Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник шукати до чого сниться?

Сонник шукати до чого сниться?

Шукати тлумачення сонника

Прокидалися з відчуттям того, старанно і довго шукали щось? Хочете знати, яким таємним змістом переповнене це бачення? Відкрийте сонник. Але врахуйте, що трактування сновидіння головним чином залежить від деталей, і емоцій сновидця.

Як правило, пошук у сні — символ нездійсненних бажань сплячого. Але є інші передбачення. Розглянемо, як вони відрізняються залежно від того, що намагалися знайти.

Одяг, взуття

Отже, до чого сниться шукати предмети гардероба? Нишпорити по хаті, в надії відшукати черевики або туфлі означає, що наяву належить далека дорога. Якщо знайти чоловічу пару взуття уві сні не вдалося, то, на жаль, вашим мріям збутися не судилося. Якщо залишилися без дамських туфель, — ризикуєте залишитися старою дівою, а якщо без чобіт, то готуйтеся до реальності до серйозних змін в житті.

Провісниця Гришина, дає характеристику людині, який уві сні шукав взуття. Він зараз намагається щось змінити у своїй долі, випробовуючи почуття незадоволення і дискомфорт від нинішнього становища. Якщо в сновидінні ви шукайте щось зі своїх особистих речей, значить, намагаєтеся вирішити важливу для вас проблему в реальності. Пригрезившаяся втрата сумочки пророкує безрозсудні витрати і шкоди майну.

Розшуки весільного туалету передбачають пізніше заміжжя, а якщо шукали плаття на кожен день, то ймовірно, у вас непросто складаються стосунки з представниками протилежної статі.

У Сучасному соннику пошуки одягу трактуються, як прагнення сплячого до щирого контакту з навколишніми, його бажання отримати від них підтримку, захист. Приснилося, що не можете знайти шкарпеток на звичному місці? Тоді в родині скоро вибухне скандал. Розшук куртки передбачає небезпеки, випробування. Не знайшовши у сні тапочок, ви насправді шукайте розуміння, схвалення з боку рідних, а якщо збирати різні речі, то жадаєте глобальних змін.

Шукаю людину!

До чого сняться пошуки коханого? Це негативний знак. Серцевий друг виявиться меркантильним суб’єктом, притворщиком, обманщиком.

В Універсальному соннику описані пошуки дружини. Сон обіцяє розбіжності між чоловіком і дружиною. Розшук дитини, передує кризі жанру у людей творчих професій, дочки — до романтичного знайомства, сина — до того, що зробите потужний ривок вперед. Хвилювання за зниклого батька в сновидінні передбачають, що члени сім’ї нададуть підтримку, за маму — поліпшення матеріального становища.

В реальності людина докладає неймовірних зусиль для вирішення проблеми, ось до чого сниться шукати незнайомця. Несподівано виявити, що цим стороннім людиною виявився чоловік, означає, що ви прагнете відродити у нього колишні, пристрасні почуття.Шукати в нічних фантазіях юнака або дівчину, доводиться тому, хто мріє про пристрасному, бурхливий роман, але без особливих зобов’язань з боку партнерів.

Зниклі тварини

Розшук собаки уві сні, це прагнення сплячого знайти вірного і відданого товариша наяву. Сучасний сонник запевняє, що той, хто шукав кішку, кошеня, зуміє взяти верх над недругами і злопыхателями. Дивна полювання за змією, по соннику Гришиній, це ознака того, що ви самі шукайте неприємності на свою голову. Тому уникайте спілкування з конфліктними людьми, і не беріть участі в сумнівних заходах.

Розшук транспортного засобу

На жаль, пошуки автомобіля, пророкують лише розчарування від ошуканих очікувань. Правда, якщо за сюжетом ви виявили машину, то насправді зумієте вийти зі скрутної ситуації, та ще й з користю для себе. Сниться переполох на залізничній станції — черговий не може виявити поїзд? Тоді ви мрієте про далекі мандри, про подорожі.

«Де ця вулиця, де цей будинок…»

Сон про те, що зайняті пошуком будинку, квартири, ототожнюється з бажанням вирішити проблему. Якщо хочете підібрати кімнату, то насправді готові до розлучення, переїзду, зміни місця роботи.

Шукати магазин, значить відчувати, що в житті ви не домоглися бажаного. Сучасний сонник, вважає, що сюжет характерний для особистостей, які ставлять перед собою і оточуючими досить високу планку, як у професійній сфері, так і в особистому житті.

Пошук вакансії, документа

Участь в одній з останніх проектів або заходів, принесе неждано високий прибуток, — ось до чого сниться, як шукайте роботу. Зникле посвідчення особи або паспорт передрікає збитки і втрати.

Коштовності, гроші

Провісниця Шереминская вважає, що людина, що шукала в сновидінні золоте кільце, мріє про те, щоб знайти другу половинку. Про намір вступити у шлюб підказує і пригрезившееся обручка. Якщо цей предмет ви знайшли поки спали, то весілля не за горами! Виявлений в результаті довгих пошуків скарб, обіцяє надійний джерело постійного доходу.

Загублений сновидцем гаманець, загрожує незапланованими витратами, а зниклі сережки — натяк на те, що сплячий не пустить можливості пофліртувати, зав’язати любовну інтрижку.

Цвинтарна історія

До чого сняться пошуки кладовища? Згідно соннику це підсвідоме бажання сновидця про спокої і гармонії. Інше тлумачення — намір познайомиться людиною, яка зуміє допомогти, підтримати, дати пораду.

Міллер упевнений, що той хто уві сні шукав покійного, надовго впаде в смуток, знайшовши привід для смутку. Але якщо покійного вдалося виявити протягом сонного сюжету, то меланхолія і смуток поступляться місце радості і натхнення.

Визначення вірного шляху

Сон про те, що ви заблукали в лісі, і шукайте дорогу, тлумачиться Універсальним сонником, як невизначеність та невпевненість у завтрашньому дні. Сновидець не може визначитися з вибором професії, супутника життя або просто не знає вірного рішення якоїсь задачі. Але якщо вдалося відшукати шлях з гущавини, то цього тягостному станом прийде кінець, — попереду забрезжат чіткі цілі, перспективи.

Виявитися в сні в приміщенні, з якого треба знайти вихід, значить відчувати насправді залежність, скутість, ніяковість. Якщо потрібна дверка так і не знайдеться, то в такому стані нещасному доведеться перебувати досить тривалий період. А от не знайшовши потрібний об’єкт за вказаною адресу, сновидець ризикує кинути на половині шляху розпочату справу, його старання підуть прахом, бажане не вдасться втілити.

Видобуток продовольства

У соннику Здоров’я є підказка про те, що шукає гриби уві сні можуть загостритися старі або виявитися нові захворювання. Тому, хто зайнятий пошуками води, не вдається отримати задоволення і радості від справи, якою він зайнятий. Тому є привід задуматися над зміною виду діяльності. В сонник Езопа добувати їжу, означає, що сновидець робить все можливе для того, щоб поповнити сімейну скарбничку.

Інші тлумачення

Не варто чекати змін, того, хто уві сні безуспішно шукав ключі. Розшукуючи книгу, режим намагається в реальності задовольнити свою цікавість, осягнути духовні істини, осилити філософські трактати. Телефон — символізує брак спілкування, чемодан — асоціюється з жагою нових вражень.

До чого сниться шукати двері туалетної кімнати? Як не дивно, але це бажання сновидця отримати від кого-то матеріальну підтримку. Якщо у нічних мареннях знайшли двері в кабінет, то у ваших планах зайняти більш високу посаду.

Дивне заняття — полювання за вошами пророкує фінансову стабільність. Спроба відшукати голку сниться тому, хто готовий вчитися, оволодівати новими знаннями, вміннями. Шукати квіти у сні, випадає мріють про романтику і любові.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: