Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник скарб до чого сниться?

Сонник скарб до чого сниться?

Скарб тлумачення сонника

Сон, у якому довелося знайти скарби, інтригує. І, безумовно, хочеться дізнатися: до чого сниться скарб? Сонник трактує подібне бачення позитивно, віщуючи успіх, перемоги, визнання, повагу оточуючих. Але існують інші тлумачення, які не менш цікаві і корисні.

Все, про що ви тільки мріяли!

Відкопати схованку, повний старовинних монет в сновидінні дуже добре. Це знак того, що, усім турботам, пов’язаним з добуванням засобів для існування прийшов кінець. Ви зможете перестати економити і почнете жити в своє задоволення, ні в чому собі не відмовляючи, тому, що грошей буде вдосталь. В реальному житті ви зустрінетеся з впливовими, заможними персонами, які візьмуть вас під своє крило.

В житті сновидінню крупно пощастить, але помиляючись, він буде вдячний за це, не своєму таємному, скромному покровителю, а сторонній особі. За сонником, скарб часто є символом ідей, спогадів, вражень.

У трактуванні Східного жіночого сонника, пані, знайшла скарб, буде щаслива, багата, щаслива.

Чужого нам не треба!

У народі побутують інші уявлення про те, до чого сниться цінна знахідка. В давнину вважали, що така фантасмагорія надсилається тому, хто спить від нечистої сили, яка мріє заволодіти душею нещасного. Вважалося, що сновидіння спочатку спокусять, і він простодушно зрадіє, але потім, йому доведеться гірко шкодувати про це.

Ваші зусилля будуть марними, мріям не судилося втілиться, ось, як трактується в Малому Велесовом соннику удача шукача скарбів. Якщо пригрезились монетки в схованці, то наяву вас можуть обдурити, зрадити. Звідси — сльози, розчарування, образи. Цього вторить і збірник сновидінь слов’ян, впевнених в тому, що заховані іншою людиною цінності — до нещасть, сльозам.

На думку Міллера

У Міллера своя версія, щодо того, до чого сниться шукати заховані від сторонніх очей цінності. Цей американський психолог, стверджував, що сплячого чекають лише порожні турботи. Але якщо сон мав продовження, і скарб вдалося виявити, то можна сподіватися на те, що в реальності вдасться здійснити самі амбітні задуми. Протилежна трактування у бачення, в якому довго копали яму, і в результаті на дні виявили не скриня з золотом і сріблом, а людські останки. Страшний скелет — натяк на те, що плани сновидця приречені на провал.

Як не дивно, але сон про те, що у потаємному місці знайдені дорогі речі, пророкує тому, хто спить лише проблеми і додаткові обов’язки в реальності.

До чого сниться, що ви закапуєте скриню з коштовностями? Такий сюжет підказує сновидінню, що йому під великим секретом повідають щось важливе. Але ця таємниця давно вже не представляє для нього інтересу, або відома. Інша трактування цього ж бачення припускає, що це алегорія, підказує, що людина закопує свій талант, не цінує його.

Сон, у якому якийсь персонаж, вказує на місце, де заховані гроші, це застереження. В справжньою життя, спритні зловмисники спробують втягнути вас в аферу, і виманити ваші заощадження. Тримайтеся від таких махінаторів подалі!

В обіймах Морфея, все ніч болісно і копітко шукали скарб? Тоді по пробудженню належить складна, копітка робота, — тільки таким чином вдасться поправити своє фінансове становище.

У нічних мареннях помітили, що виявив цінності хтось інший? Тоді приготуйтеся надати допомогу комусь із рідних, — у них проблеми, головним чином фінансові.

Ісламські тлумачення

На Сході є свої варіанти інтерпретації снів про похованих скарби. Так, якщо їх знайшов у сні студент, то він успішно складе іспити, і при цьому збагатиться знаннями, досвідом. Комерсант? Тоді йому пощастить в торгівлі, а якщо цей сюжет пригрезился муніципального, державного службовця, то його підвищать у посаді, і він отримає велику владу.

Навіть уві сні прикро, якщо знайдені багатства вкрали. Наяву це прикра пригода обернеться тим, що сновидець понесе фінансові втрати з вини сторонніх. Так, що навіть у сновидінні тримайте вухо гостро, щоб не втратити цінну знахідку.

З точки зору психології

Чому перебуваючи в обіймах Морфея, люди займаються пошуками скарбів? Психологи стверджують, що це — не свідчення меркантильності, а скоріше, неусвідомлене бажання щось змінити у своїй долі. Можливо, сплячий всерйоз замислився над сенсом життя, хоче змінити рід професійної діяльності, поглибиться в тонкощі філософії. Іноді це — сум’яття почуттів невизнаного таланту. Якщо скарб у сні виявлено, то людина прокинувшись, може відчути бажання спробувати свої сили в різних жанрах творчості. І це йому вдасться!

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: