Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сокира до чого сниться?

Сонник сокира до чого сниться?

Сокира тлумачення сонника

Сокира, який довелося побачити уві сні, обіцяє винагороду за виконану працю. Як кажуть сонники, ваші старання не залишаться непоміченими. Але, щоб точно зрозуміти, що саме готує життя, потрібно пригадати якомога більше деталей приснившегося. Яким був сокиру у вашому сні? Які дії ви їм зробили? Тлумачення сну буде багато в чому залежати від цих факторів.

Чоловік чи жінка?

На думку цілительки Євдокії, побачити уві сні жінку, озброєну сокирою, говорить про появу в реальності цікавого залицяльника. Але, при всіх його перевагах, забезпечений він буде досить скромно. Вам вирішувати, чи ставити добробут на перше місце.

Сон, у якому ви що-то рубайте сокирою, обіцяє важка праця в реальності. Тлумачення сну не залежить від підлоги – і для чоловіка, і для жінки значення не буде відрізнятися.

А до чого може снитися чоловік з сокирою? Є ймовірність, що в реальності ваші сексуальні нахили не зовсім стандартні. Інше значення дає побаченому сонник Езопа. На його думку, подібне означає – все, що вами задумане здійсниться, але для реалізації цього доведеться докласти чимало зусиль і старанності.

Такий же сон побачила заміжня жінка? Велика ймовірність, що відносини з чоловіком зміняться в гіршу сторону, якщо в сновидінні чоловік рубав дерево, дрова або займався іншим важкою працею.

Є тлумачення такого сну і в малому соннику Велеса. На його думку, представник сильної статі з сокирою обіцяє, що у сплячого в реальності з’являться друзі, на яких він зможе в усьому покластися.

Сокира у ваших руках

Побачили сон, в якому вбили людину за допомогою цього інструменту? У реальному житті зможете досягти всього, чого забажаєте, застосувавши властиву вам винахідливість. Те, до чого сниться вбити сокирою, пояснюється ще й так – наяву своїми діями можете заподіяти кому-то моральну біль і душевні терзання.

На думку Універсального сонника, таке бачення обіцяє тому, хто спить тільки погане. Сон, в якому йому довелося вбити когось, особливо маленьких дітей, говорить про те, що в реальності на його плечі ляже тяжкий гріх. Ймовірно, приховування таємниці, яке призведе до дуже тяжких наслідків. Будьте обачнішими, адже виправити скоєне вже не вдасться.

Трохи інше значення дає вбивства уві сні Сучасний сонник. Якщо під час сну ви відтяли голову якійсь людині, в реальності вас чекають важкі часи. Цей період буде тим важче, чим більше у сні було крові.

Довелося рубати дрова або дерева? Доля підкидає дуже вдалий шанс, постарайтеся не упустити його.

Інші значення

До чого може приснитися, якщо з сокирою у сні розгулювали не ви, а інший? Якщо він завдав комусь шкоду, в реальності зіткнетеся з неприємною обличчям, жорстокою людиною. За порадою сонника Міллера, намагайтеся уникати спілкування з подібними людьми, а якщо з ряду причин зовсім обмежувати його не вдається, кожну хвилину будьте насторожі.

Уві сні затачиваете лезо у сокири? Як говорить сонник Ванги, ви готуєтеся до важливої події, справі або заходу. Зрозуміли, про що йдеться і впевнені, що воно завершиться вдало? Відкинувши останні сумніви, сміливо приступайте. А якщо в сні ви кинули сокиру на землю, значить, реальність завела вас у глухий кут, і знайти вихід з неї буде нелегко.

Побачили сокира в руках іншої людини? Хтось з ваших знайомих допоможе досягти поставленої мети. Але цей сон обіцяє і небезпека, яка підкралася майже впритул і ось-ось проявить себе.

Наточенный сокиру в чиїхось руках говорить і про те, що зараз – не найсприятливіший період здійснювати фінансові операції. Почекати з вкладенням грошей і позиками.

А до чого сниться ніж у спині іншої людини? Як вважає Універсальний сонник, наяву вас хтось зрадить. А ніж у голові говорить про глибоку важкої депресії.

Знайшли уві сні сокиру? Надіям не дано здійсниться, вони розсиплються в прах. Будьте готові до проблем і негараздів.

Але не слід впадати у відчай, візьміть себе в руки і сміливо рухайтеся вперед всупереч труднощам. Так радить сонник Езопа.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: