Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник срібне кільце до чого сниться?

Сонник срібне кільце до чого сниться?

Срібне кільце тлумачення сонника

Срібне кільце, як в реальності, так і в нічних мареннях являє собою багато різних тлумачень: кругообразность і відособленість, процвітання і шлюб. Пояснюючи, до чого сниться подібну прикрасу, сонник пропонує звернути увагу на магічні і лікувальні властивості сріблястого металу. Зміст сну теж приймає вагоме значення: у разі, коли ви випадково упустили ювелірний виріб в бруд, або взагалі втратили його, це означає, що наяву ви також можете упустити свою можливість.

Найчастіше пояснення обіцяють сприятливі перспективи сновидінню, і тільки деякі з них застерігають про несприятливі події. Їх головна місія – захистити вас від неминучих проблем, і запобігти можливі помилки.

Те, до чого сниться срібне кільце, часто взаємопов’язане з обожнюванням і відданістю. Для люблячої сплячої жінки пригрезившееся у сні означає, що їй не варто хвилюватися з приводу вірності свого коханого і своїх любовних почуттях стосовно його.

Якщо довелося побачити в сні негарне кільце з срібла, наприклад, воно було спаплюжене в грязі, сон бажає повідомити вас про ймовірні підступи від ваших заздрісників і ворогів. Швидше за все, підставою таких підступів стане фінансова причина.

Срібне кільце на своєму і чужому пальці

До чого сниться срібне кільце на перст, сонник изъясняет, спираючись на те, чи було воно на пальці сплячої людини, або на сторонньої кисті. Початковий варіант набагато краще: сонник передрікає здійснення бажань, неждану допомогу, любовну інтригу, нове успішне підприємство. Якщо ви намагаєтеся зняти його з пальця, але у вас це не виходить – сновидіння уособлює тісноту і скритність.

Ювелірна прикраса на руці чужої людини пророкує минулі перспективи. Внаслідок надмірної обережності і сумнівності спляча людина ризикує наяву позбутися єдиного шансу.

Коли колечко вам подарували, варто згадати, хто саме вручив подарунок. Так вийде дізнатися, що означає сон. Якщо подарунок вручив представник сильної статі, передрікає вдячність від важливої особи. До того ж, сновидця також винагородять грошовою премією або компенсацією.

Несподіваний сюрприз від жінки віщує лише сварки в сімейному житті. Коли ви самі подарували каблучку, сонник свідчить, що у майбутній життя ви будете пов’язані з людиною, який отримав від вас презент.

Якщо пощастило розгледіти у сні кільце з наявністю каменю, сонник Майя изъясняет такий символ відчуттям замкнутості, з якої ви не зможете знайти виходу: ви постійно повертаєтеся в початкову стадію.

При цьому досвідчені індіанці вказують, вихід існує розглянувши в сні що – небудь подібне, на наступну ніч замотайте вказівний палець правої кисті подовженим чорним волоском. З ранку ситуація обов’язково стане зрозумілою, — обіцяє сонник.

До чого сниться відшукати срібне кільце, сонник изъясняет новітніми корисними зв’язками. Серед вашого оточення виникне одна персона, яка стане значущою для вас. Бути може, ви зустрінете свою любов, або знайдете хорошого приятеля, який не залишить вас у скрутну хвилину.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: