Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щур до чого сниться?

Сонник щур до чого сниться?

Щур тлумачення сонника

Ставлення до щурів у більшості людей вкрай негативне. Цей гризун вважається символом зради, підлості, лицемірства. Так іноді навіть називають негідника, який, скориставшись чиїм-небудь довірою, підставляє, краде або доносить. Саме тому, прокинувшись від сну, в якому було це тварина, люди не чекають нічого хорошого. Виняток становлять хіба заводчики, які займаються розведенням ручних щурів, і ті, хто утримує це, без сумніву, на рідкість смышленое домашнє тварина.

Але до чого сниться щур? В соннику, виявляється, можна знайти самі різні передбачення, що залежать від забарвлення, вдачі, поведінки тварини.

Що підкаже Міллер?

Ви отримаєте несподіваний удар в спину від свого товариша, компаньйона — ось до чого сниться щур на думку Міллера. Він впевнений, що хтось, скориставшись вашою довірою, почне інтригувати, діючи проти вас.

Уві сні вдалося зловити протилежного гризуна? Це характеризує вас як особистість принципову, з презирством ставиться до зрад, хитрості, віроломству, дезертирства. Такі життєві підвалини допоможуть подолати будь-які перешкоди, уготовані долею.

Зовсім непогано, якщо в нічних мареннях ви не просто зловили, але і знищили щура. Така дія — знак перемоги в будь-якій справі.

Думка Ванги

Знаменита болгарська провидиця інтерпретує поява щури в сновидінні неоднозначно. Смерть, успіх, торжество справедливості — ось до чого по соннику Ванги може приснитися довгохвостий гризун.

Примарилося, що він пробрався у ваше житло? На жаль, доведеться запастися терпінням і силами, щоб пережити низку невдач, подолати масу перешкод.

У сні ви встановили крысоловку, але хитра тварюка виявилася спритнішою, хитрішим і не потрапила в пастку? В такому випадку сонник попереджає: поруч з вами в реальності є хтось, хто ховає свою підлу сутність під маскою дорого приятеля. Пам’ятайте, що такий лицемірний тип при першій же можливості обдурить, підставить.

Сновидіння, в якому ви вбили щура, підказує, що ви уникнете наближення біди, завдяки проникливості, досвіду, мудрості.

До чого сняться пацюки, які нападають на вас, і в цьому кошмарі вам доводиться оборонятися від них? Сонник пояснює: ви не вірите в справедливе вирішення проблеми через суд і шукаєте спосіб вирішити її самостійно.

У Ванги є і зовсім песимістичний одкровення з приводу того, до чого сняться полчища гризунів, які заполонили вулиці міст. Це зумовлює долю всього людства, яке після такого сюжету у сні можуть очікувати війни, катаклізми, епідемії. Словом, життя на планеті Земля під загрозою, а переживуть обіцяний Армагеддон лише самі щури та підземні гади!

Пророкування Лоффа

Пастор Лоффа вважає, що розшифрувати сон про щура допоможе ставлення режиму до цього суті. Якщо сновидець ненавидить, зневажає гризунів, то, за версією сонника Лоффа, він потай побоюється втратити друзів або перетворитися на персону нон грата, ізгоя. Іноді таке бачення — це страх втратити досягнутого працею добробуту, соціального статусу.

Тлумачення Нострадамуса і Цвєткова

І загибель, і удача — ось до чого сняться пацюки по версії легендарного астролога. Він інтерпретував кожне сновидіння в залежності від найдрібніших деталей строго індивідуально.

В сонник Нострадамуса є опис сюжету, в якому зграя ненажерливих звірів знищує врожай. До чого сниться такий напад? Виявляється, це ознака екологічної катастрофи, якщо людство не припинить нещадно експлуатувати орні землі, підживлюючи їх, захоплюючись генною інженерією.

Якщо в дрімоті помітили симпатичну білу щура, то сонник Цвєткова рекомендує згадати про те, як іноді буває оманлива зовнішність. Горе, сум і сльози — ось до чого на думку езотерика сняться пацюки. Він же уточнює: убивши гризуна в сновидінні, ви можете сподіватися на велику удачу. І чим більшим був звір, тим більший куш вам вдасться зірвати в реальності. Біла особину, в інтерпретації Цвєткова, символізує таємну небезпека.

Пояснення Менегетті

Побоюватися за своє життя і здоров’я, боятися зради товаришів і переживати з приводу будь-якої важливої справи, не вірячи до кінця в його успіх,— ось як коментує Менегетті бачення, в якому щур прошмигнула зовсім поруч зі сплячим.

До чого сниться щур жінці? О, ця дама повинна зізнатися собі, що вона плекає мрію стати володаркою сердець і думок багатьох їх свого оточення. Вона тільки здається милою, наївною, а насправді це досить владна, сильна особа. Причина такого її поведінки криється в далекому дитинстві, це мама посіяла в душу дочки насіння владолюбства.

Інші цікаві пояснення

Тепер, коли ви знаєте багато про те, до чого сниться щур, можна резюмувати, що вони часто обіцяють зустріч, зіткнення в реальності з чимось негативним, некрасивою, позбавленою благородства, злим. Втім, ці ж сновидіння можуть вказувати на наявність таких якостей у характері самого сновидца.

І якщо один і той же сюжет про грызуне ви спостерігаєте протягом декількох ночей, то задумайтеся: чи не зробили ви поганий вчинок, який не дає спокою совісті, мучить? Позбутися від неприємних відчуттів і бачень допоможе щире каяття, а по можливості і виправлення допущеної помилки.

Пам’ятайте про те, що, схопивши, убивши щура, поки спали, ви вправі сподіватися на щасливий поворот подій.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: