Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щур тікає до чого сниться?

Сонник щур тікає до чого сниться?

Щур тікає тлумачення сонника

Над розгадкою таємниці сновидінь сторіччями б’ються і вчені і люди, що захоплюються метафізикою, окультними науками, які вірять в таємні, вищі сили. На основі досвіду, спостережень тлумачі нічних мрій, склали докладні збірники, за допомогою яких можна дізнатися: до чого сниться той чи інший сюжет. Але іноді спираючись на власні спостереження і логіку можна розшифрувати загадку сну. Втім, підказку завжди можна знайти в соннику.

Проблеми залишилися в минулому

Наприклад, що ховається за образом, приснився щури? Це асоціація з ворогом, неприємностями, підлістю, брудом. А до чого сниться, що щур тікає? Нескладно здогадатися, що цей сон з позитивним значенням, підказуючий, що багатьох проблем вдасться уникнути, так як недруги ретируються без участі сновидця, не зумівши здійснити свої підступні задуми. А сонник резюмує: не переживайте завчасно — Фортуна явно на вашій стороні все, що вас лякало або викликало сумніву, зникне немов за помахом чарівної палички. Будь здоровий!

Як відомо щури ще й небезпечні тим, що є переносниками хвороб. Таким чином, якщо привиділося, що мерзенний гризун рятується втечею, то це точна ознака того, що недуги обійдуть сплячого стороною.

Відмінно, якщо боягузливо улепетывающий пасюк пригрезился важко хворому, це ознака того, що він скоро піде на поправку.Приснилося, що щури біжать з вашого житла? Це, згідно сонником, теж позитивна прикмета, що гарантує те, що у вашому будинку запанують мир, спокій і добробут.

Зміни на краще

Якщо вас зацікавило: до чого сниться, що щур тікає, згадайте про те, що це істота часом є символом конфліктів і сварок з друзями або колегами.

Примарилось, що ціла зграя довгохвостих гризунів кинулася геть з дороги, тоді сонник обіцяє, що ніякі неприємності і перепони не будуть переслідувати вас. А можливі назріваючі зіткнення і розбіжності з домочадцями і товаришами по службі вщухнуть самі по собі. Не перейдуть у стадію конфронтації.

Належить подія грандіозного масштабу, здатне внести суттєві позитивні зміни у життя сновидця, ось чому привиділося, що кіт прогнав щура.

Зовнішній вид гризуна

Передбачення можуть залежати і від того, як виглядав побачений звірятко. Так страшна, обідрана щур ототожнює собою мерзенного типу, який причаївся поруч зі сплячим наяву. Причому, сонник, пояснює: мова йде не про зовнішньому вигляді огидного людини, а про його характер, наміри.

Особина з білою шкіркою — підказка, що недруг — жінка.Руда пов’язана з фінансовим становищем, сіра — з домашніми, сімейними справами. До чого жеснится убегающее тварина чорного кольору? О, ворона масть втілила в собі все зло, нещастя. Тому якщо уві сні чорні пацюки несуться від вас геть, значить, життя точно налагоджується. Немає приводу для занепокоєння і тривоги.

Внутрішній світ

Є дуже цікаві тлумачення щодо того: до чого сниться, що щур тікає. Пов’язані вони з внутрішнім світом, відчуттями сплячого.

У ряді сонників щур ототожнюється з інтуїцією. Таким чином, якщо вона втекла, то це нагадування про те, що передчуття і внутрішній голос іноді все ж можуть підказати найбільш вірне рішення. Треба тільки вміти чути їх, користуватися ними.

А ще в деяких сонники цей гризун збірний образ всіх негативних рис людської натури. І якщо він ганебно тікає геть, то і сновидець, можливо, зробивши підсвідомо деякі висновки, благополучно рятується від поганої звички, манери поведінки.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: