Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник скелет до чого сниться?

Сонник скелет до чого сниться?

Скелет тлумачення сонника

Сновидіння про померлих кошмарны і нежеланны. Після такого сну, людина відчуває себе погано. Його терзають хвилювання, і начебто, здається, що має статися щось погане. У разі якщо вам привидівся не небіжчик, а лише людські кістки, це теж не обіцяє вам нічого сприятливого на наступну добу.

Дійсно кошмарны слідства таких образів в реальній дійсності? Що означає подібний зміст? Чого чекати, щастя чи горе? Адже кісточки можуть пророкувати сновидінню тривалий і безтурботне існування. Щоб не мучити себе в здогадах, слід звернутися за допомогою до сонникам. Вони краще всіх підкажуть все, що взаємопов’язано зі сновидіннями. Отже, до чого сниться скелет?

Людські останки

Розгледіти у сні голі кістки людини – до лайки або втрати, обіцяє сонник Міллера.

Приснилася повна купа кісточок, або черепів – ознака неприємностей і переживань, сигнал несприятливого періоду у житті. Сонник вказує, слід трохи потерпіти, і тоді всі труднощі залишаться позаду.

Коли вам приснилося, ніби ви дивитеся на своє дзеркальне відображення, і бачите не тіло, а лише скелет – в дійсності вас терзає неосновательное хвилювання за власне життя і стан організму.

Бачити себе в худому тілі, коли через шкіру видно кістки – вас чекають зміни на життєвому шляху того ж несприятливі. Не варто витрачати всі сили і дарування без підстави, вони вам знадобляться в подальшому, рекомендує сонник.

Скелети в шафі… І не тільки

Викопати в сні величезну кількість кісточок – до несподіваного зниження грошового добробуту.

Виявити у себе в шафі людський скелет – наяву ви приховуєте щось від сторонніх і близьких людей.

Відшукати скелет у шафі чужої особистості – довідатися нехороші речі про один з ваших знайомих.

Наснилося, ніби ви розгледіли скелет у водоймі – більша ймовірність натрапити на аферистів або брехунів. Кістки в полум’ї вогню – до несприятливих вістям, пророкує Місячний сонник.

Бачаться людські сили, що перебувають у труні в місці поховання – у дійсності ви повинні постаратися навчитися жити як раніше, поборовши всі минулі неприємності та хвилювання.

Смерть і брати наші менші

Побачили уві сні риб’ячі кісточки – грошових проблем, застерігає сонник. Вам незабаром необхідно дуже уважно поводитися з грошовими коштами, не інвестувати їх у будь – якого підприємства, і не робити безглуздих покупок, застерігає сонник.

Сонник кістяк великої худоби або хижака втілює чудовим добробутом і грошовим достатком. Бізнесменам та підприємцям таке бачення віщує прибуткові контракти і бартери.

Якщо ви випадково уві сні поперхнулись кісточкою від риби – по дорозі до здійснення задумів виникнуть великі неприємності. Приготуйтеся до цього як духовно, так і фізично.

Приснився скелет курки, качки або гусака – вас очікує візит гостей і весела трапеза. Кістки диких птахів висловлюють дальню поїздку.

Бачиться, як ви зарываете в землю скелет домашнього вихованця – до засмученням і тугу за причини конфлікту з приятелем, пророкує сонник.

«Живий труп»

Приснився жвавий людський скелет – до нежданному страху, передрікає сонник.

Живий риб’ячий скелет, спокійно плаває в домашньому акваріумі – ознака лицемірства і зради від тих особистостей, яким ви так вірите. Оцініть всіх, з ким спілкуєтеся.

Розглянути уві сні рухомий скелет звіра – до воскресіння давно погаслих очікувань і прагнень. Насправді ви зустрінетеся з ким – небудь, хто надасть допомогу у втіленні в життя колишніх нездійснених задумів.

Бачиться, ніби в гробниці лежить скелет мумії, ворушить верхніми і нижніми кінцівками, і, намагаючись піднятися – у реальному житті ви можете ненавмисно розповісти про минулі неприємних життєвих ситуаціях. Не варто робити це, супротивники одразу використовують це в своїх цілях, щоб заподіяти шкоду вам.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: