Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник свічки до чого сняться?

Сонник свічки до чого сняться?

Свічки тлумачення сонника

Свічка уві сні вважається ознакою надій, втрати, пристрасті, успіху і дружнього ставлення. В надії зрозуміти, що значить таке бачення, необхідно якомога ретельніше згадати пригрезившийся сюжет, загостривши увагу на своїх відчуттях, з’єднати все в одну смислову картинку, зіставити з подіями в дійсності, і знайти інтерпретацію в соннику.

Палаюча свічка згідно соннику Міллера, пророкує побачення зі старими приятелями, або знайомства з корисними особистостями. До того ж це сновидіння вказує на відмінні перспективи, які виникнуть у житті сновидца.

Прозоре і рівне свічення полум’я обіцяє щастя в сімейному житті і гармонію у стосунках між членами родини. Коли свічка раптово згасає внаслідок подуву вітру, це означає, що за спиною сновидця будуть народжуватися злі недостовірні плітки. З цієї причини, в житті сплячої людини все складеться зовсім не гладко.

Розглянути в сні велика кількість свічок, згідно соннику Лоффа, інтерпретується як ознака прояснення, захищеності або підготовленості людини, за рахунок навички оцінювати навколишні події повною мірою з усіма їх вадами.

Як свідчить Езотеричний сонник, сутність сну про свічках несе несприятливий характер. Бачення попереджає сновидця про можливі неприємності в майбутньому. Коли свічка горить, сплячій людині допоможуть не ті особи, на яких він міг поручитися в минулому.

Розгледіти у сні палаючі свічки по французькому сонником, значить найближчим поява на світ дитинки, для дорослих жінок, які тривалий період часу не можуть зачати дитину – бажану вагітність. Згасаючі – пророкують великі нещастя, непередбачені труднощі, ошеломившие сплячу персону.

Вид і стан свічки

Пояснення сновидіння – свічка знаходиться в залежності від різновиду, відтінку та інших особливостей свічки. Так, щоб зрозуміти, що означає подібний образ, потрібно згадати зазначені вище нюанси.

Коли свічка згасає на очах у сновидця без особливих на те підстав – в майбутньому на вас чекає розчарування, до того ж втрачені шанси, які значно засмутять вас, і відведуть на другий план реалізацію задумів. До того ж, подібний образ є сигналом того, що сновидець велика кількість енергії витрачає на свою роботу, а це може спричинити проблеми зі здоров’ям.

Дорослій особі, згасла свічка уві сні, обіцяє появу перешкоди і непорозуміння між двох закоханих. Лише розумність і делікатність сплячої панянки допоможуть запобігти небезпечні наслідки, тим самим не зруйнувавши любовний зв’язок.

До чого сняться мальовничі свічки? Якщо вони мають незвичайний вигляд у сні, це означає, що сновидець обдарований здібностями магії. Але, маючи подібний дар, слід дотримуватися обережності, інакше сказане необдумане слівце може змінити життя того, хто бачить сон.

Свічка червоного кольору в нічних мареннях висловлює пристрасть і любовні відносини. Чоловікові, що складається в шлюбі, таке бачення може пророкувати несерйозну романтичну інтригу, про яку довідується дружина. Сонник рекомендує остерігатися непродуманих дій і хтивих думок, так як зв’язок на стороні не доставить вам спокою і задоволення.

Біла свічка уві сні висловлює чесність, і інтерпретується тлумачем, як внутрішнє прагнення сновидця до морального піднесення і саморозвитку, перегляду життєвого образу.

До чого сняться воскові свічки? Сонник зіставляє їх з сумом, душевним протиборством, сумними думками про минулі події, огорчающими будні сновидця. Віск жовтуватого кольору вказує на ймовірне лицемірство або витівки ворогів, за які ваші плани не здійсняться.

Не гарячі новенькі свічки в сновидінні, пророкують значні можливості в реальності, отримання досвіду, новітні справи, які віщують великий дохід і процвітання.

Коли свічка згасла в руці сновидця – подумайте над тим, як ви спілкуєтеся з сторонніми людьми. Якщо свічка перестала горіти в руках у того, хто бачить сон, по соннику значить, особі потрібно замислитися над своїм ставленням до коханої людини. В іншому випадку стосунки можуть зруйнуватися.

Сновидцам чоловічої статі знадобиться інформація, до чого сниться поламана свічка. За версією Фрейда, подібний образ вказує на труднощі з чоловічим статевим органом, або потенцією. Представницям прекрасної статі такий же спосіб обіцяє труднощі в інтимному житті з статевим партнером. Коли людина сам поламав свічку, то наяву, йому потрібно буде звітувати за вчинені діяння, і те, як він веде себе серед оточення.

Потрібно знати, до чого сниться багато свічок. Ті, які горять, обіцяють щастя і веселощі в житті, здійснення найзаповітніших бажань. Затухшие, або незасвічені свічки – свідчать про проблеми, яке може затьмарити заплановане подія.

Зустріч зі злочином, лицемірством і упередженістю, це те, до чого сняться темні свічки. Разом з тим, аналогічний образ трактується як наближається смерть знайомої особистості, до того ж вважається ознакою впливу потойбічних сил.

Пригрезившаяся уві сні церква зі свічками, висловлює сонником прагнення сновидця духовно рости, відроджуватися і оновлюватися. Звернувшись до божественної віри, і исповедавшись, людина зможе досягти бажаного.

Сновидіння, де вам привидівся свічка, поставлена за упокій, пояснюється тлумачем як внутрішня боязнь за життя дорогої вам людини, прагнення надати допомогу і попередити незворотні події.

Якщо юній дівчині приснилася пара свічок, що горять яскравим вогнем, значить, зовсім скоро красуні передбачається відчути почуття любові. Знайомство з хлопцем переверне її життя докорінно, зобов’язує подумати про створення сім’ї.

Взаємодія сплячої людини зі свічкою

Щоб дізнатися, до чого сниться і що означає в сні свічка, потрібно згадати те, як ви себе вели, що робили, відчували при вигляді її в нічних мареннях.

За сонником Фрейда, запалити свічку в сні – отримати насолоду від сексуальної близькості, на яке так довго чекав відчути сновидець. Але, щоб отримати це, потрібно докласти максимальні зусилля, перш ніж вимагати що – небудь від статевого партнера.

Якщо довелося ставити церковні свічки за здравіє сторонніх людей – в реальності не можете покладатися на підтримку старих товаришів, так як саме в цей період вони стануть вирішувати свої проблеми.

Якщо сплячій людині довелося в нічних мареннях купити свічки в церковній крамниці – насправді він відчуває смуток, яка здатна спричинити за собою довгий депресивний стан.

Безліч тлумачів багатозначне пояснюють, до чого сниться задувати свічку. Спочатку, подібне діяння інтерпретується як сумні події і проблеми, що заважають сновидінню втілити в життя свої ідеї. У другу чергу, загасити свічку, значить перемогти несприятливі обставини, шанс вплинути на позитивне завершення справ наяву.

Намагатися з усіх сил задути церковні свічки, інтерпретується як сильні переживання людини, відсутність можливості побороти свої емоції, і закінчити розпочате підприємство.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: