Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник сковорода до чого сниться?

Сонник сковорода до чого сниться?

Сковорода тлумачення сонника

Коли уві сні ви розглянули сковорідку, згадайте, який зовнішній вигляд мала вона і як її використали. Подробиці потрібні, щоб з точністю визначити, до чого сниться сковорода. Сонники можна відшукати відповідь, що даний символ обіцяє здійснення задумів.

Думка сонника XXI століття

Коли примарилася нова блискуча сковорідка, не варто переживати, ваші бажання здійсняться. Виконання задуманих ідей не потребує всякого роду зусиль. Фортуна буде на вашій стороні. Приснилося, ніби на ній готуєте їжу? Безсумнівно, насправді бажаєте швидше покінчити з певним підприємством, боячись, що конкуренти залишать вас. Інтерпретація сновидінь також застерігає про заворушення і суєті, в особливості, якщо бачите, ніби горить їжа.

Як вказує сонник, сковорода, на якій є багато готової їжі – до величезного успіху. Спустошена посуд пророкує засмучення. Якщо вам вручили уві сні таку кухонне начиння в якості презенту – до додаткових можливостей. Не потрібно чекати і думати, просто користуйтеся всіма можливостями, які надає вам долею.

Передбачення Катерини Великої

Приснилася сковорода – будьте готові до пастці. Пояснення такого бачення застерігає про те, що варто боятися особистостей, що знаходяться у вашому близькому оточенні. Вони здатні завдати шкоди, торкнувшись всі сфери життя. Тому варто недовірливо сприймати висловлювання сторонніх і рідних людей.

За сонником Катерини Великої, коли сновидице приснилася не помита сковорідка, то найближчим часом вона перестане довіряти своєму коханому. Якщо бачиться, ніби кухонне начиння загорілася, а ви, намагаючись загасити вогонь, попекли руки уві сні – в реальності передбачається великий конфлікт з керівництвом. Все може закінчитися дуже погано, аж до звільнення з роботи.

Смажити на кухонній плиті м’ясо – до хвороби близької людини. Найімовірніше, початковим ознакою такої недуги буде підвищена температура тіла. Купувати сковороду в магазині – до знайомства з новими людьми.

Сонник Міллера

Коли мариться недавно куплена сковорода, на якій приготували яєчню – старий приятель зрадить вас. Привидевшееся передрікає смуток, печаль і розчарування. Брудна посудина – про вас судять за спиною. Коли виходить відмити уві сні бруд зі сковорідки, то й наяву стане можливим повернути колишній авторитет.

Сонник Міллера пояснює, що купувати таку посуд в торговій точці – до підшукування нової роботи. Снотолкователь стверджує, що на це ви не витратите багато часу, однак те, чого ви досягнете, буде безмірно радувати.

Якщо привиділася розпечена сковорідка, приготуйтеся до боротьби з серйозними супротивниками. Сонник Міллера попереджає про життєвих колотнечах, важкого протистояння. Потрібно спрямувати всі наявні сили в потрібне русло. Лише так вдасться взяти верх. Якщо ви розслабитеся, надія на перемогу може піти від вас назавжди.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: