Zogo.com.ua

Що означають наші сновидіння?

Сонник тоне дитина до чого сниться?

Сонник тоне дитина до чого сниться?

Потопаючий дитина тлумачення сонника

Побачили сон, у якому тоне дитина? Таке бачення не можна залишати без уваги, особливо якщо побачили, як з води не можуть врятуватися ваші власні діти. На думку тлумачів, подібне обіцяє майбутню небезпеку. Те, до чого сниться тоне дитина, не можна залишити без належної уваги, адже зрозумівши значення сну, ви будете готові до труднощів, які ось-ось піднесе вам життя. А, значить, зможете з ними впоратися.

Не залишайтеся осторонь.

Сон, у якому, дитина шубовстається у ванній і ніяк не може вибратися з води, в реальному житті обернеться труднощами. Дитина, яка тоне – син або дочка вашого знайомого? Неприємності обійдуть вас стороною, прийшовши в його будинок.

Якщо уві сні ви намагаєтеся витягнути дитину з ванної, наяву надасте підтримку людині, якій вона дуже потрібна. Врятувати дитину вдалося? В реальності допоможете близького друга, який, завдяки вам, зможе подолати всі труднощі і вийти переможцем зі складної ситуації.

Якою була вода?

Бачили сон, в якому дитина борсався у чистій, прозорій воді? Подібне бачення обіцяє майбутній успіх. На думку сонника Мандрівника, будь-які починання принесуть плоди, а матеріальна сторона життя зміниться в кращу сторону.

Сонник пояснює і те, до чого сниться брудна вода. Всі спроби змінити долю не принесуть результату. А згідно тлумачення сонника Езопа, незабаром вас чекає важкий період, наповнене душевним болем. Цілком можливо, ви у кого-то сильно розчаруєтеся. У цій ситуації пам’ятайте – слід бути терплячим і не втрачати почуття гумору. Ці дві якості допоможуть впоратися з усіма труднощами.

Значення сонника Міллера

Густав Міллер упевнений – врятувати уві сні потопаючого дитини є хорошим знаком для сновидця. Сон, у якому вдалося витягнути його з води, передвіщає успіх у всіх сферах – і в діловій, і в особистому житті. Якщо побачили в сні такий сюжет, готуйтеся до радості з дуже серйозного приводу.

Всі спроби врятувати малюка успіхом не увінчалися? Такий сон обернеться крахом і в матеріальному плані, і в сімейному житті. Повернути відносини в колишнє русло не вдасться, незважаючи на численні спроби сплячого. За порадою сонника, не розпорошуйте сили туди, де всі старання свідомо приречені на провал, а направте їх на здійснення того, що дійсно принесе задоволення.

Ще кілька тлумачень

Значення сну буде залежати від різних моментів. Намагаючись тлумачити побачене, не забувайте і про інтуїції – прислухайтеся до себе, перш ніж зазирати в сонник. Так ви отримаєте точне тлумачення того, до чого може приснитися тощо.

Значення та тлумачення снів
Зараз ви знаходитесь тут:
Схожі записи: