Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник щури в будинку до чого сняться?

Сонник щури в будинку до чого сняться?

Щури в будинку тлумачення сонника

Гризуни — непрохані гості в будинку. Але ще неприємніше виявити, що під одним дахом з людиною оселилися хитрі, мерзенні істоти — щури. Якщо наснилося таке сусідство, то згідно сонникам, нічого хорошого чекати не варто, — попереду лише проблеми і прикрощі. Втім, є й інші, більш оптимістичні тлумачення щодо того: до чого снилося, що в будинку завелися щури?

Зі збірників О. Смуровой. А чи не псують вам життя, а скоріше нерви ваші родичі і близькі друзі? — ось до чого уві сні привиділися щури в будинку. Якщо звіряток було кілька, всі вони пищали і метушилися, то ваші домочадці буквально тероризують вас в реальності, не даючи відпочити, розслабитися.

Вдалося в сновидінні знищити гризуна, забежавшего до вас в оселю? Тоді прокинувшись, зітхніть повні груди: чи вдасться без зусиль вирішити всі складні і постылые завдання, накопичені за тривалий період.

Втім, у деяких сонники вбивство довгохвостого істоти, трактується, як нетерпимість сплячого до слабостей і недоліків інших людей. Подібного роду принциповість, категоричність може згубно позначитися на його долю. Приміром, він не зможе ужитися в колективі, або створити міцну сім’ю.

У сні ви розчулювалися, побачивши гризуна в своїй квартирі, і навіть гладили його по сірій шерстці? Сонник поспішає попередити вас про те, що такий сюжет це підказка — поруч з вами є людина, якій ви цілком довіряєте. А даремно, тому, що він лицемір і зрадник.

Якщо у ручний щури уві сні була біла шкірка, то вас переслідує спритно маскирующийся недоброзичливець. У нічний фантасмагорії не пошкодували звірка, вбили його, здерли шкуру? Не переживайте, це зовсім не свідчить про садистські схильності, а служить пророкуванням того, що ви перехитрите навченого досвідом, спритного, злого недруга.

Передбачення болгарки Ванги

Знаменита на весь світ Ванга вважала, що пригрезившиеся щури, тим більше що мешкають у будинку, погана прикмета. Це ознака всіляких катастроф, пригод, несправедливості, невдач. Правда, віщунка уточнювала: якщо під час сну ви годували тварину, простягаючи йому корм на долоні, то у вас дістане і терпіння, і мудрості для того, щоб з блиском вирішити важливе питання, з честю вийти з непростої ситуації.

Приготуйтеся до тривалої смузі лиха, негараздів, турбот і втрат, ось до чого згідно соннику болгарської провісниці приснилася ціла зграя щурів, що розмістилася в будинку.

У сні ви задумали зловити гризунів і поставили капкан, але хитрі створіння розгадали ваші плани і не полізли в пастку? На жаль, наяву це загрожує тим, що людина, в яку ви закохані, зрадить або обдурить. Спробуйте пережити цей важкий момент, інакше, якщо отчаетесь, впадете в депресію.

Добре, якщо у сні ви знищили пробравшуюся в будинок щура, — вдасться уникнути серйозних втрат, запобігти прийдешні біди. А ваше вміння тверезо, логічно міркувати допоможе використовувати вкрай невигідні на перший погляд обставини для отримання вагомою вигоди.

Тлумачення з Сучасного сонника

У Сучасному збірнику пояснень до нічних видінь, щур ототожнює собою: злість, провину, сором, хвороби. Відповідно якщо вона потрапляє у будинок, то всі ці напасті можуть разом обрушитися на господаря. Зате якщо йому вдалося знищити звіра в сновидінні, то він зуміє викрутитися з будь-якої, навіть вкрай заплутаної життєвої ситуації.

Якщо гризун уві сні вів себе агресивно і навіть примудрився хапнути, то сплячий чоловік незабаром відчує перші симптоми починається серйозного захворювання.

Снилося, як встановлювали крысоловку? Тоді самим неймовірним чином в реальності вам стануть відомі задуми супротивників. Але якщо пастка закрилася ще до того, як у неї забрався ненажерливий звір, стережіться пограбування наяву!

Сучасний сонник попереджає: якщо разом загинули всі щури в оселі, то можливо доведеться пережити якесь інфекційне, вірусне захворювання.

Виганяючи уві сні гризунів з квартири, ви підсвідомо готуєтеся подолати негаразди та неприємності, які переслідують вас. Це буде непросто, але якщо проявите завзятість і наполегливість, то досягнете свого, обіцяє сонник.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: