні зловив велику щуку, він може не боятися ворогів і недругів. Вони не зможуть завдати шкоди.

А ось якщо піймана риба вас вкусила за палець, будьте обережні. Супротивники задумали злий намір проти вас, і чекають зручного моменту, щоб втілити його в життя.

Жінці, якій сниться велика щука в каламутній воді, слід бути уважною до свого супутника життя. Можливо, незабаром їх відносини омрачатся нерозумінням, недовірою, сварками і размолвками. Не виключено і розставання, яке виявиться важким і дуже важким для обох сторін.

Сонник Міллера

На його думку, велика щука, яка плаває в чистій чистої воді, обіцяє, що життя зміниться на краще, а доля як ніколи буде прихильною до сплячого. Везіння і удача будуть йти з ним рука про руку.

А ось побачив мертву щуку, слід готуватися до втрат, причому неважливо що це буде – цінні речі або близькі люди.

Якщо щука приснилася молодої дівчини, незабаром її чекає щастя в любові. Зустрінутий нею хлопець стане чимось більшим, ніж просто другом, а після – супутником на довгі роки.

Якщо уві сні ви виявилися на рибалці і зловили щуку воістину величезних розмірів – життя перевіряє вас, приготувавши серйозні випробування. Впоратися з ними буде можна, але це вимагає величезних зусиль, попереджає сонник. Головне, про що не можна забувати, долаючи їх, ви повинні бути сильним, безстрашним, і не опускати рук ні за яких обставин.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: