Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник свиня до чого сниться

Сонник свиня до чого сниться

Свиня тлумачення сонника

Коли ми вимовляємо слово свиня, то відразу згадуємо про відомих вадах і недоліках. Тлумачення снів, діючим персонажем яких є це тварина, помітно відрізняються. Іноді такі сновидіння радують, іноді засмучують або змушують замислитися.

Прокинувшись потрібно ретельно пригадати все, що сталося, особливо звернувши увагу на почуття та емоції, які супроводжували сон, і те, чим він завершився.

Голова свині

Якщо приснилася голова свині, то сама пора приступати до якихось рішучих дій. Такий сон може послужити радою, замислитися над нинішнім способом життя, або сформованою ситуацією. Роздуми не виявляться зайвими, розумний або компромісний варіант буде знайдений.

Сон про свинячий голові може передвіщати підвищення добробуту, надходження грошей. Але цей же сюжет по соннику Езопа, інтерпретується як прояв незабаром хамства і наглості з боку близьких людей. Це ж сновидіння може бути попередженням про ймовірні побутових травмах, і неполадки в домашньому господарстві. Наприклад, засору каналізації, прориву труби водопостачання.

Нежива свиня

Бачити уві сні мертву свиню, означає, що доведеться шукати додаткові джерела доходу. Якщо, людина, що спостерігає такий сон, займається бізнесом, то йому загрожують конкуренти, поволі роблять все для його руйнування.

На Сході, жінці бачила уві сні мертву свиню, спритний вихід зі складної ситуації. До того ж така дама буде бачити співрозмовників і партнерів наскрізь. Її буде неможливо обдурити.

Колір тварини

До чого сниться порося чорного кольору, це порада бути обачнішими з новими людьми. Згідно універсальному сонником, серед них можуть виявитися підлі особистості.

Якщо уві сні вбити тварину з таким кольором шкіри, то наяву впораєтеся з каверзними завданнями і уникнете розставлених на вашому шляху капканів.

За сонником, кусає темна або сіра хрюшка, наяву обернеться людиною, який дуже близький до сновидінню, але між тим, таємно готується підкласти йому свиню. Недоброзичливець, згідно сновидіння, почне реалізовувати бридкі плани найближчим часом.

Кількість і вид

До чого може снитися відразу кілька свинок? Соннику Гришиній дає два пояснення такого сюжету. По-перше, прекрасні перспективи, що відкриваються в діловій сфері: вдалі переговори, вигідні контракти, встановлення зв’язків з пристойними і авторитетними партнерами.

По-друге, подібний сон може сигналізувати про те, що люди, що перебувають у підпорядкуванні або залежні від сплячого, насправді незадоволені своїм становищем, манкірують обов’язками. Словом, веде себе по-свинськи.

До чого сняться недоглянуті, охлялі і брудні свині? Значить наяву настають нелегкі часи. Бізнесменам належить жорстка конкурентна боротьба на ринку.

Сонник Шереминской попереджає, що зарізати уві сні худу худобу, означає тривалі поневіряння і страждання. Заздрісники, суперники і конкуренти почнуть просто змагатися в нападках і підлість.

Міллер пояснює сновидіння в якому свиня була гладкою, здоровою і доглянутою, так: в реальності чекають чудові зміни, що стосуються професійної сфери. Тут і підвищення окладу, і вигідні пропозиції, і контракти.

Сон про великому бойком кабанчика — це майже діагноз. У сновидця все добре зі здоров’ям. У нього вдосталь сил для здійснення найамбітніших проектів. Його продуктивні ідеї і цікаві. Не можна упускати такий момент!

Поведінка

До чого сниться свиня агресивна і нападниця? Таке сновидіння сонник трактує, як неминучі конфлікти з недругами. Сон, у якому тварина спливає кров’ю, обіцяє, що підступи недоброзичливців не принесуть сновидінню шкоди. Тим не менш, на сучасному соннику, отримавши таке «послання» згори, він повинен не сидіти, склавши руки, а активно протистояти ворогам. Інакше все нажите ним пропаде.

У сні ви зустрічаєтеся з розлюченим диким кабанчиком? Універсальний сонник радить згадати: кого ви образили або недооцінили? Ці особистості готові рішуче мстити вам.

А якщо така тварина ще й зуміло вкусити уві сні, то наяву чекайте підступу з боку найлютіших ворогів. Наслідки їх дій можуть бути набагато страшніше очікуваних. Ви можете не просто втратити роботу, але і бути звільненим за статтею. Або ваш бізнес може бути зруйнований.

Але, ви попереджені, значить, озброєні! Будьте впевнені, ви зможете дати відсіч. Принаймні, таке напуття дає Сонник Часів року.

Інші тлумачення

Якщо приснилися здорові, міцні поросята, активно їли і жваві, то всі розпочаті проекти будуть здійснені без проблем і збоїв. Засукавши рукави, беріться за будь-які справи, вони будуть сперечатися. У вас знайдуться помічники та однодумці.

За сонником Мандрівника, важливо не просто згадати деталі сновидіння, але і відновити емоції, в момент пробудження. Якщо настрій був піднесеним, то події будуть з числа приємних, а справи завершуватися з вигодою. А ось якщо після сну ви відчули себе розбитим і випробували безпричинне відчуття страху, то свиня уві сні, загрожує обернутися для вас втратами і бідами.

Побачити в сні, що ви ріжете свиню, за Шереминской означає майбутній достаток і везіння. Таке сновидіння гарантує безбідне життя і роботу, яка не просто відмінно оплачується, але й приносить моральне задоволення.

Дивний сон, у якому ви виступаєте в ролі м’ясника, займаєтеся обробленням туші, сонник підтверджує те, що ви людина непересічного таланту. До того ж, володіє рідкісним даром все чітко планувати, організовувати.

До чого сниться, що годуєте худобу? Чудово, наяву фінансове становище помітно покращиться.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: