Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щур вкусив до чого сниться?

Сонник щур вкусив до чого сниться?

Щур вкусив тлумачення сонника

Неприємно, коли в сновидінні на вас напала і вхопив агресивна щур. За сонником, це попередження про поганих новинах, підступи недоброзичливців, або інших негараздах. Втім, не буде зайвим, пригадати за яку частину тіла вкусив довгохвостий гризун, якого кольору була його шерстка. У такому разі ви знайдете пару цілком благополучних, дуже цікавих тлумачень того, до чого приснився такий сюжет.

Над головою збираються хмари

Предмет зітхань зверне увагу і з радістю почне приймати знаки уваги, залицяння більш щасливого суперника, ось до чого людині, яка відчуває почуття закоханості, сниться, що кусає щур. Але немає приводу сумувати, адже не випадково кажуть, якщо до іншого йде наречена, ще невідомо, кому повезло.

Якщо подібне бачення повторюється неодноразово, то сонник натякає: не турбує сновидця його совість? Можливо, він скоїв, вільно чи мимоволі, непорядний вчинок, з-за якого у його приятелів відбулися серйозні неприємності. Щоб позбутися гнітючого почуття провини, треба постаратися знайти спосіб виправити помилку.

Войовничо налаштовані довгохвості тварі в снах людей сімейних, пророкують скандали і сварки. А якщо їх було багато, то сонник рекомендує сновидінню звернутися за допомогою до сторонніх: психологів, друзів, родичів. Тільки їх втручання допоможе налагодити мир з чоловіком (дружиною). «Люди гинуть за метал…»

Не беріть в борг, не звертайтеся в банки за кредитами, ось до чого приснився укус щурячий за руку! Яким би складним не було ваше нинішнє фінансове становище потерпіть, знайдіть внутрішні резерви, навчитеся економити, але не позичайте грошей, — така порада сонника. В іншому випадку ви або опинитеся в чорному списку неблагонадійних позичальників, які посварилися з одним, ссудившим вам якусь суму.

Привиділося, що підла тварина вкусила за передпліччя, незахищене одягом? Тоді знайте, хтось, налаштований дуже вороже планує нанести вам удар заподіяти шкоду, збитки.

Місце укусу

Зрозуміти точніше до чого сниться, коли кусає щур, можна якщо ви зумієте згадати: в яку частину тіла вона вчепилася. Приміром, якщо в ногу, то за вашою спиною розпускають чутки і пліткують.

За руку? Тоді сонник припускає, що вам потрібно відновити добрі відносини з ким-то, налагодити співпрацю.

Врахуйте — поруч з вами зачаївся порожнистий зрадник, ось до чого сниться, що щурик поранила шию!

А ось якщо їй вдалося прокусити палець, — готуйтеся до низки дрібних негараздів.

Укус тварини за обличчя не пророкує нічого страшно, а навпаки, допоможе вам в реальності заздалегідь дізнатися: хто і як намагається насолити вам.

Ще краще, якщо гризун зубами розірвав одяг. Це сновидіння пророкує успіх, успіх у всіх починаннях.

З рідними чекають неприємні розбирання, з’ясування відносин, з-за вашого дурного, поведінки, ось що по соннику пророкує укус щури за ногу.

Якщо вона завдала поранення в область шиї, то знайте — у колективі, де ви працюєте є людина, що ненавидить вас, готовий до будь-яких підступам.

Коли ж вона уві сні поранила палець, в реальності можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Серйозних недуг не трапиться, але запускати навіть найбанальніші захворювання не варто.

Не все так безхмарно

Сонник надає чимале значення і тому: бачив сплячий кров після того, як він постраждав від щурячих зубів. Якщо обійшлося без кровотечі, сновидець зможе разораться з прийдешніми проблемами без сторонньої допомоги.

А ось якщо виступили крапельки крові, то доведеться шукати підтримки у родичів.

Ще гірше, якщо звір був чорного забарвлення — це лише посилює негативне тлумачення сновидіння.

Вкусила велика щур? Тоді всіма силами намагайтеся не вплутуватися в конфлікти, інакше ваші негаразди лише примножуватиметься.

Напала «банда», яка складається з щури і миші? По пробудженню ймовірні погані звістки.

У будь-якому випадку, помітивши у сні буйно налаштовану щура, проявіть в реальності витримку і обережність, не діліться секретами з малознайомими персонами.

Оптимістичні прогнози

У нічних мареннях щур переслідувала вас, намагаючись куснути за п’яти? Чудово! Перед вами буквально відкриються всі двері, без проблем ви досягнете бажаного, зміцніть фінансове становище.

Білий пацюк також позитивний образ. Він обіцяє сновидінню підтримку, протекцію причому від того особистості, від якої цього ніяк не очікував. Втім, іноді тварина з білою шкіркою це сигнал сновидінню про те, що прийшла пора задуматися про цілях, сенс життя, переоцінити багато вчинки, досягнення. Ще треба згадати і те, що за зовнішнім лоском часом ховається зовсім неблестящая сутність.

Лаври переможця

Міллер запевняє, що сон, в якому вкушений пацюком людина, не розгубився, а навіть примудрився схопити звіра, передбачає повний розгром недругів сновидця.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: