Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник солодощі до чого сняться?

Сонник солодощі до чого сняться?

Солодощі тлумачення сонника

Солодощі уві сні пророкують, як правило, гарні звістки, хоча в деяких випадках сновидець приймає потрібні попередження. До чого сняться всілякі солодощі, припустимо довідатися сонники.

Різні ласощі

Представникам сильної статі побачити в сні солодощі пророкує цікаве знайомство і любовний зв’язок з привабливою дівчиною. Інше пояснення, до чого сниться здійснювати їх вибір, представляють сонники і для прекрасної половини людства. Найчастіше це має фінансовий сенс, подібне бачення віщує набрання того, про що дама з давніх пір марить у мріях.

Вибирати в торговій точці з великого представленого виду товару – означає, що в існуючій життя передбачається робити непростий, має першорядне значення, вибір. Зупинитися на виборі і придбати те, що подобається, значить, ви приймете правильне рішення.

Сонник ласощі в нічних видіннях, які вам довелося спробувати, зіставляє з виникненням в житті відданого товариша.

Сонник Цілительки Євдокії застерігає, що є в сні солодощі і відчувати, наскільки вони солодкі, значить: вам передбачається перенести серйозне життєве випробування, але ви з цим упораєтеся, заслуживши повагу оточуючих людей. Наснилося, ніби полощіть порожнину рота, щоб прибрати нудотний смак – намагайтеся бути вірним своїм друзям.

Східні солодощі бачаться до спокусі, коли ви їх випробували, значить, наяву будете підвладні випробування, про який, ймовірно, станете шкодувати в майбутньому. Приснилося насолоджуватися смаком східного шербету – до злословиям і чуток, не варто давати причини для їх народження.

Торт

Коли приснився торт, сновидцам чоловічої статі варто побоюватися привабливих дам, а є його – прийшов момент підготуватися до зустрічі з родичами і гучного бенкету.

Жінці, бачити торт у сні, Сучасний сонник обіцяє бажані занепокоєння. Прийняти в якості презенту від іншої особи – чекайте сюрпризу, купити – до заборгованостей, які розчарують благовірного. Позитивний символ, що означає їсти торт – до успіху на любовному фронті і в роботі. А до чого бачиться піч його: сонники рекомендують не братися за нове підприємство, яке визнане збитковим.

Для зарученої дівчини, розглянула його обробленим солодощами в сні на урочистому столі, це сигнал, що майбутнього шлюбу не передбачається відбутися.

Печиво

Бачити уві сні печиво – ви задоволені собою і не шкодуєте грошей на модні бренди. Забудьте про апатії, якщо довелося уві сні купити такі солодощі – в надії здійснення бажань, варто докласти максимальні зусилля. Спекти домашнє печиво – чекайте непроханих відвідувачів, для яких потрібно зробити солодкі ласощі. Підгоріло у духовій печі – ви станете адекватно оцінювати свої потенціали.

До чого сниться його присмак? З гірчинкою, або солоне печиво значить, ваше життя досить одноманітна і гірка. Печені ласощі – до несподіваного щастя, надії втіляться в життя. Шоколадне печиво – ви зустрінете чоловіка, який став вашої подальшою долею. Невеликих розмірів – до народження дитини.

Розглянути його, і не спробувати на смак? Ви сумніваєтеся у прийнятті найважливіших рішень. Щоб запобігти помилку, потрібно попросити допомоги у старших людей.

Цукерки

Сонник Ванги передрікає солідних компаньйонів і хороший дохід того, кому наснилися цукерки. Станули або м’які цукерки, за версією сонника Міллера, до задоволень в любові. Приснилося здійснювати вибір у сні смоктальних льодяників, або інших солодощів – вам варто дотримуватися обережності при пошуку другої половинки.

Що означає вкрасти їх? Сонники обіцяють невзаємну любов. В цілому, крадіжку солодощів передрікає лише смуток і печаль.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: