Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щурята до чого сняться?

Сонник щурята до чого сняться?

Щурята тлумачення сонника

Сонники доросла щур асоціюється з плодючістю, вередливістю, хитрістю і лицемірством. А до чого сняться її дитинчата? Побачена уві сні щурята часом характеризують сплячого, як людини амбітно, егоцентричного, не вміє, та й не хоче розуміти оточуючих. Втім, якщо погортати сонник, то знайдеться ще не одне цікаве або корисне пояснення та передбачення.

Застереження Міллера

Міллер, попереджає, що пригрезившиеся щурята, віщують сварки і непорозуміння з сусідами. Колегами і партнерами по бізнесу. Велика ймовірність того, що особи, на яких ви розраховуєте, скористаються довірою і підведуть в самий відповідальний момент.

До чого снилося, що знищуєте крихітних, симпатичних гризунів? Як психолог, Міллер вважає, що це відображення боротьби, яка відбувається в душі сновидця. Він не може змиритися з такими негативними рисами людської натури, як наклеп, підлість, лицемірство, зрада.

Приручені звірі

Майже у всіх збірниках тлумачень сновидінь позитивно інтерпретуються сюжети, в яких фігурують приручені щурята. Особливо добре, якщо у них біла шерсть. Таке тварина символізує матеріальний добробут, щастя і мир в родині. Білосніжна шкіра немовляти уві сні, це доказ того, що взаємовідносини сновидця з дружиною (чоловіком) будуються на основі щирості, взаєморозуміння, любові, відданості. Втім, якщо спляча людина поки не обзавівся сім’єю, цей образ вказує на його самотність і спустошеність.

До чого заміжній жінці сняться ручні щурята? Це ознака того, що подруги того, хто бачить сон задумали посварити її з чоловіком. Про мотиви такого вчинку сонники нічого не сказано, так, що висновки можна зробити, тільки обміркувавши кожен конкретний випадок.

А ось юної дівчини біленькі щурята сняться до приємного знайомства з гідним молодою людиною. Причому воно буде не випадковим, а ретельно підготовленим однією з приятельок сплячої панянки, пророкує сонник.

Всім іншим приплід домашньої, прирученной красивою щури з білосніжною шкуркою може привидітися напередодні зустрічі з дуже неординарною особистістю. Перше враження буде не самим приємним, але потім, поспілкувавшись з цим персонажем, сплячий зрозуміє, що це прекрасний, надійний товариш, цікавий співрозмовник, талановитий, творчий соратник.

Поява на світло потомства щурячого

Як ні сумно, але у сплячого скоро з’являться нові недруги, заздрісники, вороги, або на шляху до мети виникнуть нові перешкоди, випробування, ось до чого сняться пацюки, які з’являються на світ.

Але, на щастя, це сюжет може бути витлумачений зовсім по-іншому, якщо в нічних мареннях народжувала домашня, ручна щур. В такому випадку сюжет обіцяє фінансове благополуччя, міцні сімейні підвалини, повагу і взаєморозуміння з домочадцями. У сновидінні приплід тварини виявився мертвим? Знайте — недоброзичливцям наяву не вдасться втілити якісь підлі плани, спрямовані проти вас.

У Сучасному поєднаному соннику описується бачення, в якому спостерігали лисих, беззахисних щурят. Це бачення попереджає про те, що в найближчому майбутньому сновидець потрапить у дуже незручну, делікатну ситуацію. Але цього прикрого пасажу можна уникнути, якщо проявити розсудливість, поміркованість і не поспішати з прийняттям рішень.

За кольором шкірки Таємницю сновидіння допоможе розкрити і колір шерсті дитинчат гризуна. Наприклад, чорненькі — знак того, що сплячий змушений буде вирішити безліч дрібних, але прикрих побутових проблем, або зіткнеться з труднощами на роботі. Все це призведе до того, що він почне поспішати і метушиться, що викличе подив товаришів по службі і гнів керівництва.

Сірі пацюки уві сні пророкують втома, занепад сил, нервове виснаження. А ось руденькі крихітні гризуни підказують, що не уникнути додаткових, непередбачених витрат, які істотно спустошать гаманець сплячого.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: