Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щур нападає до чого сниться?

Сонник щур нападає до чого сниться?

Щур нападає тлумачення сонника

Сон про те, що нападає щур, звичайно, не віднести до числа кошмарів, але і настрою після пробудження таке бачення не поліпшить. Згадуючи цих гризунів, ми згадуємо про їх спритності, тямовитості, плодючості, і при цьому ми гидуємо ними, вважаючи брудними і мерзенними істотами. А до чого можетприсниться агресивно налаштований довгохвостий гризун?

Прикордонна територія

Міллер вважає, що щур уві сні — це завжди ознака того, що поблизу зачаїлися недруги. А якщо тварина явно збирається завдати удару, ось-ось готовий кинутися на вас? Тут важливо згадати, де саме уві сні зустрілися з войовничо налаштованим пасюком?

Якщо ви вторглися в комору або підпідлогу, де він вважає себе повноправним господарем, то він просто обороняє, охороняє своє житло. Тоді і в реальності сплячий може несвідомо порушити кордони чийсь особистої території, втрутитися без відома у чиїсь справи. Це не вітається оточуючими. А тому краще проявити делікатність, зробити вигляд, що не в курсі перипетій. А ще сонник попереджає: якщо випадково стали відомі чужі секрети не поспішайте ділитися ними з іншими людьми!

У всіх інших випадках, якщо ви не вторгалися на щурячу території за сюжетом сновидіння, то нападник звір явно обіцяє наяву готовність ворогів завдати нищівного удару. Щоб убезпечити себе спробуйте прикусити свій довгий язичок: не діліться планами, задумами навіть з самими перевіреними товаришами, колегами.

Непрохані гості у вашому будинку

Сон про те, що декоративна щур, яку привчили, раптом повела себе агресивно, не пророкує нічого поганого. Навіть якщо вона хапнула за палець, це бачення обіцяє потерпілому сновидінню вигідну ділову пропозицію, висновок вдалого контракту.

Якщо пригрезившийся щурик володар прекрасної білої шкірки, то тому, хто спить належить привабливу романтичне знайомство або одруження в найближчому майбутньому.

Чим більше буде нападник ручної гризун, тим більш масштабна подія належить до реальності. До чого саме снилося таке тварина, можна визначити за внутрішнім відчуттям.

Якщо це було почуття бридливості, паніки, то сонник передбачає непоганий прибуток. А ось огиду і жах передбачають зрада.

Чудово, якщо за сюжетом сновидіння вдалося зловити буйного звірка. За версією сонника Фрейда це знак того, що в очах представників протилежної статі ви будете здаватися набагато привабливіше, звабливіше всіх суперників. Відповідно це посилить пристрасть, додати різноманітності та позитивних емоцій у сексуальні відносини з партнером.

Щуряче військо

До чого приснилося, що ціле полчище щурів наступає прямо на вас? На жаль, це поганий знак, який вказує на те, що у вас складаються вкрай недоброзичливі стосунки з сусідами.

Найдивовижніше, що люди, які проживають поруч з вами, не оцінять вашого терпіння і шляхетності, а навпаки, сприймуть це як ознака слабкості, і з подвоєною силою почнуть шкодити і пакостити. У такому разі час дійти висновку про те, що шукати компроміси з такими нахабними молодиками просто марно.

У сні ви помітили, що ціла армія щурів стрункими рядами йде в атаку? Такий сюжет пророкує чвари і розбіжності на службі. На жаль, запобігти назріває конфлікт вже неможливо, а тому сонник радить лише набратися терпіння і сил. Почекайте трохи, ситуація буде складатися так, що дуже скоро ви зможете повернути її на свою користь.

Перемога над гризуном

Ви позбудетеся від проблем, запобіжите безліч неприємностей, ось до чого снилося, що ви попередили щуряче напад. Якщо вбили її в той самий момент, коли вона поранила вас зубами, то уникнете важкої недуги, чи підете на поправку, повністю вилікувавшись від серйозного захворювання.

В сонник Нострадамуса є цікаве пророцтво: той, хто в нічних мареннях зумів знищити буйну щура зможе виявити серед партнерів безчесного, брехливого суб’єкта.

Втім, майже всі інші інтерпретації сновидінь про те, що вбили, запобігли нападу довгохвостого гризуна передбачають перемоги.

Той хто вбив його наповал перебуваючи у сні, зможе в реальності взяти верх у будь-якому спорі, впорається зі складними завданнями, вийти з честю з важкої ситуації.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: